Czysta pralka, czyste pranieWraz z rozpoczęciem wakacji, zaczynają się pierwsze wyjazdy w góry, nad morze, czy za granicę. Jednak zanim to zrobimy, należy pamiętać, aby zadbać o porządek w domu. Gdy wrócimy wypoczęci, dom nadal będzie czysty i wysprzątany. Dobrze wiemy, że jest to bardzo pracochłonne, jednak z odpowiednimi produktami może być to dużo prostsze i mniej czasochłonne. Długo szukałam, aż w końcu znalazłam idealne preparaty do zadań specjalnych od Betterware – Lubię To!

Bez względu na to, na jaki czas planujemy wyjazd, musimy przygotować ubrania, jakie mogą nam się przydać. Często zdarza się, że kilka ulubionych rzeczy znajduje się w koszu na pranie i trzeba je wyprać i spakować. Przed wyjazdem warto też pomyśleć o czystości pralki, aby po kilku tygodniach nie zastać niemiłego zapachu. Doskonały do tego będzie preparat Washing Machine Cleaner&Sanitiser. Doskonały do usuwania nagromadzonej piany i zanieczyszczeń. Zapobiega powstawaniu kamienia kotłowego. Usuwa nieprzyjemny zapach z wnętrza pralki, Jego wyjątkowa, antybakteryjna formuła sprawia, że wnętrze urządzenia pozostaje świeże, czyste i wolne od zarazków.Płyn znajduje się w dużej, plastikowej butelce o pojemności 750 ml. Została wyposażona w specjalną nakrętkę, uniemożliwiającą otwarcie butelki przez dziecko. Aby osiągnąć oczekiwane rezultaty, należy wlać 50 ml preparatu do pojemnika na proszek do prania, a następnie uruchomić pustą pralkę na czas normalnego prania.

Zapobiega trwałym uszkodzeniom pralki
Hamuje wzrost bakterii
Usuwa kamień

Płyn doskonale czyści pralkę, sprawia że znikają wszelkie osady, a to skutkuje czystym i pachnącym praniem. Jak radzicie sobie z czyszczeniem pralki? Znacie ten preparat?

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)