Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H300E - recenzja

Wielkimi krokami zbliża się okres letni, a to oznacza, że wzrastać będzie nasze zapotrzebowanie jeśli chodzi o ilość płynów dostarczanych do naszego organizmu. Idealnym rozwiązaniem wydają się naturalne soki, dzięki którym nie tylko zaspokoimy pragnienie, ale również zapewniamy w ten sposób organizmowi porcję niezbędnych witamin i minerałów. Oczywiście świeże soki mają wiele oczywistych zalet i są o niebo lepsze od tych sprzedawanych w marketach. Warto jednak wspomnieć, że aby stworzyć zdrowy sok warzywno-owocowy, który będzie posiadał wszystkie swoje właściwości, niezbędny jest odpowiedni sprzęt. W ostatnim czasie jedna z marek produkujących takie urządzenia wysunęła się zdecydowanie na prowadzenie, a dzisiaj chciałabym powiedzieć o zaletach ich najnowszego urządzenia. Mowa oczywiście o wyciskarce wolnoobrotowej Hurom H300E. Nie dość, że jest to urządzenie bardzo łatwe w obsłudze, to jeszcze posiada wiele funkcji, dzięki którym można za jego pomocą wycisnąć sok, zrobić domowe lody, czy zdrowy deser.
Jakie funkcje posiada wyciskarka Hurom H300E?
Każda firma stara się iść z biegiem czasu, dlatego kolejne urządzenie wypuszczone na rynek posiada szereg nowoczesnych rozwiązań i udogodnień. Właśnie dlatego z początkiem tego roku pojawił się na rynku nowy model wyciskarki wolnoobrotowej Hurom H300E. Zasadniczą różnicą i główną zaletą jest szerokie zastosowanie mimo niewielkiej ilości elementów, z których składa się urządzenie. Za jego pomocą można przygotować pyszny sok warzywno-owocowy, koktajl mleczny, a nawet lody i sorbety bez konieczności zakupu dodatkowych części. Urządzenie wyposażone zostało w nowoczesny system Multi-Screw SST, w którym filtr zintegrowany jest z wałkiem ślimakowym, dzięki czemu ilość części, z których składa się wyciskarka została zmniejszona do minimum, co bezpośrednio przekłada się na łatwość umycia wszystkich części i złożenia ich do ponownego użycia. Najnowsze rozwiązanie ALL-IN-ONE MULTISCREW zastępuje dotychczasowy wałek ślimakowy, filtr zewnętrzny, filtr wewnętrzny oraz przystawkę do lodów i sorbetów. Wystarczy tylko wrzucić warzywa, owoce oraz pozostałe składniki do komory wsadowej i włączyć urządzenie. Ma ona ogromną pojemność, gdyż jest to około 2 litrów. Posiada także innowacyjną komorę wsadową Mega Hopper, dzięki której istnieje możliwość wrzucenia całych warzyw i owoców bez uprzedniego pokrojenia. Wyciskarka sama rozdrabnia wrzucone produkty na drobne kawałki i podaje je do komory, która wyciska sok. To bardzo ułatwia i przyspiesza pracę. Warto także wspomnieć, że jeżeli podczas pracy otworzy się pokrywę zbiornika, aby włożyć inne składniki, a potem się ją zamknie w ciągu 60 sekund, urządzenie zapamięta tę czynność i włączy się automatycznie.

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H300E to nie tylko możliwość wytworzenia soku, ale również sorbetów, lodów, czy nawet mleka orzechowego, stąd też możliwe jest wrzucanie wewnątrz produktu, takich jak orzechy czy lód. W zasadzie to jedyna czynność, jaka pozostaje, bowiem następnie wystarczy tylko przyglądać się temu, jak urządzenie wykonuje całą pracę za nas.


Co jeszcze niesamowitego potrafi wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H300E?

