Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Czym jest uczucie? Recenzja książki „Jeśli naprawdę mnie kochasz…”

Większość z nas marzy o płomiennym uczuciu i miłości, która nigdy nie gaśnie. Jednak życie bywa nieprzewidywalne, a nasze najskrytsze pragnienia często nie są spełniane. Co więc zrobić, gdy znajdziemy się na zakręcie życia, a nasze dotychczasowe relacje staną pod znakiem zapytania? Odpuścić czy zacząć analizować swoje błędy i szukać odpowiedzi, jak możne je naprawić? Takie pytanie zadaje Aaron Darski w swojej książce „Jeśli naprawdę mnie kochasz…”.

 

Czym jest uczucie Recenzja książki „Jeśli naprawdę mnie kochasz…”

Aaron Darski „Jeśli naprawdę mnie kochasz…”

 

Autor: Aaron Darski

Tytuł: „Jeśli naprawdę mnie kochasz…”

Data wydania: 2021-12-08

Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf

Gatunek: literatura obyczajowa, romans

ISBN: 9788381593472

Liczba stron: 286

Ocena: 7/10

 

Cytat z książki Aarona Darskiego „Jeśli naprawdę mnie kochasz…”

Aaron Darski „Jeśli naprawdę mnie kochasz…”

W książce zagłębiamy się w prywatny, wręcz intymny świat autora, który obnaża przed czytelnikami swoje najskrytsze sekrety. Zabiera nas w podróż do swojego życia i małżeństwa. Opowiada o relacji z ukochaną kobietą, zadaje pytania dotyczące kondycji związku i zastanawia się, w jaki sposób należy dbać o bliskość. Monologi pary są przeplatane refleksjami dotyczącymi filozofii, religii, codziennego życia i miłości. 

 

„Jeśli naprawdę mnie kochasz…” zostało napisane przede wszystkim z myślą o żonie autora. Nie wiemy jednak, jakie intencje miał mężczyzna. Czy chciał napisać powieść, która będzie przestrogą dla wszystkich zaniedbujących i dostrzegających swoje błędy po latach? A może zamierzał podkreślić jakość i intensywność swojego uczucia? Dzięki książce jego myśli dotyczące prywatnych spraw nabrały kształtu, zostały uporządkowane.

 

Recenzja książki „Jeśli naprawdę mnie kochasz…” Aarona Darskiego

Czym jest uczucie?

Książka Aarona Darskiego jest próbą udzielenia odpowiedzi na jedno z najstarszych pytań: „Czy warto drugi raz wchodzić do tej samej rzeki?” Sama powieść ma luźną kompozycję, dzięki czemu szybko i łatwo się przez nią pędzi. Znajdziesz w niej luźno zapisane myśli, dłuższe refleksje oraz monologi. Nie ma w niej fabuły, bo to nie jest powieść, która ma rozbudzić wyobraźnię. To tekst próbujący znaleźć odpowiedzi na najważniejsze życiowe pytania.

 

Fragment książki Aarona Darskiego „Jeśli naprawdę mnie kochasz…”

 Recenzja książki Aarona Darskiego „Jeśli naprawdę mnie kochasz…”

Ta terapeutyczna powieść powstawała w czasie podróży autora po Azji. Pisarz w przerwach snuł rozdział za rozdziałem. W ten sposób „Jeśli naprawdę mnie kochasz…” nabrało swojego ostatecznego kształtu, a w 2020 roku książka zdobyła wyróżnienie w konkursie na „Książkę Wartą Wydania”. Jeśli więc lubisz pozycje, które nie tyle rozbudzają wyobraźnię, co starają się poruszyć w czytelniku struny duszy, to ta jest dla Ciebie. Może i Ty zaczniesz zadawać pytania dotyczące miłości i jej wartości? Sięgając po tę lekturę dowiesz się również, czy wchodzenie drugi raz do tej samej rzeki ma sens…

 

Recenzja książki Aarona Darskiego „Jeśli naprawdę mnie kochasz…” 

 

 Co sądzisz o tej książce? Niewątpliwie jest ona wyjątkowa, jednak czy jej konstrukcja Ci odpowiada? Sięgniesz po nią?

 

 * Za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki, dziękuję autorowi, Aaronowi Darskiemu

 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)