Jakie produkty wyszczuplające sylwetkę najlepiej wybrać?

Każda kobieta, bez względu na sytuację, chce czuć się piękna i wyjątkowa. Niestety, płeć piękn patrzy na siebie bardziej krytycznie. Na pewno nie raz stawałyście przed lustrem mówiąc sobie tu parę kilo za dużo, tu pojawiła się jakaś fałdka, pewnie nie zmieszczę się już w tą cudowną sukienkę, która wisi w szafie… Jestem zdania, że każda kobieta jest piękna, czasami wystarczy odrobina wiary w siebie, aby to dostrzec. Nie ma ludzi doskonałych i każdy ma jakieś wady, Jednak najważniejsze to czuć się dobrze we własnej skórze. Wiem, że nie jest to proste, a jednak powinnyśmy czuć się komfortowo niezależnie od wieku, wagi, czy tego co mamy na sobie. Na szczęście są sposoby na ukrycie niedoskonałości figury i dodanie sobie pewności. Mam na myśli pasy i body profilujące sylwetkę. Często sięgam po takie akcesoria i od razu po ich założeniu bardziej dostrzegam swoje zalety (nie to żebym się chełpiła, należę do osób o niskiej samoocenie). Jakiś czas temu szukałam body, które wyprostowało moją sylwetkę i znacząco ją wyrównało. Podczas poszukiwań trafiłam na stronę FeelinGirl, gdzie obecnie trwa najlepsza wyprzedaż z okazji Czarnego Piątku 2020! Wybór jest na prawdę przeogromny. Wiedziałam, że na pewno znajdę tam coś dla siebie! Jeżeli chcecie bliżej poznać ich ofertę i poszczególne produkty, to zapraszam do dalszej części wpisu.


Every woman, regardless of the situation, wants to feel beautiful and special. Unfortunately, the fair sex is more critical of each other. Certainly, you have stood in front of the mirror more than once, saying a few kilos too much here, a fold appeared here, I probably won't fit into this wonderful dress that hangs in the wardrobe ... I am of the opinion that every woman is beautiful, sometimes a little bit of faith in yourself to see it. There are no perfect people and everyone has some flaws, but the most important thing is to feel good in your own skin. I know it is not easy, but we should feel comfortable regardless of age, weight or what we are wearing. Fortunately, there are ways to hide figure imperfections and add confidence. I mean belts and body profiling the figure. I often reach for such accessories and immediately after putting them on, I see more of my advantages (not that I'm bragging, I'm one of people with low self-esteem). Some time ago I was looking for a body that straightened my figure and made it significantly smoother. During my search, I came across the FeelinGirl best black friday sales 2020 is currently running! The choice is really huge. I knew that I would definitely find something for myself there! If you want to learn more about their offer and individual products, please read the rest of this post.
PL: Na pewno każda z Was zna pasy wyszczuplające talię. Tutaj mamy przykłady trzech pasów w nowoczesnym stylu. Najpierwzapina się zamek, ukrywając w ten sposób jakiekolwiek fałdki, a za pomocą rzepów dodatkowo wzmacnia się ten efekt. Po zastosowaniu takiego pasa nie tylko znikneły mankamenty figury, ale przede wzytkim sylwetka w naturalny sposób się prostuje, unikając tym samym problemów z kregosłupem.EN: Surely each of you knows slimming waist trainer. Here are examples of three belts in a modern style. The zipper is always fastened, the folds hidden in this way, and this effect is additionally enhanced with Velcro. After dividing the belt, not only the shortcomings of the figure have disappeared, but also the figure naturally straightens, thus avoiding problems with the spine.

