Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Współpraca

Miło mi powitać Cię na moim blogu 💓 Blog powstał 3 marca 2017 r. i była to dosyć spontaniczna decyzja. Jednak zaczęłam tworzyć dopiero 14.04.2017, kiedy pojawił się pierwszy wpis. Blog i pasją jaką jest pisanie wciągnęły mnie bez reszty. Obecnie mój blog ma już dwa i pół roku. Poruszam wiele tematów, jednak główną dziedziną jaką zajmuję się najchętniej, jest moda i uroda. Blog tworzony jest prosto z serca dla kobiet. To właśnie czytelniczki motywują mnie do podejmowania kolejnych, czasem trudnych wyzwań. Chce pokazać kobietom, że każda z nas jest piękna i wyjątkowa, bez względu na wiek, czy rozmiar. Każda z nas ma prawo, żeby o siebie zadbać i czerpać radość z tych pozornie małych rzeczy. Cały czas się rozwijam i udoskonalam. Wciąż stawiam sobie nowe cele, do których sukcesywnie dążę. Stawiam na dobrej jakości zdjęcia i ciekawe treści, które cieszą się coraz większą popularnością. Jeżeli mój  blog zwrócił Twoją uwagę, chcesz się czegoś dowiedzieć, bądź chciałbyś podjąć ze mną współpracę, to zapraszam do kontaktu.
 KONTAKT:  nawysokimobcasie@op.pl  


Możliwe formy współpracy:


- wpis sponsorowany 

- testy i recenzje produktów

-konkursy organizowane na blogu lub moich social mediach

- inne (jestem otwarta na ciekawe propozycje)2 komentarze:

 1. Super blog, bardzo inspirujacy i motywujacy do dzialania

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny blog, można sie dowiedzieć w nim dużo nowych rzeczy, o których się nie miało pojęcia. Fajnie,że są takie osoby jak ty co lubią pisac na różne ciekawe tematy. :)

  .
  .
  Laura :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)