Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Czy namiętność wygra? Recenzja książki „Występne pragnienia”

Po raz kolejny przychodzę z powieścią jednej z moich ulubionych autorek, a mianowicie z książką K.C. Hiddenstorm. „Występne pragnienia”. Jest to trzecia część cyklu „Nieczyste zagrania”. Propozycja od Wydawnictwa Akurat rozpala wyobraźnię i wywołuje rumieńce. Powieść pełna namiętności, erotycznych scen, pragnienia i walki o uczucia. Czy bohaterowie odnajdą się w swojej pogubionej rzeczywistości?

 

Czy namiętność wygra? Recenzja książki „Występne pragnienia”

 

Autor: K.C. Hiddenstorm

Tytuł: „Występne pragnienia”

Cykl: Nieczyste zagrania (tom 3)

Data wydania: 2022-05-25

Wydawnictwo: Wydawnictwo Akurat

Gatunek: literatura obyczajowa, romans

ISBN: 9788328722477

Liczba stron: 320

Ocena: 10/10

 

K.C. Hiddenstorm „Występne pragnienia”

K.C. Hiddenstorm „Występne pragnienia”

W książce poznajemy Thomasa. Bohater właśnie przyjechał do Kalifornii i wybrał się do baru. Tam też poznał oryginalną kelnerkę o osobliwej urodzie. Zachwycony dziewczyną spędził z nią noc. Oboje rozeszli się w swoje strony, lecz nie na długo… Po jakimś czasie Thomas znów spotyka Alyssę i tym razem namiętność ich pochłania. Facet jest zupełnie zauroczony i zafascynowany. Zachwyca go nietypowy wygląd oraz ciekawa, charyzmatyczna osobowość bohaterki.

 

Część pierwsza. Tam gdzie płomienie są niebieskie

 

Część druga. Wszystko co możesz zyskać

Alyssa również nie pozostaje mu dłużna. Dlatego w tej książce nie braknie nam erotycznych uniesień i scen wypełnionych bliskością. Pytanie tylko, czy to wystarczy, by zbudować trwalszą i dobrą relację. Bohaterka sprawia wrażenie osoby, do której problemy same się przylepiają. I prawdą jest, że co chwila musi wychodzić z opresji. Thomas za każdym razem pomaga jej i wierzy w niewinność dziewczyny. Niestety jeden kłopot goni drugi, a Alyssa wchodzi w takie problemy, o jakich przeciętny człowiek nie myśli. Czy bohater będzie ją wspierał i wykorzysta swoje możliwości do naprawy dawnych błędów?

Recenzja książki K.C. Hiddenstorm „Występne pragnienia”

Recenzja książki K.C. Hiddenstorm „Występne pragnienia”

„Występne pragnienia” od K.C. Hiddenstorm to książka, którą warto zabrać ze sobą na weekend czy wakacyjny urlop. Lekka i wciągająca, zorganizuje nam czas na kilka godzin. Elektryzuje erotyką i zmysłowymi dialogami. To świetna lektura dla wszystkich, którzy lubią romanse i chętnie sięgają po książki, w których przewija się temat seksu. Po raz kolejny autorka pokazuje, że potrafi wcisnąć w fotel.  


Seria książek K.C. Hiddenstorm „Nieczyste zagrania”

 

To dobra książka również dla tych, którzy zastanawiają się, w jaki sposób pragnienie może wpływać na nasze relacje. Dwie osoby, które zupełnie się nie znają nagle stają się sobie bardzo bliskie. Spaja ich intymność i odkrywane powoli tajemnice. „Występne pragnienia” potrafi pokazać różne oblicze osób, które pozornie znamy. Co kryje się za piętrzącymi się problemami bohaterki? Dlaczego pracuje jako kelnerka? To pasja czy konieczność? K.C. Hiddenstorm zachęca nas do powolnego dogrzebywania się do prawdy. A to wszystko przy lekkiej i wciągającej fabule. Gorąco polecam!

 

 Udało Ci się poznać bliżej serię książek „Nieczyste zagrania”? Znasz inne powieści K.C. Hiddenstorm?

 

duzeka.pl


* Za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki dziękuję Wydawnictwu Muza - Wydawnictwu Akurat oraz portalowi DuzeKa.pl, na którym recenzja ukazała się pierwotnie

1 komentarz:

  1. Bardzo rzadko sięgam po takie książki, ale fajnie, że Tobie się podobała :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)