Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Recenzja książki „Bardzo cichy rozwód” Alka Rogozińskiego

Pogoda za oknem pozostawia wiele do życzenia. Jest zimno i pada deszcz, więc wypoczynek na świeżym powietrzu stanowczo odpada. Na szczęście jest coś, co doskonale sprawdza się w takiej sytuacji. To idealna okazja, aby skulić się w kącie kanapy i całkowicie oddać lekturze. Jestem pewna, że dzisiejsza propozycja przypadnie Wam do gustu. Czas na powrót Alka Rogozińskiego, czyli mistrza czarnego humoru i klasycznych intryg kryminalnych wraz z najnowszą powieścią „Bardzo cichy rozwód”.


Recenzja książki „Bardzo cichy rozwód” Alka Rogozińskiego

Alek Rogoziński „Bardzo cichy rozwód”

 

Autor: Alek Rogoziński

Tytuł: „Bardzo cichy rozwód”

Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia

Data wydania: 2022-06-01

Wydanie: I

Gatunek: kryminał, sensacja, thriller

Liczba stron: 344

 

Fragment książki „Bardzo cichy rozwód” Alka Rogozińskiego

Recenzja książki „Bardzo cichy rozwód” Alka Rogozińskiego

Wkraczamy do świata Zuzanny i Kacpra, którzy już od kilku lat tworzą związek małżeński. Kiedyś życie pary przypominało sielankowy obrazek i mało kto śmiałby podejrzewać, że za jakiś czas para będzie miała siebie serdecznie dosyć. Prawda jest taka, że małżonkowie szczerze się nie lubią, a wręcz nie mogą na siebie patrzeć i są sobą wyraźnie znudzeni. W końcu Zuzanna wreszcie mówi to, o czym oboje od dawna myśleli - pragnie rozwodu. Niestety, Kacprowi nie jest dane cieszyć się tą decyzją zbyt długo. Okazuje się bowiem, że papierkowa zabawa z zakończeniem związku będzie aktualnie ich najmniejszym problemem. Dlaczego?

 

Recenzja książki  Alka Rogozińskiego „Bardzo cichy rozwód”

Rozwód, nieboszczyk i wielki zamęt

Autor podsuwa swoim bohaterom... nagiego nieboszczyka, leżącego w ich łóżku. Co ciekawe, do nieżywego człowieka dołączona jest karteczka zawierająca reprymendę, aby o tym nietypowym znalezisku w żadnym wypadku nie zawiadamiać policji i jak najszybciej pozbyć się ciała. Choć zarówno ona, jak i on, znają tożsamość denata, nie chcą się do tego przyznać. Para postanawia posłuchać zapisanej na karteczce rady, dlatego jak najszybciej zawija ciało w dywan - uwaga, uwaga! - z Ikei. Od tej pory Zuzanna i Kacper będą musieli ślizgać się od odpowiedzialności, unikając służb mundurowych i lokalnych gangsterów. Problem dotyczy ich obojga, ale czy mogą sobie ufać?

 

Recenzja książki „Bardzo cichy rozwód”

 

Cieszę się, że trafiłam na „Bardzo cichy rozwód” autorstwa Alka Rogozińskiego. Uważam, że to książka idealna na lato, ze względu na swoją lekkość. Choć fabułę można uznać za zamotaną, bawiłam się naprawdę świetnie i od samego początku byłam ciekawa, jak to wszystko się zakończy, bo trzeba przyznać, że problem małżonków jest - delikatnie mówiąc - dość nietypowy i bardzo poważny. Mało tego, podczas lektury można nieźle popracować przeponą, bo jest to historia pełna humoru i żartów sytuacyjnych! Jeśli nie macie najlepszego nastroju, komedia kryminalna Alka Rogozińskiego szybko pozbawi Was wszelkich smutków.

 

Fragment książki Alka Rogozińskiego „Bardzo cichy rozwód” .JPG


Poza tym fabuła kusi ciągłymi zwrotami akcji. Podczas gdy ja cieszyłam się, że bohaterowie są już na ostatniej prostej do wybrnięcia z tej patowej sytuacji, autor odwracał wszystko do góry nogami. Historia rozgrywa się w Warszawie, co nie jest tutaj bez znaczenia. Jestem pewna, że jeżeli przeczytacie „Bardzo cichy rozwód”, już nigdy nie spojrzycie na historyczny Pałac Kultury i Nauki tak, jak postrzegaliście go przed lekturą! Dlaczego? Sprawdźcie sami, bo naprawdę warto!

 

„Bardzo cichy rozwód” Alek Rogoziński

Znacie inne książki Alga Rogozińskiego? Co sądzicie o tej powieści? Czy połączenie komedii z kryminałem do Was przemawia?

  * Za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki dziękuję portalowi duzeka.pl

1 komentarz:

  1. Rzadko czytam kryminały, ale jestem ciekawa, czy ten by mi się spodobał :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)