Życie w cieniu. Recenzja książki „Wystarczy kochać”Gdy my szukamy szczęścia, ono często znajduje się tuż pod naszym nosem. Niestety nie chcemy lub nie potrafimy go zobaczyć. Wiążemy się z niewłaściwymi ludźmi lub podejmuje dramatyczne decyzje, byleby wyjść z cienia innych. Życie potrafi przytłoczyć każdego z nas. I właśnie o tym jest powieść „Wystarczy kochać”, której autorką jest Emilia Szelest.Autor: Emilia Szelest

Tytuł: „Wystarczy kochać”

Wydawnictwo: Wydawnictwo Luna

Data wydania:2022-02-16

Gatunek: literatura obyczajowa, romans

Liczba stron: 288Emilia Szelest „Wystarczy kochać”


W książce poznajemy Lucasa. To młody mężczyzna, którego działania zawsze znajdują się w cieniu znanych rodziców. Chłopak pochodzi z artystycznej rodziny. Jego ojciec jest znanym muzykiem, a matka uznaną pisarką. Lusac ma własny zespół muzyczny i za wszelką cenę chce samodzielnie zasłużyć na sukces. Zamierza całkowicie odciąć się od korzeni i pokazać, że jego zespół zasługuje na uwagę. Wyrusza w swoją pierwszą trasę koncertową, jednak już od początku nic nie układa się po jego myśli. Zaledwie kilka godzin przed wyjazdem przyłapuje swoją dziewczynę na zdradzie…
Mogłoby się wydawać, że pierwsza trasa koncertowa, masa fanów i imprez sprawią, że Lucas szybko zapomni o bólu. Podczas trasy towarzyszy mu jego siostra, pasażerka na gapę, której nie powinno z nim być. Jednak dziewczyna romansuje z jego najlepszym przyjacielem oraz członkiem zespołu i jedzie wraz z nimi. Po jednym z koncertów Lucas dostrzega w tłumie swoją dawną przyjaciółkę. Ich relacje są mocno poluźnione i nie rozumie, czemu dziewczyna czuje się zakłopotana. Nie widzi, że Gaby czuje do niego coś więcej.

Życie w cieniu

Życie w cieniu sławnych rodziców popycha Lucasa do wielu niewłaściwych decyzji. Jedną z nich są narkotyki. Gdy pojawia się kokaina, można spodziewać się wielu niespodziewanych zachowań. Lucas za wszelką cenę pragnie zapomnieć o zdradzie partnerki, sławie swoich rodziców oraz niespełnionych marzeniach. Podejmuje dramatyczne decyzje, które przynoszą swoje konsekwencje i mogą ściągnąć go na dno. Czy uda mu się z tego wyrwać? Czy pojawi się ktoś, kto pomoże chłopakowi?„Wystarczy kochać” Emilii Szelest,to powieść, która pokazuje, że niejeden z nas może się pogubić. Zbyt wielkie wymagania, niewłaściwi ludzie wokół i nie tak trudno wtedy o błąd. Jednak to też książka, w której widać, że miłość może zdziałać cuda. Wystarczy kochać, by wszystko inne zaczęło się układać. To ciekawa i wzruszająca historia, którą gorąco polecam!
Co ostatnio czytaliście? Znacie książki Emilii Szelest?

Przeczytaj również: Niezwykła miłość

Diabeł ubiera się na czarno
* Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Luna


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)