Roma J. Fiszer „Gwiazdki nad Massachusetts” - recenzja książki

Udaj się w niezapomnianą podróż do magicznego świata emocji, gdzie miłość i losy bohaterów łączą się w tańcu, wirując na wietrze niczym płatki śniegu. Przygotuj się na klimatyczne wieczory spędzone w towarzystwie płomienia świecy i gorącej herbaty, podczas których zanurzysz się w lekturę pełną zwrotów akcji i wyjątkowych przeżyć. Historia, o której chcę Ci opowiedzieć, rozgrzeje Cię i pozytywnie nastroi, nawet w bardzo ponure i mroźne dni. Mowa tutaj o książce „Gwiazdki nad Massachusetts” autorstwa Romy J. Fiszer.   

roma-j-fiszer-gwiazdki-nad-massachusetts-recenzja-ksiazki-nawysokimobcasie.pl

 

 

Autor: Roma J. Fiszer
Tytuł: „Gwiazdki nad Massachusetts”
Data wydania: 2023-11-08
Wydawnictwo: Wydawnictwo Purple Book
Gatunek: literatura obyczajowa, romans
ISBN: 9788383105758
Liczba stron: 336
Ocena: 9/10

 


roma-j-fiszer-gwiazdki-nad-massachusetts-nawsyokimobcasie.pl
Roma J. Fiszer „Gwiazdki nad Massachusetts”

Fabuła powieści „Gwiazdki nad Massachusetts” skupia się na relacji Korynny i Jerzego, którzy poznają się przy łóżku Vanessy. On lekarz pracujący w Gdyni, ona malarka mieszkająca na stałe w Krakowie, który kocha i nie wyobraża sobie życia gdzie indziej. Oboje pomimo przeszłości obarczonej bolesnymi doświadczeniami, zaczynają odkrywać miłość i nadzieję na lepsze jutro. Mimo, że dzieli ich bardzo wiele, to jednak nic nie jest w stanie przeszkodzić uczuciu, które się między nimi rodzi. 

 

recenzja-ksiazki-romy-j-fiszer-gwiazdki-nad-massachusetts-nawysokimobcasie.pl

 

Kiedy Vanessa dochodzi do siebie, między nimi jest już miłość i to na tyle silna, że Jerzy postanawia zmienić pracę, aby być bliżej Koryny. Udaje mu się załatwić miejsce w sanatorium w Rabce, a zanim ją zacznie, spędzają wspólnie wspaniały czas w jej ukochanym Krakowie. Urok tego miejsca, wspólne wieczory w mieszkaniu Korynny, które napełniają się muzyką i kwiatami, tworzą magiczną scenerię dla rozwijającej się miłości. . Miłość między nimi jest coraz silniejsza, co sprawia, że zaczynają snuć wspólne plany na przyszłość. Nic nie zapowiada, że coś może pójść nie tak.


fragment-ksiazki-romy-j-fiszer-gwiazdki-nad-massachusetts-nawysokimobcasie.pl

 

Pewnego dnia kobieta dowiaduje się o czymś, co chce jak najszybciej przekazać ukochanemu. Jednak nie jest to coś, co powinno się mówić przez telefon, dlatego postanawia zrobić mu niespodziankę i odwiedzić go w Rabce. Jednak niespodziewana wizyta Korynny w Rabce przerywa idyllę. Kobieta odkrywa coś, co sprawia, że się załamuje, porzuca Kraków i ucieka na Kaszuby do swojej przyjaciółki Vanessy.  Co takiego wydarzyło się w Krakowie, że Korynna postanowiła uciec? 

 

 recenzja-ksiazki-gwiazdki-nad-massachusetts-romy-j-fiszer-nawysokimobcasie.pl.png 

Wyjątkowy tytuł, dający do myślenia

Książka Romy J. Fiszer „Gwiazdki nad Massachusetts” nie tylko wciąga swoją pełną zwrotów akcji fabułą, ale również zachwyca swoim wyjątkowym klimatem. W kontekście świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się ślubu, akcja nabiera dodatkowego wymiaru, a autorka zręcznie wykorzystuje tę scenerię do kreowania wielu emocji i wzruszeń. Atmosfera magicznego czasu świątecznego stanowi nie tylko tło dla romansu, ale także doskonale współgra z uniwersalnym przesłaniem o sile zaufania, rozmowy i odnalezieniu sensu życia w trudnych chwilach.  Roma J. Fiszer przemyciła w swojej powieści wiele życiowych prawd, tworząc w ten sposób historię, która jest pełna, złożona i wartościowa, taka, którą warto poznać i przeżyć.

 

Wyjątkowa pozycja, dająca do myślenia - Roma J. Fiszer „Gwiazdki nad Massachusetts”

Recenzja książki Romy J. Fiszer „Gwiazdki nad Massachusetts”

Książka Romy J. Fiszer „Gwiazdki nad Massachusetts” to wyjątkowa pozycja, która budzi najgłębiej skrywane emocje, poruszając uniwersalne prawdy o miłości i wzajemnym zaufaniu. Niezwykły kunszt pisarski sprawia, że „Gwiazdki nad Massachusetts” to więcej niż zwykła powieść romantyczna. To poruszająca historia, która przenosi nas do magicznego świata, gdzie każda strona skrywa tajemnice, a fabuła rozwija się jak dobrze skomponowany utwór . To idealna pozycja dla osób poszukujących chwili relaksu, spędzonej na emocjonalnym podróżowaniu między stronicami. Gorąco polecam!Udało Ci się przeczytać tę książkę? Masz ją w planach? Znasz inne książki Romy J. Fiszer? Może wpadła Ci ostatnio w ręce jakaś ciekawa pozycja?*Za możliwość recenzji książki dziękuję Wydawnictwu Purple Book

5 komentarzy:

 1. Nie sięgam zupełnie po książki z motywem świątecznym więc tym razem książka mnie nie zainteresowała.

  OdpowiedzUsuń
 2. ta propozycja brzmi na prawdę dobrze, będzoe się ją przyjemnie czytało w grudniu

  OdpowiedzUsuń
 3. To musi być fascynująca i wzruszająca lektura, idealna na zimowe wieczory.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wychodzę z założenia, że wzajemne zaufanie w relacjach jest naprawdę bardzo ważne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie miałam okazji jej czytać :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)