Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Chwila zjednoczenia. Recenzja książki „Banita”

W kosmosie dzieją się niezwykłe rzeczy. Wielu z nich nie znamy bądź nie rozumiemy. Lubimy jednak sięgać po książki, które w pewnym stopniu zapraszają nas do tego nieznanego, pełnego tajemnic świata. Właśnie dlatego dzisiaj przychodzę do Ciebie z recenzją książkę „Banita” autorstwa Wojciecha Zielińskiego z gatunku science fiction, która rewelacyjnie łączy wątki fantastyczne z tym, co dotychczas udało się odkryć nauce. 

 

Chwila zjednoczenia. Recenzja książki „Banita”

 

Autor: Wojciech Zieliński

Tytuł: „Banita”

Cykl: Kula Światów (tom 2)

Wydawnictwo: Wydawnictwo Warbook

Data wydania: 2021-10-27

Gatunek: fantasy, science fiction

Liczba stron: 368


Wojciech Zieliński„Banita”

Recenzja książki „Banita” Wojciecha Zielińskiego

W Świecie Centralnym zostaje uwolniona pewna istota. Świat zmierza w złym kierunku. Obca cywilizacja zamierza przejąć Ziemię. Ludzkość jest w stanie się zjednoczyć, aby ochronić planetę. Przywódcy wszystkich państw łączą się ze sobą, doskonale wiedząc, że tylko wspólnie są w stanie coś zadziałać. Jednak ludzka natura bywa nieprzewidywalna, podobnie jak plany z kosmosu. Nie wiemy, co takiego stanie się z Ziemią oraz w jaki sposób zaczną zachowywać się ludzie. Choć doszło do zjednoczenia, to wszyscy czują, że jest ono kruche i chwilowe…

 

Recenzja książki „Banita” Wojciecha Zielińskiego

 

W tej książce nienawiść ma twarz drugiego człowieka. Co poniektórzy doskonale wiedzą, że najłatwiej rządzi się ludźmi, u których obudzi się najniższe i najbardziej pierwotne instynkty. Wykorzystując tę wiedzę, można osiągnąć niesamowitą przewagę. W pewnym momencie nie wiemy, gdzie tak naprawdę czai się zagrożenie i jaką ono ma twarz. Czy to kosmos jest dla nas najbardziej niebezpieczny? A może to na Ziemi czają się najgorsi wrogowie…?

 

Wojciech Zieliński „Banita”

Ta książka w bardzo ciekawy sposób pokazuje ludzką naturę i daje nam do myślenia. Niestety to, co zobaczymy o sobie jest przykre i przerażające. Instynkty, które w nas drzemią bywają straszne. To bardzo ciekawa powieść, która zabiera nas do świata, którego istnienia byśmy nie podejrzewali. Ogromnym plusem lektury są ciekawostki naukowe, które zostały przez autora bardzo zręcznie przemycone. W ten sposób można dowiedzieć się więcej na temat materii i antymaterii, fizyki czy sztucznej inteligencji. To gratka dla pasjonatów tej gałęzi nauki.

 

Fragment książki „Banita” Wojciecha Zielińskiego

 

Propozycja od Wydawnictwa Warbook to przede wszystkim książka dla tych, którzy lubią science fiction. Fabuła jest specyficzna, więc osoby niezainteresowane nauką czy kosmosem mogą się tutaj pogubić. Trzeba jednak docenić język, zamysł i wiedzę, jaką dzieli się autor. To bardzo intrygująca książka, która zachęca do refleksji na temat ludzkiej natury. Szczerze polecam!

 

Spis treści - Wojciech Zieliński„Banita”

 

Zdarza Ci się czytać takie książki? Jak sądzisz, to faktycznie fikcja literacka, czy jednak pokłosie przyszłości?

 

„Banita” Wojciech Zieliński

 

 Przeczytaj także:

 

 * Za możliwość przeczytania książki dziękuję autorowi, Wojciechowi Zielińskiemu  oraz Wydawnictwu Warbook

7 komentarzy:

 1. Nie miałam okazji jej czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niewątpliwie niezwykle cenne są lektury, które dają odbiorcy do myślenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie jest to mój ulubiony gatunek książek, więc tym razem nie czuję się zainteresowana tym tytułem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten tytuł zainteresowałby z pewnością mojego partnera. Tematyka idealnie wpisuje się w jego zainteresowania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Taki gatunek literatury nie należy do moich ulubionych dlatego nie czytam takich książek.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mimo tego, że bardzo lubię powieści fantasy to nie sięgnę po ten tytuł. Za bardzo mnie nie zachęcił opis

  OdpowiedzUsuń
 7. Dawno nie sięgałam po S-FI i przyznam, że mnie zaciekawiłaś. Nie słyszałam wcześniej o tej książce.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)