Czy miłość zwycięży? Recenzja książki Krystyny Mirek „Niezwykła miłość”Miłość lubi pojawiać się wtedy, gdy najmniej się jej spodziewamy. Nigdy nie wiemy, kiedy na naszej drodze stanie ktoś, wobec kogo nie będziemy potrafili przejść obojętnie. I właśnie taką historię poznajemy w książce Krystyny Mirek „Niezwykła miłość”. Autorka poruszyła trudny temat, jakim jest lojalność, wierność partnerowi oraz podążanie za głosem serca.


Tytuł: „Niezwykła miłość”

Autor: Krystyna Mirek

Wydawnictwo: Luna

Gatunek: literatura obyczajowa, romans

Data premiery: 09.02.2022 r.

Ilość stron: 304Niezwykła miłość

„Niezwykła miłość” Krystyny Mirek przedstawia nam losy bohaterów, których początkowo nic ze sobą nie łączy. Poznajemy Hanię, która dowiedziała się o zdradzie partnera. Za niedługo miała wyjść za mąż, więc informacja była dla niej ogromnym ciosem. Co gorsza, wkrótce kobieta dowiaduje się, że tych zdrad było o wiele więcej. Ma złamane serce. Chce spokoju, by móc wyleczyć rany i na nowo otworzyć się na życie. We wszystkim wspiera ją siostra, która pewnego dnia wyciąga Hanię na imprezę. Przez przypadek Hania poznaje na niej Bartosza.
Bartosz jest lekarzem, którego lubią pacjenci. W życiu prywatnym szykuje się na wielką zmianę. Planuje ślub ze swoją narzeczoną. Dziewczyna jest poważnie chora i co gorsza, rewelacyjnie manipuluje innymi. Bartosz, nie do końca świadomy sytuacji nie wie, że wciąż jest ofiarą swojej partnerki. Gdy poznaje Hanię, czuje, że coś go do niej ciągnie. Nie ma pojęcia co, ale nie potrafi nad tym zapanować. Doskonale wie, że ma narzeczoną i to jej musi być wierny…
Trudne uczucia

Uczucia poznanej dwójki są trudne. Autorka poruszyła tematy związane z wiernością oraz wyborem właściwej drogi. Bartosz stoi przed poważnym dylematem. Kocha swoją narzeczoną, a jej choroba dodatkowo sprawia, że mężczyzna czuje wyrzuty sumienia. Jednocześnie nie potrafi powstrzymać tego, co w nim narasta. Podobne spostrzeżenia ma Hania. Ona sama była zdradzona i nie chce budować swojego związku na cudzej krzywdzie. W tym wszystkim pojawia się również Angelika, narzeczona Bartosza, która jest urodzoną intrygantką.


Ta książka pokazuje, że miłość może nas spotkać w najmniej spodziewanym momencie. Gdy właśnie próbujemy uporać się ze swoimi problemami i nie wiemy, jak się pozbierać, w naszym życiu może pojawić się wyjątkowa osoba. Sęk w tym, że nie zawsze uda się z nią związać. To piękna opowieść, w której dowiadujemy się, czym jest lojalność oraz jak trudno wybrać najlepsze rozwiązanie. Czy Hania i Bartek będą razem? Czy pokonają wszystkie przeszkody, nie krzywdząc przy tym innych? Przekonaj się sam. Książkę gorąco polecam.


Znacie książki Krystyny Mirek? Słyszeliście wcześniej o tym tytule? Co sądzicie o tej grafice stworzonej przez @porysunki?
Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Luna.9 komentarzy:

 1. Mam tę lekturę w przyszłości w planach, czytałam prawie wszystkie książki autorki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Paulina Kwiatkowska13 marca 2022 17:55

  Miło spędziłam czas z tą powieścią i czekam na kolejne tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta książka bardzo mnie kusiła, ale jednak jej nie zamówiła, bo stwierdziłam, że za dużo mam zaległości i nie chciałam robić kolejnych.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna okładka. Jeszcze nie czytałam tej książki ale bardzo mnie ciekawi i jestem pewna, że wkrótce to zrobię.

  OdpowiedzUsuń
 5. Słyszałam o tej książće wiele, ale jakoś nie czuje się "skuszona". Nie skreslam tytułu, poprostu to nie jest czas na niego :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Słyszałam o tej książće wiele, ale jakoś nie czuje się "skuszona". Nie skreslam tytułu, poprostu to nie jest czas na niego :)

  OdpowiedzUsuń
 7. nie jest to tytuł dla mnie, ale przedstawiłaś go tak ciekawie, że polecę paru osobom

  OdpowiedzUsuń
 8. Miałam okazję czytać inne książki tej autorki i byłam zadowolona. Tej jednak nie mam w planach

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)