Intryga czy miłość? Recenzja książki AT. Michalak „Zakazana pokusa”Najlepsze relacje najczęściej zdarzają się nam zupełnie przypadkiem. Co jednak powiedzieć o takich, które zaczynają się w sposób dwuznaczny lub będący pomysłem na zemstę? Taką nietuzinkową historię przedstawiła AT. Michalak w swojej najnowszej książce „Zakazana pokusa”.


Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.


- Walt Disney


Autor: AT. Michalak

Tytuł: „Zakazana pokusa”

Data wydania : 2023-03-08

Wydawnictwo: Wydawnictwo Pascal

Gatunek: literatura obyczajowa, romans

ISBN: 9788 383170947

Liczba stron: 368

Ocena: 9/10

AT. Michalak „Zakazana pokusa”

Podobno przeciwieństwa się przyciągają. Dokładnie na tej zasadzie zostali zestawieni główni bohaterowie książki. Violet jest cichą i potulną prymuską, która skupia się na ocenach i na co dzień nie wyróżnia się w tłumie. Natomiast Tyler zawsze błyszczy. To zarozumiały dupek i podrywacz, który żyje dla adrenaliny, przelotnych relacji oraz futbolu, w którego świecie jest wschodzącą gwiazdą.


Violet chce zrobić swojemu ojcu na złość. Jest córką trenera futbolu, który szczerze nie znosi Tylera i na każdym kroku stara się mu dopiec. Dziewczyna chce odegrać się na tacie i zamierza uwieść chłopaka. Niczego nieświadomy sportowiec szybko daje się złapać na tę wędkę i idzie z bohaterką do łóżka. To miała być jedna noc. I dopiero po niej ta dwójka uświadamia sobie, że może przynieść mnóstwo negatywnych konsekwencji. Gdy Tyler dowiaduje się, kim jest Violet zaczyna bać się o swoją karierę.Intryga czy miłość?

Jednocześnie ta dwójka dostrzega, że coś, co było tylko chwilą może przynieść im obopólne korzyści. A im więcej czasu spędzają ze sobą, tym bardziej rozumieją, że mają więcej wspólnego, niż sądzili. Pozornie pozbawiony uczuć Tyler chce stworzyć coś pewnego i stałego. Zdumiony odkrywa, że budzą się w nim uczucia, o które nigdy by się nie podejrzewał. Dla tej relacji jest w stanie zrezygnować nawet ze swojego największego marzenia.


Początkowo był zbyt dumny, aby przyznać przed dziewczyną, że on, nie bojący się ryzyka i konsekwencji czuje coś poważnego. A jednak później robi wszystko, byleby zyskać przychylność i jej zaufanie. Ta powieść to bardzo ciekawy romans, który pokazuje, że ludzkie uczucia często wymykają się spod kontroli, a coś, co miało być tylko przygodą staje się wyjątkową relacją.

Jego zapach był tak seksowny, że zaczynało mi się kręcić w głowie. Nawet ten siniak na twarzy nie psuł wrażenia. Tyler MacKenzie był cholernie kuszący i doskonale zdawał sobie z tego sprawę.Recenzja książki AT. Michalak „Zakazana pokusa”

Książka AT. Michalak „Zakazana pokusa” od Wydawnictwa Pascal miała swoją premierę 8 marca, a już zdobyła sporą rzeszę zachwyconych czytelników. Nic dziwnego, ponieważ to interesująca i wciągająca powieść, która porusza ważne tematy. Wciąga czytelnika swoją wartką akcją i ciekawie skonstruowanymi postaciami. Z powodu przerysowania niektórych scen, warto zastanowić się nad jej wyborem, ponieważ może być nieodpowiednia dla bardziej wrażliwych czytelników. Mimo to, miłośnicy romansów z elementami dramatu i erotyki na pewno będą zadowoleni. Gorąco polecam!
Udało Ci się już przeczytać tę książkę? Jeśli nie, to co o niej sądzisz? Czy to propozycja dla Ciebie? A może znasz inne powieści AT. Michalak?
* Za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki dziękuję autorce AT. Michalak

10 komentarzy:

 1. Nie słyszałam tego tytułu. Mogłaby mi się podobać

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że jest to jedno z wydań, które spodoba się mojej siostrze. Książkę na pewno będę też polecać dalej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś w tym jest, chyba faktycznie przeciwieństwa się przyciągają!
  O tej ksiązce jeszcze nie miałam okazji słyszeć
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja obecnie czytam "Florystki" może w przyszłości sięgnę po tę pozycję

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię książki tej autorki, ale tej nie miałam okazji przeczytać. Z braku czasu mniej książek pojawia się w moim domu

  OdpowiedzUsuń
 6. Polecę ją mojej siostrze, ona na pewno będzie zachwycona lekturą tej pozycji

  OdpowiedzUsuń
 7. W realnym życiu nie kieruję się w stronę zemsty, ale lubię, kiedy w książkach pojawia się taki wątek, można zobaczyć jak to negatywne uczucie bardziej niszczy niż daje poczucie sprawiedliwości.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie miałam okazji zapoznać się z tą książką, ale mnie zaciekawiła, więc dopisze ja na moją czytelnicza listę. 🥰

  OdpowiedzUsuń
 9. Nazwisko Michalak jednak kojarzy mi się przede wszystkim z jedną dość znaną pisarką ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Znam książki tej autorki, ale tej konkretnej jeszcze nie miałam okazji przeczytać. Być może to zmienię jak nadrobię swoje zaległości.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)