Natalia Przeździk „Góra świątecznych cudów”

 Udaj się w magiczną podróż świątecznych cudów razem z Natalią Przeździk w jej najnowszej książce „Góra świątecznych cudów. W tej bożonarodzeniowej opowieści drzemie coś niezwykłego, co kusi do ukrycia się pod kołdrą i poświęcenia długiego zimowego wieczoru lekturze.

 

Natalia Przeździk „Góra świątecznych cudów”

Akcja rozpoczyna się w malowniczym Krakowie, gdzie bohaterowie przygotowują się do wyjątkowych obchodów świąt Bożego Narodzenia. Już na wstępie zostajemy wciągnięci w wir tradycji, gdy razem z nimi zapalamy świece na adwentowym wieńcu i pieczemy aromatyczne pierniczki. Jednak to dopiero początek przygody, ponieważ autorka zaskakuje nas nietypowymi pomysłami, takimi jak budowanie szopki, w której mieści się nawet smok wawelski!


Niezwykła szopka staje się pretekstem do zabawnych sytuacji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Bohaterowie, pomimo różnic i komicznych sytuacji, pokazują, że prawdziwa magia świąt tkwi w wspólnym spędzaniu czasu, budowaniu tradycji i zdolności do zaskakiwania siebie nawzajem. W miarę jak historia rozwija się, czytelnik odkrywa, że to nie drogie prezenty czy efektowne stroje tworzą wyjątkowy klimat świąteczny, ale raczej uczucia, które łączą tę niezwykłą rodzinę.


Wraz z bohaterami udajemy się także na ośnieżone i mroźne Podhale, co dodaje historii uroku i wprowadza świąteczny nastrój. Tam czekają nas nowe, magiczne przygody, które sprawią, że te święta staną się wyjątkowe.


Ośnieżone Podhale staje się sceną dla wyjątkowych wydarzeń, które jeszcze bardziej zbliżają rodzinę. Wspólne przeżywanie tradycji, wizyta Świętego Mikołaja i chwile spędzone przy choince sprawiają, że święta nabierają nowego znaczenia


Historia dla każdego

W powieści „Góra świątecznych cudów” każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie - od emocji, przez śmiech, aż po refleksję. To  propozycja zarówno dla młodszych, jak i starszych czytelników, którzy chcą odnaleźć prawdziwe, magiczne znaczenie świąt Bożego Narodzenia. 


Recenzja książki Natalii Przeździk „Góra świątecznych cudów”

„Góra świątecznych cudów” Natalii Przeździk to niezwykła podróż przez magiczny świat świąt Bożego Narodzenia, pełna humoru, ciepła i niespodzianek. Ta urokliwa opowieść nie tylko bawi i wzrusza, ale również skłania do refleksji nad prawdziwą istotą świąt i wartościami, które sprawiają, że są one wyjątkowe. Polecam tę książkę wszystkim, którzy pragną doświadczyć świątecznej magii w towarzystwie tej wyjątkowej rodziny. Jeśli szukasz lektury, która wypełni cię radością, sprawi, że poczujesz się jakbyś sam brał udział w świątecznych przygotowaniach, to 'Góra świątecznych cudów' jest dla ciebie idealnym wyborem. Wspólnie z bohaterami przeżyj niezapomniane chwile, odkryj, że magia świąt tkwi w prostych, codziennych chwilach, i pozwól tej opowieści wprowadzić ciebie w wyjątkowy nastrój Bożego Narodzenia. Polecam z całego serca!


4 komentarze:

 1. co jednak prpozycja to lepsza :) dzięki za Twoje świateczne polecajki będe miałą co czytać
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię takie propozycje czytelnicze, chętnie je kupują, łączą czas wolny kilku pokoleń, przyjemnie się je poznaje, tytuł będę miała na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że refleksja w książce byłaby dla mnie najważniejsza. Dziękuję za polecenie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę że ksiązka znajdzie swoich zwolenników. Do mnie niestety nie trafia.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)