Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Trudne, emocjonalne śledztwo. Recenzja książki „Król popiołów”

Książki z wątkiem śledztwa i przestępstwa budzą wiele emocji i przyciągają mnóstwo czytelników. Próba odkrycia prawdy, podążanie krok za krokiem za policjantami i detektywami oraz powolne składanie wszystkich szczegółów rodzi w nas śledczych. Tak też jest w najnowszej książce Ludki Skrzydlewskiej „Król popiołów”. To już trzeci tom serii „Królowie Vegas”, jednak każdą z powieści można czytać jako oddzielną całość. Co czeka nas tym razem?

 

Ludka Skrzydlewska „Król popiołów”

Everly Chance to pani detektyw z krwi i kości, która uwielbia adrenalinę i wymagające historie. Nie próżnuje, wciąż się rozwija i w zdominowanym przez mężczyzn zawodzie czuje się jak ryba w wodzie. Pewnego dnia dostaje za zadanie śledzenie niewiernej żony. Niestety w wyniku niespodziewanych wypadków staje się świadkiem podwójnego morderstwa. Co gorsza z detektyw prowadzącej śledztwo zamieniła się w świadka zabójstwa, na którego polują mordercy.

 

Na szczęście Everly nie jest tym typem człowieka, który chowa głowę w piasek, ucieka i udaje, że nic się nie wydarzyło. Jest wściekła na taką sytuację i postanawia zacząć prowadzić własne, prywatne śledztwo. Zamierza na własną rękę dowiedzieć się, kto jest mordercą oraz jaki był jego motyw. Co ważne, chce wreszcie poznać ludzi, którzy na nią polują. Nie zamierza tego tolerować…

 

Trudne, emocjonalne śledztwo

Im dalej w las tym więcej informacji, ale i sprzecznych sygnałów. Głównym podejrzanym w oczach pani detektyw staje się Arthur, mąż zamordowanej kobiety. Mężczyzna nie rozpacza i co ciekawe zaczyna okazywać zainteresowanie atrakcyjną Everly… Facet zawodowo zajmuje się nielegalnymi walkami i bardzo możliwe, że chciał na swój sposób pozbyć się żony, która stała się dla niego ciężarem.

 

Prawdziwy problem pojawia się wtedy, gdy wraz z kolejnymi dowodami wskazującymi na Arthura pani detektyw odkryje, że ten facet zaczyna ją interesować… Zawodowe śledztwo staje się coraz bardziej emocjonalne i zaczynają na niego wpływać prywatne pobudki. Dokąd to zaprowadzi tę dwójkę? Czy pani detektyw dowie się, kim naprawdę są mordercy i jaki mieli motyw? I czy Arthur będzie miał z tym cokolwiek wspólnego? Tego dowiesz się sięgając po tę powieść. Rewelacyjna, wciągająca, idealna na zimowy wieczór. Gorąco polecam!


Znasz twórczość Ludki Skrzydlewskiej? Udało Ci się przeczytać dotychczas wydane części tej serii? Co ciekawego ostatnio udało Ci się przeczytać?


* Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Editio

4 komentarze:

 1. Zaciekawiłam się. Z chęcią przeczytam

  OdpowiedzUsuń
 2. Z chęcią przeczytam Ksiażka zapowiada sie na prawdę świetnie

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi jak świetna książka pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji i emocjonalnych trudności. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię takie powieści. Z chęcią przeczytam

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)