Kariera czy namiętność? Recenzja książki „Diabeł kontra paragraf”Gdy jedni nie wiedzą, czego pragną od życia, drudzy wiedzą to aż za dobrze. I właśnie taką bohaterkę poznajemy w książce Aldony Skrzypoń-Powroźnik „Diabeł kontra paragraf”. To sensacyjna powieść pełna trudnych, życiowych wyborów, podejrzeń i kipiącej namiętności. Rewelacyjna pozycja dla tych czytelniczek, które mają ochotę na poryw miłości i wyjątkowe przygody. Jedno jest pewne – z tą książką trudno się nudzić.
Autor: Aldona Skrzypoń - Powroźnik

Tytuł: „Diabeł kontra paragraf”

Wydawnictwo: Editio Red

Data wydania: 2022-05-04

Kategoria: literatura obyczajowa, romans

Liczba stron: 240

Diabeł kontra paragraf

W książce poznajemy Dagmarę Baranowską. To świeżo upieczona absolwentka prawa, która już od lat dobrze wiedziała, czego pragnie od życia. Choć jej ojciec jest znanym i docenianym prawnikiem, to dziewczyna nie miała tak łatwo. Musiała ukończyć studia i samodzielnie zacząć rozkręcać swoją karierę. Jest szczęśliwa, że wreszcie się jej to udało. Dlatego też zamierza uczcić to razem ze swoją najlepszą przyjaciółką Izą. Dziewczyny wybierają się na imprezę, by świętować.
Jednocześnie w tym samym miejscu znajduje się Marcel. Potwornie przystojny, czarujący i intrygujący facet, który od razu zwraca uwagę Dagmary. Bohaterka nie ma pojęcia, że pozornie zwyczajne spotkanie niesie ze sobą poważne konsekwencje nie tylko dla jej życia, ale i kariery… Już na pierwszy rzut oka widać, że facet nie jest przykładowym obywatelem i nie po drodze mu z prawem. Pozostaje pytanie, czy to spotkanie z Dagmarą na pewno było przypadkiem.
Kariera kontra namiętność

Trzeba przyznać, że w tej książce emocje i erotyzm aż kipią. Dagmara ma na siebie jasny plan i doskonale wie, że stoi u progu swojej kariery. To nie czas na ekscesy i eksperymenty. Nie powinna wiązać się z facetem, który może przynieść jej wiele kłopotów. Dodatkowo nie wie, na ile jego zachowanie jest szczere. Bohater mógł wiedzieć, kim ona jest i specjalnie uknuł ich poznanie się. Czy będzie miał z tego korzyści? Czy dziewczyna może mu zaufać?
Przy tej powieści nie będziesz się nudzić. To rewelacyjna pozycja na wakacje, gdy masz ochotę na coś pikantnego. Nie sposób się od niej oderwać. Chcemy wiedzieć, jak potoczą się losy tej dwójki. Czy Dagmara na pewno pójdzie ścieżką swojej kariery i czy to jest to, czego pragnie? A może namiętność wygra i okaże się, że choć Marcel nie należy do najgrzeczniejszych, to można mu zaufać? By się tego dowiedzieć, musisz przeczytać książkę. Przed Tobą fantastyczna lektura, gorąco ją polecam.


Miałaś okazję czytać tę książkę? Po książki z jakiego gatunku sięgasz najczęściej?Zobacz także:

Rysunkowy chłopak - K.N. Haner
Złe miejsce - K.N. Haner* wpis stworzony we współpracy z Wydawnictwem Editio Red


13 komentarzy:

 1. Raczej nie planuję sięgnąć, bo to nie do końca moje klimaty. Ale cieszę się, że tobie się podobało. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tym razem to nie dla mnie. Mam już przesyt tego gatunku i ostatnio siegam po inne książki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Staram się czytać mix gatunków by zachować sporą różnorodność tematyczną poznawanych przeze mnie książek.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałam okazji czytać, ale chętnie nadrobię w najbliższym czasie. A że mam urlop, to jest szansa że to będzie niedługo

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka na lekki wakacyjny wypoczynek czytelniczy, wakacje sprzyjają takim przygodom, nie tylko w książkach. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie słyszałam wcześniej o tej książce, jednak zapisuje sobie tytuł bo to propozycja dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 7. tej ksiązki jeszcze nie miałam okazji czytać ale szczerze ostatnio czas mi na to nie pozwala
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 8. Kojarzę tę książkę, nawet się nad nią zastanawiałam, ale na razie odpuściłam. Może w przyszłości się z nią zapoznam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Lubię takie książki i gdybym nie miała zaległości to chętnie bym zamówiła, narazie się jednak wstrzymam

  OdpowiedzUsuń
 10. Po takiej recenzji nie pozostaje mi nic innego, jak wpisać tytuł na moją wakacyjną listę. Oby tylko starczyło mi czasu na urlopie ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. U mnie króluje New Adult, ale też literatura kobieca typowo romantyczna :) Lubię książki z editio red.

  OdpowiedzUsuń
 12. Nigdy o tej książce nie słyszałam ale zapowiada się bardzo interesująco. Muszę ją przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 13. Widzę że w książce jest dużo erotyzmu. Takie mocnego, ciężkiego. Nie wiem czy się skuszę na tę książkę bo nie jest w moim stylu

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)