Czysty dom - czysty odpoczynek z Betterware

Wraz z rozpoczęciem wakacji, zaczynają się pierwsze wyjazdy w góry, nad morze, czy za granicę. Jednak zanim to zrobimy, należy pamiętać, aby zadbać o porządek w domu. Gdy wrócimy wypoczęci, dom nadal będzie czysty i wysprzątany. Dobrze wiemy, że jest to bardzo pracochłonne, jednak z odpowiednimi produktami może być to dużo prostsze i mniej czasochłonne. Długo szukałam, aż w końcu znalazłam idealne preparaty do zadań specjalnych od Betterware – Lubię To.

Lodówka musi błyszczeć

Wyjeżdżając na dłużej niż tydzień zazwyczaj wyłączamy lodówkę. Najpierw jednak warto ją opróżnić i wyczyścić. Doskonały będzie do tego Fridge Foam Cleaner. Dzięki specjalnej recepturze aktywna piana przywiera do czyszczonych powierzchni. Wnika nawet w najdalsze zakamarki. Skutecznie usuwa wszelkie plamy, zabrudzenia i resztki jedzenia oraz szron. Oprócz tego neutralizuje nieprzyjemny zapach. Pozostawia lodówkę czystą, świeżą i pachnącą. Produkt może być też stosowany na zewnątrz lodówki. Aby wyczyścić daną powierzchnię, wystarczy rozpylić płyn i przetrzeć dane miejsca materiałową ściereczką lub ręcznikiem papierowym. W przypadku uporczywych zabrudzeń można pozostawić detergent na chwilę i dopiero wtedy wyczyścić.

Płyn znajduje się w poręcznej, przeźroczystej, plastikowej butelce ze spryskiwaczem. Została wykonana w taki sposób, aby jak najlepiej dopasowywała się do kształtu dłoni. Spryskiwacz bez problemu rozpyla odpowiednią ilość preparatu. Można go kupić na stronie producenta za około 15 zł, a 500 ml płynu wystarczy na bardzo długo.


Lodówka jest czysta, a ja ze spokojem mogę szykować się na wakacyjny wyjazd. Było to niezwykle proste, dzięki produktowi od Betterware – Lubię To.

 

Znacie tę firmę i jej produkty? Jak idą Wam porządki? Macie jakieś sprawdzone patenty na szybkie posprzątanie całego domu?

1 komentarz:

  1. świetny zestaw sprzątający, najbardziej zainteresował mnie środek do czyszczenia pralki bo nigdy czegoś takiego nie miałam

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)