Współpraca

Miło mi powitać Cię na moim blogu 💓 Blog powstał 3 marca 2017 r. i była to dosyć spontaniczna decyzja. Jednak zaczęłam tworzyć dopiero 14.04.2017, kiedy pojawił się pierwszy wpis. Blog i pasją jaką jest pisanie wciągnęły mnie bez reszty. Obecnie mój blog ma już dwa i pół roku. Poruszam wiele tematów, jednak główną dziedziną jaką zajmuję się najchętniej, jest moda i uroda. Blog tworzony jest prosto z serca dla kobiet. To właśnie czytelniczki motywują mnie do podejmowania kolejnych, czasem trudnych wyzwań. Chce pokazać kobietom, że każda z nas jest piękna i wyjątkowa, bez względu na wiek, czy rozmiar. Każda z nas ma prawo, żeby o siebie zadbać i czerpać radość z tych pozornie małych rzeczy. Cały czas się rozwijam i udoskonalam. Wciąż stawiam sobie nowe cele, do których sukcesywnie dążę. Stawiam na dobrej jakości zdjęcia i ciekawe treści, które cieszą się coraz większą popularnością. Jeżeli mój  blog zwrócił Twoją uwagę, chcesz się czegoś dowiedzieć, bądź chciałbyś podjąć ze mną współpracę, to zapraszam do kontaktu.
 KONTAKT:  nawysokimobcasie@op.pl  


Możliwe formy współpracy:


- wpis sponsorowany 

- testy i recenzje produktów

-konkursy organizowane na blogu lub moich social mediach

- inne (jestem otwarta na ciekawe propozycje)2 komentarze:

 1. Super blog, bardzo inspirujacy i motywujacy do dzialania

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny blog, można sie dowiedzieć w nim dużo nowych rzeczy, o których się nie miało pojęcia. Fajnie,że są takie osoby jak ty co lubią pisac na różne ciekawe tematy. :)

  .
  .
  Laura :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)