Jednym z najważniejszych czynników jest to, że poprzez wrzucenie owoców czy warzyw do komory, żaden z produktów nie traci swoich wartości, a więc witamin czy minerałów. Poza tym urządzenie ma wbudowany minutnik, który można ustawić i zająć się czymś innym bez obaw, że zapomni się o wyłączeniu wyciskarki. Jeśli czas upłynie, wyciskarka wyłączy się, a sok będzie już gotowy. W przewidzeniu tego, w jakim trybie aktualnie pracuje urządzenie ma pomóc oświetlenie umieszczone na dole urządzenia. Jeśli jest pomarańczowe, pracuje w trybie wstecznym. Włącza się on tylko wówczas, gdy wyciskarka ma problem z rozdrobnieniem wrzuconego produktu. Niebieski kolor oświetlenia oznacza tryb wyciskania. Brak światła oznacza tryb czuwania bądź brak jakiegokolwiek trybu pracy. Wyciskarka posiada również wbudowany głośnik. Dzięki tym funkcjom nie musimy zgadywać, jaką czynność aktualnie wykonuje wyciskarka. Na pewno doceni ją każdy!

Jakie dodatki towarzyszą przy zakupie produktu?Decydując się na zakup wyciskarki wolnoobrotowej Hurom H300E, otrzymujemy dodatkowo instrukcję obsługi. Opisane jest niemal wszystko to, co trzeba o niej wiedzieć. Dodatkowo do urządzenia dodana jest książka z przepisami, a więc można się zainspirować, aby wyczarować coś pysznego.


Przepis na zdrowe batoniki z wytłoczynUrządzenie jest dostępne do zakupu w kilku kolorach, nie tylko w czarnym. Są to między innymi kolor biały, czerwony oraz szary. Wszystko zależy od naszych upodobań. Produkt wykonany z prostego tworzywa waży około 6,5 kilograma, a jego wymiary osiągają około 22 szerokości na 23 długości i 45 centymetrów wysokości. Wyciskarka ma moc 150 watów. Jest to oczywiście produkt wysokiej klasy, stąd też należy liczyć się z dosyć sporym wydatkiem, bowiem jest to kwota w okolicach 2600 PLN. Sporym atutem jest w tym przypadku gwarancja na 10 lat.


Przepis na lody bananowe z wyciskarki Hurom H300EDlaczego warto zdecydować się na zakup wyciskarki wolnoobrotowej Hurom H300E?


Jeżeli zależy nam na możliwości przygotowywania zdrowych i świeżych soków owocowo-warzywnych, a także koktajli, lodów, czy sorbetów, to zdecydowanie warto przemyśleć zakup tego urządzenia. Wiem, że jego koszt może przerażać, jednak mogę śmiało powiedzieć, że jest ono warte swojej ceny. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H300E nie tylko umożliwia zdrowszą i bardziej zróżnicowaną dietę, ale także dużą oszczędność chociażby na zakupie lodów, czy sorbetów, które w upalne, letnie dni są na wagę złota. Według mnie to świetny sprzęt, który spokojnie może swoim działaniem zastąpić kilka innych. Osobiście jestem pod ogromnym wrażeniem wyciskarki wolnoobrotowej Hurom H300E. Szczerze polecam!Słyszeliście wcześniej o wyciskarce wolnoobrotowej Hurom H300E? Co o niej sądzicie?*Post sponsorowany

6 komentarzy:

 1. ja mam sokowirówkę, nie używałam jej już kilka lat, całkiem o niej zapomniałam

  OdpowiedzUsuń
 2. Taka wyciskarka na pewno przyda się w niejednym domu, w tym także w moim.

  OdpowiedzUsuń
 3. Marzę o takiej. Zawsze myślałam o niej w kontekście soków, ale ostatnio właśnie widziałam przepis na lody bananowe i byłam zachwycona pomysłem!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam w domu wyciskarkę, ale z niższej półki cenowej. Na Hurom na razie nie mam funduszy, ale wiem, że warto na nią odkładac, bo miałam okazję testować, tylko inny model.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mam w domu sokowirówkę, ale zdecydowanie wolałabym wyciskarkę, z tego co słyszałam, ma ona wiele zalet, których nie ma właśnie sokowirówka :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja mam w domu zwykła sokowirówkę i puki co na ten moment mi wystarcza, bo dzieci jakoś szczególnie pić soków, a ja wolę smoothie. W przyszłości może skuszę się na taką wyciskarke.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)