Wyścig z czasem. Recenzja książki Anny Wolf „Oblicze gangstera”Książki, które zapraszają nas do świata gangsterów, intensywnych romansów i agresji cieszą się ogromną popularnością. Może to kwestia ryzyka i doświadczeń, których na co dzień się boimy? A może wyobraźni, która prowadzi nas w miejsca, w które normalnie byśmy się nie odważyli zajrzeć? Niezależnie od powodu, przyciągają one czytelników jak magnes. Jedną z powieści o tej tematyce jest książka Anny Wolf „Oblicze gangstera”, czyli kolejna część serii „Bracia Tarrasów”.Autor: Anna Wolf

Tytuł: „Oblicze gangstera”

Seria: „Bracia Tarrasów” (tom 2)

Data wydania: 2022-11-09

Wydawnictwo: Wydawnictwo Muza

Gatunek: literatura obyczajowa, romans

ISBN: 9788328724693

Liczba stron: 320

Ocena: 8/10Anna Wolf „Oblicze gangstera”

W książce poznajemy Kiriła. Bohater po kilku latach swojej nieobecności postanowił powrócić do Europy Wschodniej. Kieruje nim jeden, konkretny cel – zamierza odnaleźć zaginioną przed laty Raisę. Pewnego dnia trop urwał się za dziewczyną i teraz facet zamierza odkryć, kto stoi za jej zniknięciem oraz gdzie ona przebywa. Niestety nie spodziewa się, że jej losy mogą być tak bardzo zawikłane… Wszystkie zebrane dowody prowadzą go bardzo daleko, bo aż do Nowego Jorku. Tam też powinien się kryć klucz do rozwiązania zagadki.


Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy do jej rozwiązania zaczyna mieszać się sam szef tamtejszej mafii. W tym momencie rozpoczyna się prawdziwy wyścig z czasem, a opieszałość bohatera może kosztować wielu ludzi życie. Czy ten zdoła ich ocalić i odnaleźć żywą Raisę?


Wyścig z czasem

„Oblicze gangstera” to drugi tom serii „Braci Tarasow” Anny Wolf. Cykl zabiera nas do świata gangsterów, w którym porachunki rozwiązuje się często kosztem najwyższej ceny. Autorka książki wykreowała charyzmatycznych bohaterów z krwi i kości, którzy nie cofną się przed niczym, byleby dopiąć swego. Bardzo ciekawa jest kreacja Raisy, która pomimo trudnych doświadczeń nie traci werwy i wciąż pozostaje charakterna.Recenzja książki Anny Wolf „Oblicze gangstera”

Przed Tobą kolejna odsłona twórczości Anny Wolf, jednej z najpopularniejszych obecnie autorek tworzących powieści o tematyce kryminalnej i erotycznej. Jeśli więc lubisz takie klimaty, to nie wahaj się. „Oblicze gangstera” Anny Wolf od Wydawnictwa Muza to jedna z tych pozycji, przy których można ciekawie spędzić wieczór, a gdy historia się już rozkręci, aż żal ją odkładać. Chcemy poznać prawdę i dowiedzieć się, w jaki sposób potoczą się dalsze losy bohaterów. Nie mogę się doczekać trzeciego i zarazem ostatniego tomu serii „Bracia Tarrasów”. Gorąco polecam!
Udało Ci się przeczytać obydwa tomy z tej serii? Co o niej sądzisz? Może masz do polecenia jakąś książkę, która ostatnio zrobiła na Tobie wrażenie?


Zobacz także:

- Anna Wolf „Obietnica gangstera”* Za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki dziękuję Wydawnictwu Muza oraz portalowi Duzeka.pl, na którym recenzja ukazała się pierwotnie

5 komentarzy:

 1. nie miałam okazji jeszcxze przeczytać żadnego tomu, ale ostatnio mam za dużo na głowie, jak się tylko ogarnę z checią przwczytam

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że z powodzeniem mogę polecić ten cykl mojej siostrze. Na pewno jej się spodoba.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się super. Z chęcią przeczytam

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałam okazji czytać ani tej ani poprzedniej książki, ale widzę że muszę to nadrobić.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zawsze mnie cieszy, jak polskie autorki zdobywają listy bestsellerów swoimi książkami. Wprawdzie tej serii nie znam, ale wydaje się być idealna na lato.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)