Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

O MNIE

Nazywam się Adrianna i mam 21 lat. Ukończyłam Ogólnokształcącą Szkołę Średnią na profilu dziennikarskim a obecnie uczę się w szkole policealnej na kierunku Terapeuty zajęciowego.  W przyszłości planuje studia pedagogiczne, a później pracę w domach dziecka, czy przy nauce języka braille’a, czy migowego. Może uda mi się założyć fundację. Planów mam bardzo wiele, a czas to wszystko zweryfikuje. Staram się nie wybiegać w przyszłość, żyć z dnia na dzień, bo nigdy nie wiadomo, co czeka na naszej drodze. Moja ośmioletnia siostra Hania  mnie motywuje  podejmowania nowych wyzwań. Mieszkam na obrzeżach pięknego, historycznego miasta Gdańska. Kocham to miasto i nie wyobrażam sobie, abym mogła mieszkać gdzieś indziej.  Interesuję się rękodziełem, sama często lubię wykonywać coś własnoręcznie, oczywiście pisanie, dzięki któremu się rozwijam. Oprócz tego bardzo lubię muzykę, taniec i śpiew. Nowinki kosmetyczne również znajdują się w centrum moich zainteresowań. Na sport również znajduje trochę czasu, uczęszczam regularnie na Aquacycling, który daje mi mnóstwo zabawy, mogę się zrelaksować i zapomnieć o codziennych problemach. Ogólnie jestem bardzo aktywna, radosna, pozytywnie nastawiona do życia. Uwielbiam pomagać innym <3 Lubię to, co robię, w końcu wszystko co robię, sprawia, że jestem taka, jaka jestem.

 

 2 komentarze:

  1. Chętnie będę wpadać ☺️

    OdpowiedzUsuń
  2. Super kochana ja też jestem po studium terapii zajęciowej ciężka praca ale daje bardzo dużo satysfakcji

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)