Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Czysty dom - czysty odpoczynek z Betterware

Wraz z rozpoczęciem wakacji, zaczynają się pierwsze  wyjazdy w góry, nad morze, czy za granicę. Jednak zanim to zrobimy, należy pamiętać, aby zadbać o porządek w domu. Gdy wrócimy wypoczęci, dom nadal będzie czysty i wysprzątany. Dobrze wiemy, że jest to bardzo pracochłonne, jednak z odpowiednimi produktami może być to dużo prostsze i mniej czasochłonne. Długo szukałam, aż w końcu znalazłam idealne preparaty do zadań specjalnych od Betterware – Lubię To.

 Lodówka musi błyszczeć


Wyjeżdżając na dłużej niż tydzień zazwyczaj wyłączamy lodówkę. Najpierw jednak warto ją opróżnić i wyczyścić. Doskonały będzie do tego Fridge Foam Cleaner. Dzięki specjalnej recepturze aktywna piana przywiera do czyszczonych powierzchni. Wnika nawet w najdalsze zakamarki. Skutecznie usuwa wszelkie plamy, zabrudzenia i resztki jedzenia oraz szron. Oprócz tego neutralizuje nieprzyjemny zapach.  Pozostawia lodówkę czystą, świeżą i pachnącą. Produkt może być też stosowany na zewnątrz lodówki. Aby wyczyścić daną powierzchnię, wystarczy rozpylić płyn i przetrzeć dane miejsca materiałową ściereczką lub ręcznikiem papierowym. W przypadku uporczywych zabrudzeń można pozostawić detergent na chwilę i dopiero wtedy wyczyścić.


Płyn znajduje się w poręcznej, przeźroczystej, plastikowej butelce ze spryskiwaczem. Została wykonana w taki sposób, aby jak najlepiej dopasowywała się do kształtu dłoni. Spryskiwacz bez problemu rozpyla odpowiednią ilość preparatu. Można go kupić na stronie producenta za około 15 zł, a 500 ml płynu wystarczy na bardzo długo.

Lodówka jest czysta, a ja ze spokojem mogę szykować się na wakacyjny wyjazd. Było to niezwykle proste, dzięki produktowi od Betterware – Lubię To.
https://www.facebook.com/BetterwareLubieTo/

Znacie tę firmę i jej produkty? Jak idą Wam porządki? Macie jakieś sprawdzone patenty na szybkie posprzątanie całego domu?

1 komentarz:

  1. świetny zestaw sprzątający, najbardziej zainteresował mnie środek do czyszczenia pralki bo nigdy czegoś takiego nie miałam

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)