O MNIEO mnie
Nazywam się Adrianna i mam 21 lat. Ukończyłam Ogólnokształcącą Szkołę Średnią na profilu dziennikarskim a obecnie uczę się w szkole policealnej na kierunku Terapeuty zajęciowego.  W przyszłości planuje studia pedagogiczne, a później pracę w domach dziecka, czy przy nauce języka braille’a, czy migowego. Może uda mi się założyć fundację. Planów mam bardzo wiele, a czas to wszystko zweryfikuje. Staram się nie wybiegać w przyszłość, żyć z dnia na dzień, bo nigdy nie wiadomo, co czeka na naszej drodze. Moja ośmioletnia siostra Hania  mnie motywuje  podejmowania nowych wyzwań. Mieszkam na obrzeżach pięknego, historycznego miasta Gdańska. Kocham to miasto i nie wyobrażam sobie, abym mogła mieszkać gdzieś indziej.  Interesuję się rękodziełem, sama często lubię wykonywać coś własnoręcznie, oczywiście pisanie, dzięki któremu się rozwijam. Oprócz tego bardzo lubię muzykę, taniec i śpiew. Nowinki kosmetyczne również znajdują się w centrum moich zainteresowań. Na sport również znajduje trochę czasu, uczęszczam regularnie na Aquacycling, który daje mi mnóstwo zabawy, mogę się zrelaksować i zapomnieć o codziennych problemach. Ogólnie jestem bardzo aktywna, radosna, pozytywnie nastawiona do życia. Uwielbiam pomagać innym <3 Lubię to, co robię, w końcu wszystko co robię, sprawia, że jestem taka, jaka jestem.
Kontakt mailowy:nawysokimobcasie@op.pl

***

O BLOGU:

Został założony 3 marca 2017 r., jednak prawdziwy początek mojej przygody był dopiero 14.04.2017, kiedy otrzymałam już pierwszą ofertę. Zakładając bloga, nie spodziewałam się, że blog pójdzie w takim kierunku. Na blogu piszę na różne tematy od beauty, po home&decor. Ogólnie piszę o tym, co interesuje kobiety. Każdy może tutaj znaleźć dla siebie coś interesującego. Zamieszczam także różne artykuły pielęgnacyjne, posty lifestylowe, ale także różnego rodzaju porady i pomysły, na przykład na ciekawe, nietypowe prezenty. Blog jest dla mnie bardzo ważnym miejscem i przenoszę tu moje odczucia i emocje. Pisanie i fotografowanie jest moją pasją. Poświęcam temu miejscu wiele czasu i staram się, żeby były przyjazne dla każdego. Każdy odnajdzie tu swój mały kącik. Mam nadzieję, że będziecie zaglądać tu regularnie. Wiecie, że czytelnicy to największa nagroda dla blogera.


2 komentarze:

  1. Chętnie będę wpadać ☺️

    OdpowiedzUsuń
  2. Super kochana ja też jestem po studium terapii zajęciowej ciężka praca ale daje bardzo dużo satysfakcji

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)