Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Życie w cieniu. Recenzja książki „Wystarczy kochać”

Gdy my szukamy szczęścia, ono często znajduje się tuż pod naszym nosem. Niestety nie chcemy lub nie potrafimy go zobaczyć. Wiążemy się z niewłaściwymi ludźmi lub podejmuje dramatyczne decyzje, byleby wyjść z cienia innych. Życie potrafi przytłoczyć każdego z nas. I właśnie o tym jest powieść „Wystarczy kochać”, której autorką jest Emilia Szelest.

 

Życie w cieniu. Recenzja książki „Wystarczy kochać”

Emilia Szelest „Wystarczy kochać”
 

Autor: Emilia Szelest

Tytuł: „Wystarczy kochać”

Wydawnictwo: Wydawnictwo Luna

Data wydania:2022-02-16

Gatunek: literatura obyczajowa, romans

Liczba stron: 288

 

Cytat z książki „Wystarczy kochać”Emilii Szelest

Emilia Szelest „Wystarczy kochać”

W książce poznajemy Lucasa. To młody mężczyzna, którego działania zawsze znajdują się w cieniu znanych rodziców. Chłopak pochodzi z artystycznej rodziny. Jego ojciec jest znanym muzykiem, a matka uznaną pisarką. Lusac ma własny zespół muzyczny i za wszelką cenę chce samodzielnie zasłużyć na sukces. Zamierza całkowicie odciąć się od korzeni i pokazać, że jego zespół zasługuje na uwagę. Wyrusza w swoją pierwszą trasę koncertową, jednak już od początku nic nie układa się po jego myśli. Zaledwie kilka godzin przed wyjazdem przyłapuje swoją dziewczynę na zdradzie…

 

Recenzja książki „Wystarczy kochać” Emilii Szelest

 

Mogłoby się wydawać, że pierwsza trasa koncertowa, masa fanów i imprez sprawią, że Lucas szybko zapomni o bólu. Podczas trasy towarzyszy mu jego siostra, pasażerka na gapę, której nie powinno z nim być. Jednak dziewczyna romansuje z jego najlepszym przyjacielem oraz członkiem zespołu i jedzie wraz z nimi. Po jednym z koncertów Lucas dostrzega w tłumie swoją dawną przyjaciółkę. Ich relacje są mocno poluźnione i nie rozumie, czemu dziewczyna czuje się zakłopotana. Nie widzi, że Gaby czuje do niego coś więcej.

 

Życie w cieniu. Fragment książki Emilii Szelest „Wystarczy kochać”

Życie w cieniu

Życie w cieniu sławnych rodziców popycha Lucasa do wielu niewłaściwych decyzji. Jedną z nich są narkotyki. Gdy pojawia się kokaina, można spodziewać się wielu niespodziewanych zachowań. Lucas za wszelką cenę pragnie zapomnieć o zdradzie partnerki, sławie swoich rodziców oraz niespełnionych marzeniach. Podejmuje dramatyczne decyzje, które przynoszą swoje konsekwencje i mogą ściągnąć go na dno. Czy uda mu się z tego wyrwać? Czy pojawi się ktoś, kto pomoże chłopakowi?

 

Recenzja książki Emilii Szelest„Wystarczy kochać”

 

„Wystarczy kochać” Emilii Szelest,to powieść, która pokazuje, że niejeden z nas może się pogubić. Zbyt wielkie wymagania, niewłaściwi ludzie wokół i nie tak trudno wtedy o błąd. Jednak to też książka, w której widać, że miłość może zdziałać cuda. Wystarczy kochać, by wszystko inne zaczęło się układać. To ciekawa i wzruszająca historia, którą gorąco polecam!

 

Playlista z książki „Wystarczy kochać” Emilii Szelest

 

Co ostatnio czytaliście? Znacie książki Emilii Szelest? 

 

„Wystarczy kochać” Emilia Szelest

 

Przeczytaj również:

 

* Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Luna

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)