Zakazany romans. Recenzja książki Carian Cole „Nie możesz mnie pocałować”

Podobno prawdziwa miłość trafia się nam przypadkiem. Niektórzy latami czekają na płomienne uczucie, aż pewnego dnia poznają kogoś, kto całkowicie zmienia ich życie. Inni zaś długo się mijają, aż w końcu odkrywają, że czują do siebie coś bardzo intensywnego. Podobną historię możesz znaleźć w książce  „Nie możesz mnie pocałować” napisanej przez Carian Cole.

 

 

Zakazany romans. Recenzja książki Carian Cole „Nie możesz mnie pocałować”

 

Autor: Carian Cole

Tytuł: „Nie możesz mnie pocałować”

Tytuł oryginalny: „Don't Kiss the Bride”

Data wydania : 2022-09-08

Data wydania za granicą: 2021-02-01

Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe

Gatunek: literatura obyczajowa, romans

ISBN: 9788383200163

Liczba stron: 526

Ocena: 8/10

 

 

Carian Cole „Nie możesz mnie pocałować”

Carian Cole „Nie możesz mnie pocałować”

W książce poznajemy Skyler. To młodziutka i niedoświadczona dziewczyna. Pewnego dnia psuje się jej samochód, a ona nie ma pojęcia, jak wybrnąć z opresji. Nagle koło niej pojawia się tajemniczy, wytatuowany i o wiele starszy facet. Niewiele myśląc podwozi ją do domu i dba o jej bezpieczeństwo. Tak wygląda ich pierwsze spotkanie.

 

Recenzja książki Carian Cole „Nie możesz mnie pocałować”

 

W pomaganiu nie byłoby nic niezwykłego, gdyby nie to, że Skyler zaczęła regularnie spotykać swojego wybawiciela. Niejednokrotnie ratował ją z opresji, a dzięki tym sytuacjom nawiązała się między nimi przyjaźń. Tylko problem w tym, że dziewczyna chodzi do liceum, a facet jest od niej o szesnaście lat starszy i nie powinien szukać relacji z kimś tak młodym. Jest budowlańcem, dojrzałym mężczyzną, a dziwnym trafem to właśnie z nastolatką rozumie się jak z nikim innym…

 

Recenzja książki  „Nie możesz mnie pocałować” Carian Cole
 Zakazany romans

Oboje wiedzą, że ta relacja nie powinna rozwinąć się i zahaczyć o zakazane rejony. Niestety w życiu Skyler wciąż dzieje się coś niedobrego. Pewnego dnia ich relacja diametralnie się zmienia. By ratować dziewczynę mężczyzna proponuje jej sensowne rozwiązanie. Oboje ustalają, że wezmą ślub, a gdy nastolatka się usamodzielni przeprowadzą rozwód. By wszystko było jasne i bezpieczne określają konkretne zasady. Zakaz całowania panny młodej, tylko przyjaźń. Tak pokręcona relacja prowadzi ich przed ołtarz. Osiemnastolatka zostaje żoną trzydziestoczteroletniego budowlańca.

 

Fragment książki Carian Cole „Nie możesz mnie pocałować”
 

Niestety życie lubi płatać figle, a bohaterowie z każdym dniem odkrywają, że między nimi rodzi się coraz większe pragnienie. Trudno im nad nim panować, namiętność staje się coraz silniejsza. Zakazany romans kusi, zwłaszcza że oficjalnie para jest małżeństwem… Propozycja od Wydawnictwa NieZwykłe rozbudza zmysły i rozpala wyobraźnię. Pokazuje, że wiek to tylko liczba. Nie ma znaczenia, że ludzie spotykają się na różnym etapie swojego życia. Zawsze pojawia się miejsce na miłość, a gdy uczucie jest silne, przeszkody przestają mieć znaczenie. Czy tych dwoje zdoła odnaleźć szczęście i zbudować stałą relację? 

 

Fragment  książki  „Nie możesz mnie pocałować” Carian Cole

Recenzja książki Carian Cole „Nie możesz mnie pocałować”

Najnowsza książka Carian Cole „Nie możesz mnie pocałować” od Wydawnictwa NieZwykłego to wzruszająca i niebanalna opowieść o miłości, która przekracza granice społeczne i pokonuje przeciwności losu. Historia wciąga czytelnika od pierwszych stron i porusza trudnymi tematami z wrażliwością i szacunkiem. Jeśli szukasz wciągającej lektury, przy której spędzisz kilka miłych chwil, to zdecydowanie będzie to dobry wybór. Gorąco polecam!

 

 

Przypadła Ci do gustu ta książka? A może udało Ci się już ją przeczytać? * Za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki dziękuję Wydawnictwu NieZwykłemu

 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)