Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Toksyczna relacja. Recenzja książki Justyny Chrobak „Uzależniona”

Chyba każdy zna kogoś, kto był uwikłany w toksyczną relację. Może nawet Ty sam jesteś ofiarą jednej z nich. Niestety, nie zawsze potrafimy dostrzec, że człowiek, na którym nam zależy najzwyczajniej nas wykorzystuje. Uzależnienie od jego obecności staje się wtedy silniejsze. I właśnie o tym jest książka „Uzależniona”, której autorką jest Justyna Chrobak. To pełna erotyzmu, ale i bólu oraz życiowych dylematów powieść, w której każdy z nas może odnaleźć cząstkę siebie.

 

 

Autor: Justyna Chrobak

Tytuł: „Uzależniona”

Wydawnictwo: Amare

Data wydania: 2021-11-19

Kategoria: literatura obyczajowa, romans

Liczba stron: 235

 

 

Justyna Chrobak  „Uzależniona”

Książka „Uzależniona” to jedna z ważniejszych powieści obyczajowych, ponieważ pokazuje, czym są toksyczne relacje. W historii poznajemy Natalię, która pragnie miłości i chce znaleźć partnera życiowego. Zbliża się andrzejkowy wieczór, a ona nie ma go z kim spędzić. Wybiera się samotnie do baru i właśnie tam poznaje Mateusza. Pomiędzy tą dwójką zaczyna iskrzyć, a wkrótce ich relacja przemienia się w romans. Jest gorąco, jest zmysłowo, więc miłośnicy takiego typu literatury będą zachwyceni.

 

 

Niestety ta dwójka ma zupełnie inne oczekiwania. Natalia jest zachwycona zmysłową stroną ich relacji, jednak marzy o tym, by dzielić z Mateuszem nie tylko sypialnię, ale i życie. Jednak mężczyzna widzi to w zupełnie inny sposób. Dla niego nie liczy się kobieta, ale przyjemność, którą może mu ona dać. Wszystko inne nie ma dla niego znaczenia. Przez to dziewczyna zaczyna czuć się z tym wszystkim coraz gorzej, a płomienny romans zamienia się w toksyczną relację.

 

Życiowe zmiany

Pewnego dnia w życiu Natalii pojawia się mężczyzna, który mógłby wyrwać ją z jej toksycznej relacji. To człowiek, dla którego ważne będzie nie tylko jej ciało, ale i ona jako człowiek. Jednak problemem staje się… sama Natalia! Kobieta nie jest gotowa na zmianę i nie potrafi wyrwać się z kołowrotu przykrych, niewłaściwych doświadczeń. Pozostaje zadać pytanie, czy uda jej się pokonać samą siebie i zawalczyć o lepsze jutro.

 

  

 

„Uzależniona” Justyny Chrobak to kolejna bardzo ciekawa propozycja od Wydawnictwa Amare. Pokazuje, że często ludzie nie są tymi, na jakich wyglądają. Poznajemy samotną kobietę, która pragnie partnerstwa. W zamian otrzymuje ochłapy uwagi oraz zainteresowanie seksem. Nie mając szans na nic więcej, bierze chociaż tyle. Choć ta relacja ją niszczy, to Natalia nie potrafi z niej zrezygnować. To dobra powieść dla każdego, kto tkwił w tak beznadziejnej sytuacji. Gorąco polecam, daje do myślenia.

 

 

Znasz twórczość Justyny Chrobak? Jaką książkę udało Ci się ostatnio przeczytać?


Przeczytaj również:

 

Wpis powstał przy współpracy z Wydawnictwem Amare

7 komentarzy:

 1. Dobra recenzja. Zachęciłaś mnie do przeczytania tej książki.
  Pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia mojego nowego obrazu!^^
  Nie znam twórczości tej autorki ale jestem z książkami na co dzień. Najbardziej lubię filozofię oraz książki motywacyjne.
  Pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia mojego nowego obrazu!^^

  OdpowiedzUsuń
 2. mega intrygująca książka, jak znajdę chwilkę to przeczytam :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Pozycja zupełnie nie dla mnie, nie lubię takich klimatów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedyś czytałam inną książkę autorki i też mogłabym spróbować tego wydania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Motyw toksycznych relacji na pewno warty jest uwagi, bo nie jest często poruszany, a jest ciągle tabu

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię pióro tej autorki, ale akurat Uzależnionej jeszcze nie mam w swojej biblioteczce. Zmienię to za jakiś czas.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie miałam jeszcze okazji poznać twórczości tej autorki i chyba czas najwyższy to zmienić.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)