Ostatnia tom serii o Braciach Tarasow. Recenzja książki Anny Wolf „Ocalenie gangstera”17 maja tego roku w księgarniach pojawiła się kolejna książka Anny Wolf „Ocalenie gangstera”, czyli trzecia i ostatnia część serii o Braciach Tarasow. Tak jak każda poprzednia powieść z tej serii wzbudziła wiele emocji, pokazała wyjątkowych bohaterów oraz wplotła wątki miłosne i mafijne. Jakich wydarzeń możesz spodziewać się w tej książce?

Autor: Anna Wolf

Tytuł: „Ocalenie gangstera”

Seria: „Bracia Tarrasów” (tom 3)

Data wydania: 2023-05-17

Wydawnictwo: Wydawnictwo Muza

Gatunek: literatura obyczajowa, romans

ISBN: 9788328726789

Liczba stron: 320

Ocena: 8/10


Anna Wolf „Ocalenie gangstera”

Główną bohaterką książki jest Rea. Kobieta została porwana ze szpitala i jest przetrzymywana w starej, drewnianej chacie na odludziu. Budynek znajduje się w samym środku lasu. Został tak umiejscowiony, aby postronne osoby nie były w stanie go odnaleźć. Kobieta doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jest w niebezpieczeństwie. Zastanawia się, w jaki sposób mogłaby się wydostać z chaty.
W pewnym momencie do budynku wchodzi mężczyzna. Rea jest przekonana, że to właśnie on zaraz ją skrzywdzi. Chcąc się bronić bohaterka stara się go znokautować. Tymczasem Konstantin przyszedł do chaty tylko po to, aby się wyspać po zakończonym zleceniu. Zaintrygowany postawą Rei postanawia jej pomóc. Doskonale wie, że ten sposobem narazi się mafii. Wybiera jednak kobietę.


Czy miłość wygra?

Oczywiście po raz kolejny Anna Wolf nie zawiodła swoich czytelniczek. Poprzednia książka z serii ukazała się w księgarniach w listopadzie, dlatego też miłośnicy cyklu o Braciach Tarasow musieli czekać jedynie pół roku. Konstantin chce pomóc bohaterce i postanawia zawieźć ją do domu. Jest w niej jednak coś tak szczególnego, że nie potrafi przestać o niej myśleć.
Oczywiście między tą dwójką zaczyna pojawiać się coraz większe uczucie i napięcie. Niektóre sceny są bardzo pikantne, a nasza wyobraźnia pracuje. Osoby, które znają całą serię o Braciach Tarasow będą bardzo zadowolone. Anna Wolf w swojej najnowszej książce zaczęła wyjawiać tajemnice z poprzednich części oraz wyjaśniać sytuację, których dotychczas nie rozumieliśmy. I to jest ważna informacja dla wszystkich, którzy z utęsknieniem czekali na rozwój wydarzeń z poprzednich książek. Tutaj kolejne tajemnice wychodzą na jaw, a niepasujące dotychczas puzzle wreszcie zaczynają do siebie pasować. Cała historia układa się nam w spójną całość. Bohaterowie przekonują się, jakie to uczucie mieć rodzinę. Po raz pierwszy nie są zdani wyłącznie na siebie i nie czują się samotni. Pytanie tylko, czy ten stan może trwać wiecznie.Recenzja książki Anny Wolf „Ocalenie gangstera”


Książka Anny Wolf „Ocalenie gangstera” od Wydawnictwa Muza, która jest ostatnią częścią cyklu sprawia, że wszystkie wątki idealnie się ze sobą łączą. Cała historia dotycząca Braci Tarasow rozpoczęła się w Las Vegas i to właśnie tutaj się też zakańcza. W tej książce możesz spodziewać się humorystycznych scen, ale i niebezpieczeństw, tajemnic i zaskakujących akcji. Aż żal żegnać się z tą serią. Miejmy jednak nadzieję, że autorka przywita nas kolejnym cyklem, który będzie przynajmniej równie dobry jak ten. Gorąco polecam!
Znasz książki Anny Wolf? Masz w planach przeczytanie tej serii? Co sądzisz o jej zakończeniu?
Zobacz także:

- Anna Wolf „Obietnica gangstera”

- Anna Wolf „Oblicze gangstera”* Za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki dziękuję Wydawnictwu Muza oraz portalowi Duzeka.pl, na którym recenzja ukazała się pierwotnie

6 komentarzy:

 1. lubie te klimaty, także zapisuje sobie tą serię i chetnie przeczytam w wolnej chwili!
  piekengo weekendu

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze żal żegnać się z wciągającym i książkami, ale cykl zapowiada się naprawdę interesująco.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj będzie musiała sięgnąć po całą serię. Uwielbiam takie książki które mówiła o trzech różnych osobach, ale jednocześnie się łączą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa jestem, czy kolejna seria będzie jakoś nawiązywać np. do jakiś bohaterów z tej. Mogłoby być ciekawie.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)