Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Prawda zaskakuje. Recenzja książki „Rada Ognia”

W ostatnim czasie dużo chętniej sięgam po fantastykę. Lubię różnorodność, dlatego nie skupiam się na jednym gatunku. Tym razem mam na celowniku debiutancką powieść Tomasza Wojewódzkiego „Rada Ognia”. To zaskakująca książka, która szybko wciąga. Mamy w niej tak wiele wątków, tajemniczych wydarzeń i nierozstrzygniętych sytuacji, że chcemy czytać, by dowiedzieć się, co będzie dalej. Jeśli i Ty interesujesz się fantastyką, to serdecznie zapraszam.

 

Prawda zaskakuje. Recenzja książki „Rada Ognia” 

 

 
Tomasz Wojewódzki „Rada Ognia”

 

Autor: Tomasz Wojewódzki

Tytuł: „Rada Ognia”

Wydawnictwo: Wydawnictwo Novae Res

Data wydania: 2017-01-01

Gatunek: fantastyka, science fiction

Liczba stron: 476


Tomasz Wojewódzki „Rada Ognia”

Rada Ognia

Znajdujemy się w ludzkiej kolonii, w której mieszka Maks z mamą. Jest zwyczajnym chłopakiem, który studiuje i spędza czas ze znajomymi. Nie wyróżnia się zupełnie niczym. Wszystko się zmienia po napadzie, w którym bierze udział. Nagle wokół niego zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Powoli mężczyzna zaczyna odkrywać różne informacje o swojej rodzinie, których nigdy by się nie spodziewał. Jednak najgorsze jest to, że znalazł się na celowniku pozamilitarnej organizacji antyterrorystycznej, która zrobi wszystko, byleby go dorwać.

 

Fragment książki „Rada Ognia”

 

Maks musi uciekać. Dostaje informację, że wszystkiego dowie się wkrótce, ale teraz musi wiać. Przy pomocy wujka udaje mu się wydostać z więzienia. Dopiero gdy znalazł się na celowniku zaczął otrzymywać wyjaśnienia. Dowiedział się wiele o otaczającym go świecie oraz niezwykle silnym Żywiole Ognia. Jego moc jest potężna. Czy ta wiedza wpłynie na mężczyznę?

 

Ksuiążka Tomasza Wojewódzkiego „Rada Ognia”

Żywiołowa książka

Ta książka jest pełna żywiołu, ucieczki, ruchu. Dowiadujemy się wielu zaskakujących informacji i próbujemy je sobie poukładać. Debiut Tomasza Wojewódzkiego to całkiem dobra książka, która przenosi nas do zupełnie innego świata. Tutaj Rada Ognia pełni istotną rolę, a rzeczywistość, którą zna Maks znacząco różni się od tej, która dotychczas była przed nim skrywana. Napad sprawił, że w torbie mężczyzny pojawiły się dziwne przedmioty, a wokół niego wiele zaczęło się dziać. To nie jest normalne, ale sprawia, że chłopak ucieka.

 

Powieść „Rada Ognia” Tomasza Wojewódzkiego

 

Jak dla mnie ta książka to świetna propozycja na weekend, gdy chcemy, żeby wydarzyło się coś zaskakującego. Powieść wciąga. Mamy tu bardzo ciekawe postaci. Poza samym Maksem poznajemy również charakterne i wyraziste kobiety. Część rozdziałów jest napisana z ich perspektywy, dzięki czemu jako czytelnicy zwiększamy swoją wiedzę i możemy powoli dowiadywać się, o co tu tak naprawdę chodzi… Jeśli lubisz takie książki, to gorąco Ci ją polecam.

 

Tomasz Wojewódzki „Rada Ognia”
 

 Zdarza Ci się czytać coś z fantastyki? Co sądzisz o tej książce? Co ciekawego obecnie czytasz?

 

 Przeczytaj także:

 

 * Za możliwość przeczytania książki dziękuję autorowi oraz Wydawnictwu Novae Res

6 komentarzy:

 1. Bardzo chętnie sięgam po fantastyczne nuty, ale o tej pozycji jeszcze nie słyszałam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie przepadałam za gatunkiem science fiction dlatego nie czytam takich książek.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię fantastykę, choć od jakiegoś czasu nie miałam okazji sięgnąć po książki z tej dziedziny.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja raczej za fantastyką w książkach nie przepadam i bardzo rzadko sięgam po takie książki. Fantastykę wolę zdecydowanie w filmach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie sięgam po książki z gatunku fantastyki, lecz przyznam, że opis tej książki mnie zaintrygował.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wygrałam kiedyś tę książkę w rozdaniu na stronie autora. Jednak do tej pory jej nie przeczytałam. I chyba na razie nie mam ją nią czasu.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)