Zaskakujące koleje losu. Recenzja książki Iwony Feldman „Viva Dalia”O tym, że życie bywa bardzo zaskakujące nie trzeba nikogo przekonywać. Zawsze jednak, gdy dzieje się coś, czego się nie spodziewaliśmy nie potrafimy w to uwierzyć. Innym razem nie wychodzimy z szoku widząc, że to pozornie zwyczajny przypadek pozwolił poznać nam ludzi, z którymi na co dzień dzielą nas setki kilometrów. Podobną historię poznasz w najnowszej powieści Iwony Feldman „Viva Dalia”, która 4 kwietnia 2023 roku będzie miała swoją premierę. Co w niej znajdziesz?
Autor: Iwona Feldman

Tytuł: „Viva Dalia”

Seria: „Rozdzieleni przez los”

Data wydania: 2023-04-04

Wydawnictwo: Krople Czasu Studio Wydawnicze

Gatunek: literatura obyczajowa, romans

ISBN: 9788367572095

Liczba stron: 325

Ocena: 9/10


Iwona Feldman „Viva Dalia”

W książce poznajemy Dalię. To kobieta, która musi pozbierać się po rodzinnej tragedii. Pierwszym poważnym ciosem była dla niej śmierć jej matki. Kolejny pojawił się w chwili, gdy ze strony jej ojca padło wiele nieprzyjemnych słów. Bohaterka czuje, że jej życie legło w gruzach i kompletnie nie ma pojęcia, co powinna zrobić w tej sytuacji. W jakim iść kierunku, na czym się skupić? Postanawia więc zaszyć się w Maladze i wszystko przemyśleć.Dalia szuka swojego miejsca na świecie. Nie ma pojęcia, że nagle w samym środku jej życia pojawi się pewien mężczyzna. To Sam, który jest żołnierzem. Niedawno powrócił do domu z misji w Afryce i nie zamierza myśleć o pracy. Postanawia poświęcić swój czas na zabawę i podrywanie turystek. A jednak dziwnym trafem w jego życie wkrada się Dalia. Co połączyło tę dwójkę?Ta powieść jest nietuzinkowa. Znajdziesz w niej wątki romansowe, kryminalne oraz nawiązujące do autentycznych wydarzeń. Losy każdego z bohaterów są trudne, naznaczone cierpieniem i niełatwymi życiowymi wyborami. Ich pokręcone ścieżki w pewnym momencie zbiegają się. Nie chodzi tu jednak tylko o ich prywatne szczęście, ale i poważniejsze kwestie. Jak daleko razem zajdą? Rewelacyjna powieść, przy której warto spędzić wieczór.* Za możliwość objęcia książki patronatem oraz możliwość przeczytania jej przedpremierowo dziękuję autorce Iwonie Feldman

1 komentarz:

  1. Podoba mi się taki mix. Chętnie rozejrzę się za tą lekturą.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)