Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Nowa szansa? Recenzja książki „Kochanka arystokraty. Miłość w Dubaju”

Katarzyna Mak po raz kolejny zachwyca książkami stworzonymi z myślą o kobietach. Tym razem „Kochanka arystokraty. Miłość w Dubaju” pozwala zapoznać się z losami pozornie zwyczajnej dziewczyny, która dzięki zbiegom okoliczności może całkowicie zmienić swoje życie i spełnić głęboko skryte pragnienia. Pytanie tylko, czy warto ryzykować i jak wielką cenę jest w stanie ponieść, by uzyskać to, czego pragnie.

 


Kochanka arystokraty. Miłość w Dubaju

W książce poznajemy Holly. To dziewczyna pozornie zwyczajna, taka jak inne. Prowadzi proste, ale szczęśliwe życie. Jest zakochana w koledze swojego starszego brata i tworzy z nim udany związek. Niestety nic, co dobre nie trwa wiecznie. Pewnego dnia dowiaduje się, że obu chłopaków zaciągnęło się do wojska. Gdyby tego było mało, panowie wyjeżdżają na misję do Afganistanu. Teraz Holly musi przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości. Wizję powrotu bohaterów niszczy wiadomość, że jej brat zginął na służbie, a chłopak jest uznawany za zaginionego.

 

Trzeba przyznać, że Holly nie ma łatwo. Pomimo młodego wieku boryka się z wieloma bolączkami. Dlatego też postanawia zacząć wszystko od nowa. Przenosi się z Kalifornii do Nowego Jorku, gdzie pragnie rozpocząć nowe życie. I to się jej udaje. Wychodzi za mąż, rodzi dzieci i czuje, że jest spełniona. Jednak pewnego dnia otrzymuje polecenie służbowego wyjazdu do Dubaju. To delegacja, która ma trwać dwa tygodnie. Niewiele myśląc pozostawia dzieci pod opieką teściowej i męża, a ona sama wyjeżdża…

 

 

Nowa szansa

Niespodziewanie służbowy wyjazd zamienia się w intrygującą przygodę. Bohaterka poznaje na niej ciekawego faceta, który zaczyna ją interesować. Choć wie, że jest żoną i matką, to brnie w to. Planując przyjazd do Dubaju nie miała pojęcia, że ten może tak wiele zmienić. Nowo poznany mężczyzna ma w sobie coś, co szybko przykuwa jej uwagę. Czy tych dwoje odnajdzie spełnienie w takiej relacji? I jak potoczą się losy rodziny Holly?

 

Propozycja od Wydawnictwa Editio to rewelacyjna pozycja dla wszystkich, którzy szukają lekkiej lektury na wieczór czy weekend. Przygody Holly wciągają, a my zaczynamy zastanawiać się, kim właściwie jest nowy bohater i dlaczego to właśnie on staje na drodze kobiety. To ciekawa, wciągająca lektura, przy której odpoczniesz i będziesz się świetnie bawić. Wątek Dubaju dodaje pikanterii, a nieoczywiste wybory Holly dodatkowo podsycają ciekawość.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)