Romans w aptece. Recenzja książki Klaudii Leszczyńskiej „Miłość bez recepty”

Miłość to jeden z najczęściej podejmowanych tematów w powieściach. I nie ma w tym nic dziwnego, bo większość osób podświadomie dąży do tego, aby poznać swoją ukochaną osobę i spędzić z nią życie. Przez to sami chętnie wybieramy takie powieści, by przynajmniej przez chwilę rozkoszować się ich rozwojem i błogą atmosferą. Tak też dzieje się w powieści Klaudii Leszczyńskiej „Miłość bez recepty”.


Autor: Klaudia Leszczyńska

Tytuł: „Miłość bez recepty”

Data wydania: 2022-09-21

Wydawnictwo: Wydawnictwo Klaudia Leszczyńska

Gatunek: literatura obyczajowa, romans

ISBN: 9788395990182

Liczba stron: 398

Ocena: 9/10Klaudii Leszczyńska „Miłość bez recepty”

Główna bohaterka książki, Malwina ma 26 lat i właśnie odbywa staż w aptece. Niedawno skończyła studia i powoli rozpoczyna swoją karierę. Jej przełożonym jest o 10 lat starszy Robert. Facet jest tak specyficzny, że dziewczyna nie ma pojęcia, co powinna o nim myśleć. Bohater jest strasznym gburem, ale gdy chce potrafi również żartować, flirtować i spędzać miło czas. W czym więc tkwi sekret jego charakteru?


Pomiędzy tą dwójką praktycznie od początku iskrzy. Oboje widzą, jak na siebie wpływają, ale początkowo żadne z nich nie chce się do tego przyznać. Nie pomaga również zachowanie Robertaa, który momentami staje się oschły, cichy i nieprzyjemny. W takich chwilach dziewczyna jest przekonana, że ten nic do niej nie czuje i zamyka się. Jednak trudno ukryć prawdę, a pod fasadą chłodu kryje się o wiele, wiele więcej…Romans w aptece


Obecnie w księgarniach można znaleźć wiele powieści, w których głównym wątkiem jest mafijny lub prawniczy romans. Jednak mało kto tworzy historie miłosne w innych, mniej oczywistych miejscach. Dlatego wybranie apteki przez autorkę stało się ciekawym zabiegiem, który wpuścił w ten gatunek trochę świeżego powiewu. Bardzo ważne jest również to, że narracja jest snuta nie tylko przez Malwinę, ale i Roberta. Dzięki temu poznajemy tę historię z dwóch perspektywy.Recenzja książki Klaudii Leszczyńskiej „Miłość bez recepty”Jeśli masz ochotę na lekki romans, to ta książka zdecydowanie skradnie Twoje serce. Ogromny plus dla autorki za humor, zabawne sceny, siarczyste dialogi i dwuznaczne sytuacje, w których nie sposób się nie zaśmiać. Nie brakuje także pożądania, które momentami aż kipi. Jaki więc będzie finał tego romansu? Przekonaj się sam, sięgając po tę literacką nowość.
Co sądzisz o tej powieści? nasz Twórczość autorki? Zaciekawił Cię ten tytuł, czy raczej niekoniecznie?
* Za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki dziękuję autorce, Klaudii Leszczyńskiej

5 komentarzy:

 1. myślę, że spodobałaby mi się ta książka

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie przepadam za romansami. Nie mówię nie, może kiedyś wpadnie mi w ręce

  OdpowiedzUsuń
 3. Zainteresowałam się. Będę szukać tej książki

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się ciekawie. Z chęcią poczytam tą książkę

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)