PL: Jeżeli chodzi o trymery do ud, to one modelują dolna partię brzucha oraz uda. Z tym drugim rodzajem akcesoriów modelujących jeszcze do tej pory się nie spotkałam. Takie rozwiązanie może się okazać przydatne przy spódnicy, czy obcisłych spodniach. Wszystko będzie wyglądało idealnie. Uda wizualnie będą szczuplejsze, więc nogi będą wydawały się dłuższe i smuklejsze. Bardzo jestem ciekawa tego patentu i sama chętnie sprawdziłabym efekty w połączeniu z długą ołówkową spódnicą, którą ubieram podczas ważnych uroczystości. Jest potencjał!EN: When it comes to thigh trimmer, they shape the lower abdomen and thighs. I have not come across the latter type of modeling accessories so far. This solution may be useful with a skirt or tight pants. Everything will look perfect. The thighs will be visually slimmer, so the legs will appear longer and slender. I am very curious about this patent and I would like to test the effects myself in combination with a long pencil skirt that I wear during important events. There is potential!

PL: Muszę przyznać, że bardzo zaintrygowały mnie wszystkie produkty ze strony FeelinGirl. Wybór jest naprawdę przeogromny, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Widać, że wkładają w to wiele pracy, bo po wejściu na stronę efekt WOW gwarantowany. Ja sięgam po akcesoria wyszczuplające dosyć często, wiec na pewno rozgoszczę się tam na długo w poszukiwaniu czegoś dla siebie. Bardzo cieszę się, że odkryłam tą stronę, bo jest to jedna z niewielu oferująca tego typu produkty. Ja jestem pod wielkim wrażeniem. Koniecznie musicie tam zajrzeć!

EN: I have to admit that I was very intrigued by all the products from FeelinGirl. The choice is really huge, so everyone will surely find something for themselves. You can see that they put a lot of work into it, because after entering the website the WOW effect is guaranteed. I reach for slimming accessories quite often, so I will definitely stay there for a long time in search of something for myself. I am very glad that I discovered this website, because it is one of the few that offers this type of product. I am very impressed. You absolutely have to go there!

PL: Znacie tą lub inną stronę z bielizna i dodatkami modelującymi figurę? Sięgacie po takie pasy i stroje? Czy coś szczególnie zwróciło Waszą uwagę?

EN: Do you know this or that side with underwear and figure-shaping accessories? Do you reach for such belts and outfits? Did anything particularly catch your attention?

11 komentarzy:

 1. Nie znam żadnego z tych modeli bielizny wyszczuplające. Nigdy nie korzystałam z takiej bielizny

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie sięgam po bieliznę czy inne dodatki modelujące sylwetkę. Czuję się dobrze w swoim ciele, jestem dość szczupła, więc nigdy nie zwracałam nawet uwagi na takie produkty. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kobieta ze zdjęcia na talię jak marzenie. Też bym chciała taką mieć. Jestem tylko ciekawa czy ona może w tym swobodnie oddychać i siedzieć?

  OdpowiedzUsuń
 4. Sama używam bieliznę wyszczuplającą i bardzo lubię ją zakładać pod opięte sukienki. Potrafi pięknie wymodelować sylwetkę.

  OdpowiedzUsuń
 5. chyba nie chciałabym się tak ściskać, ale na sukienki chętnie spojrzę :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj ja to myślę że nie wytrzymałabym w takim pasie. A więc mimo wszystko nie kupiłabym takiego pasa.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nigdy nie próbowałam, ale przyznam, że zawsze zastanawiał mnie fakt czy w takim pasie wyszczuplającym da się swobodnie oddychać..

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo podoba mi się pas nr 2, ten z ramiączkami. Wygląda na dobrze dobrany i jest mała możliwość, że się zsunie i uwidoczni fałdki. Dla mnie bomba!

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie potrzebne mi pasy ani inne takie gadżety. Jednak wiem, że wiele kobiet je używa i są z nich zadowolone ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Kiedyś miałam jakąś bieliznę modelującą, ale była dla mnie nie do końca dopasowana. Chyba te rzepy zdecydowanie bardziej do mnie przemawiają, choć latem będzie w nich gorąco.

  OdpowiedzUsuń
 11. Raz kiedyś szukałam czegoś wyszczuplającego i niestety,ale to co kupiłam w ogóle nie spełniło swojej roli:-(

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)