Wszystko już zaplanowane. Recenzja książki „Vincere l’amore”Książki z wątkiem mafijny ostatnimi czasy cieszą się bardzo dużą popularnością. Na rynku wydawniczym wciąż pojawiają się nowe powieści, które zdobywają coraz większą rzeszę fanek. Każda z nas uwielbia czytać historie o miłości w przestępczym półświatku. Czytać z wypiekami na policzkach historie pełne niebezpieczeństw, w których dwoje ludzi połączyło wielkie uczucie. Przyznaję, że sama bardzo chętnie sięgam po takie książki, a tym razem stanęło na powieści wydanej przez Wydawnictwo NieZwykłe, a mianowicie „Vincere l’amore” Anny Wilman. Brutalny i bezwzględny świat rozbudza wyobraźnię, szczególnie wtedy, gdy w grę wchodzi miłość…

Autor: Anna Wilman

Tytuł: „Vincere l’amore”

Cykl: Dziedzictwo mafii (tom 1)

Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe

Data wydania: 2022-07-06

Gatunek: literatura obyczajowa romans

Liczba stron: 368

Annd Wilman „Vincere l’amore”

W książce poznajemy Noemi. To młoda dziewczyna, która po latach powraca do Los Angeles i zaczyna uczęszczać do szkoły średniej. Gdy zaczynamy zapoznawać się z bohaterką młoda kobieta jest w bardzo trudnej sytuacji. W szkole nie zna nikogo, a jej rówieśnicy wcale nie robią zbyt wiele, by dać się polubić czy zaprzyjaźnić. Niestety gorsza staje się prawda dotycząca jej przyszłości. Ledwie dorosła dziewczyna dowiaduje się, że nie może samodzielnie decydować na temat swojego dalszego życia. Kilkanaście lat temu została obiecana następcy capo. Vittore przejmie mafijną schedę, a Noemi ma być jego żoną, czy tego chce czy nie.Vittore również chodzi do szkoły średniej i bohaterka bardzo szybko przekonuje się, że to on w niej rządzi. Nie stroni od przemocy, jest brutalny i bezwzględny. Bierze, co chce i pomimo młodego wieku jest już pełnoprawnym członkiem mafii, która rządzi się własnymi zasadami. Budzi postrach wśród swoich rówieśników i doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Jednocześnie gdy poznaje Noemi czuje, że ta dziewczyna jest wyjątkowa. Choć kiedyś zadecydowano za niego, jako chłopak u progu dorosłości zakochuje się.


Wszystko już zaplanowane

Emocje biorą górę i Vittore robi wszystko, byleby zdobyć serce dziewczyny. Można nawet powiedzieć, że ją osacza. Jednak nie jest brutalny i okrutny tak jak wobec innych osób. Odkrywa w sobie pokłady delikatności i romantyzmu i stara się zabiegać o uczucia Noemi. Tylko że trudno oczekiwać od niej, by tak łatwo przyjęła prawdę o swojej przyszłości. Nie wie, na ile zachowania chłopaka są grą, a na ile wynikają z jego szczerych intencji. Czy ostatecznie uda mu się zdobyć jej serca? Noemi bywa czasami bardzo kapryśna, nerwowa i złośliwa. Jednocześnie zachowuje się, jakby brakowało jej pazura. Czy uda jej się odnaleźć w tej nowej, nie zawsze bezpiecznej rzeczywistości?


„Vincere l’amore” Anny Wilman od Wydawnictwa NieZwykłego to jedna z tych książek, które z powodzeniem możesz przeczytać w jedno popołudnie. Opinie na jej temat są różne, bo może nie ma w niej wartkiej akcji i wielu interesujących wątków, to mimo wszystko uważam, że książka jest warta przeczytania. Ciekawi bohaterowie i intrygująca fabuła wciągają i sprawiają, że trudno się od nich oderwać. Erotyczna gra, którą toczą Noemi i Vittore intryguje. Czy tych dwoje odnajdzie wspólny przepis na miłość i będzie w stanie sprostać zadaniom, które im postawiono? Przekonaj się, sięgając po tę książkę. Anna Wilman stworzyła coś, co szkoda ominąć.

Miałaś okazję przeczytać te książkę? Po jakie powieści najchętniej sięgasz? Znasz jakieś inne, ciekawe tytuły z Wydawnictwa NieZwykłego?


Przeczytaj także:
Ryzykowny pocałunek

Pragnienie zemsty
* Za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki dziękuję Wydawnictwu NieZwykłemu0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)