Nowa szansa? Recenzja książki „Kochanka arystokraty. Miłość w Dubaju”Katarzyna Mak po raz kolejny zachwyca książkami stworzonymi z myślą o kobietach. Tym razem „Kochanka arystokraty. Miłość w Dubaju” pozwala zapoznać się z losami pozornie zwyczajnej dziewczyny, która dzięki zbiegom okoliczności może całkowicie zmienić swoje życie i spełnić głęboko skryte pragnienia. Pytanie tylko, czy warto ryzykować i jak wielką cenę jest w stanie ponieść, by uzyskać to, czego pragnie.


Kochanka arystokraty. Miłość w Dubaju

W książce poznajemy Holly. To dziewczyna pozornie zwyczajna, taka jak inne. Prowadzi proste, ale szczęśliwe życie. Jest zakochana w koledze swojego starszego brata i tworzy z nim udany związek. Niestety nic, co dobre nie trwa wiecznie. Pewnego dnia dowiaduje się, że obu chłopaków zaciągnęło się do wojska. Gdyby tego było mało, panowie wyjeżdżają na misję do Afganistanu. Teraz Holly musi przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości. Wizję powrotu bohaterów niszczy wiadomość, że jej brat zginął na służbie, a chłopak jest uznawany za zaginionego.Trzeba przyznać, że Holly nie ma łatwo. Pomimo młodego wieku boryka się z wieloma bolączkami. Dlatego też postanawia zacząć wszystko od nowa. Przenosi się z Kalifornii do Nowego Jorku, gdzie pragnie rozpocząć nowe życie. I to się jej udaje. Wychodzi za mąż, rodzi dzieci i czuje, że jest spełniona. Jednak pewnego dnia otrzymuje polecenie służbowego wyjazdu do Dubaju. To delegacja, która ma trwać dwa tygodnie. Niewiele myśląc pozostawia dzieci pod opieką teściowej i męża, a ona sama wyjeżdża…
Nowa szansa

Niespodziewanie służbowy wyjazd zamienia się w intrygującą przygodę. Bohaterka poznaje na niej ciekawego faceta, który zaczyna ją interesować. Choć wie, że jest żoną i matką, to brnie w to. Planując przyjazd do Dubaju nie miała pojęcia, że ten może tak wiele zmienić. Nowo poznany mężczyzna ma w sobie coś, co szybko przykuwa jej uwagę. Czy tych dwoje odnajdzie spełnienie w takiej relacji? I jak potoczą się losy rodziny Holly?Propozycja od Wydawnictwa Editio to rewelacyjna pozycja dla wszystkich, którzy szukają lekkiej lektury na wieczór czy weekend. Przygody Holly wciągają, a my zaczynamy zastanawiać się, kim właściwie jest nowy bohater i dlaczego to właśnie on staje na drodze kobiety. To ciekawa, wciągająca lektura, przy której odpoczniesz i będziesz się świetnie bawić. Wątek Dubaju dodaje pikanterii, a nieoczywiste wybory Holly dodatkowo podsycają ciekawość.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)