Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Czysta pralka, czyste pranie

 
Wraz z rozpoczęciem wakacji, zaczynają się pierwsze  wyjazdy w góry, nad morze, czy za granicę. Jednak zanim to zrobimy, należy pamiętać, aby zadbać o porządek w domu. Gdy wrócimy wypoczęci, dom nadal będzie czysty i wysprzątany. Dobrze wiemy, że jest to bardzo pracochłonne, jednak z odpowiednimi produktami może być to dużo prostsze i mniej czasochłonne. Długo szukałam, aż w końcu znalazłam idealne preparaty do zadań specjalnych od Betterware – Lubię To!


Bez względu na to, na jaki czas planujemy wyjazd, musimy przygotować ubrania, jakie mogą nam się przydać. Często zdarza się, że kilka ulubionych rzeczy znajduje się w koszu na pranie i trzeba je wyprać i spakować. Przed wyjazdem warto też pomyśleć o czystości pralki, aby po kilku tygodniach nie zastać niemiłego zapachu. Doskonały do tego będzie preparat Washing Machine Cleaner&Sanitiser. Doskonały do usuwania nagromadzonej piany i zanieczyszczeń. Zapobiega powstawaniu kamienia kotłowego. Usuwa nieprzyjemny zapach z wnętrza pralki, Jego wyjątkowa, antybakteryjna formuła sprawia, że wnętrze urządzenia pozostaje świeże, czyste i wolne od zarazków.Płyn znajduje się w dużej, plastikowej butelce o pojemności 750 ml. Została wyposażona w specjalną nakrętkę, uniemożliwiającą otwarcie butelki przez dziecko. Aby osiągnąć oczekiwane rezultaty, należy wlać 50 ml preparatu do pojemnika na proszek do prania, a następnie uruchomić pustą pralkę na czas normalnego prania. 
  • Zapobiega trwałym uszkodzeniom pralki
  • Hamuje wzrost bakterii
  •  Usuwa kamień 
  •  

 Płyn doskonale czyści pralkę, sprawia że znikają wszelkie osady, a to skutkuje czystym i pachnącym praniem. Jak radzicie sobie z czyszczeniem pralki? Znacie ten preparat?

  

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)