4 wyjątkowe kobiety! Recenzja książki „Seksowne dziewczyny”Płomiennie powieści rozbudzają wyobraźnię i sprawiają, że nie sposób się od nich oderwać. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Sara Blińska, która zadebiutowała książką „Seksowne dziewczyny”. Wykreowała w niej cztery bohaterki. To kobiety, które chcą czerpać z życia garściami. Nie boją się wyzwań, kochają seks i nie wstydzą się o tym mówić. Jednocześnie różnią się od siebie i są niczym cztery żywioły, więc razem tworzą nietuzinkową ekipę.
Autor: Sara Blińska

Tytuł: „Seksowne dziewczyny”

Data wydania: 2022-09-17

Wydawnictwo: Wydawnictwo WFW

Gatunek: literatura obyczajowa, romans

ISBN: 9788380110762

Liczba stron: 336

Ocena: 9/10Sara Blińska „Seksowne dziewczyny”

W książce przenosimy się do Warszawy. Nasze bohaterki eksplorują w niej życie, korzystają z młodości i podkreślają, jak ważna i wyjątkowa może być kobieca przyjaźń. Jednak każda z nich jest inna. Dlatego też rozdziały zostały w taki sposób podzielone, abyśmy mogli poznać w nich dziewczyny z osobna. Dzięki temu nie gubimy się w fabule i dopiero ostatni rozdział ukazuje wszystkie bohaterki razem. Kogo poznasz w tej książce?4 wyjątkowe kobiety

Ola to pani prezes, której znakiem rozpoznawczym są seksowne szpilki. Uwielbia cielesną rozkosz i nie boi się o tym mówić. Kobieta wie, czego chce. Twardo stąpa po ziemi, kocha siebie i swoje życie, a dominację nad partnerami często przenosi także do sypialni. Jest namiętna i diabelnie inteligentna. Jej przeciwieństwem jest Basia, która ma duszę romantyczki. Po przeprowadzce do Warszawy zaczyna pracę jako asystentka dyrektora. W trakcie jednej ze służbowych podróży pogłębia swój romans z szefem i odkrywa, co lubi.Równie ciekawa jest Justyna nazywana Jess. Uwielbia wolną seksualność, ale pilnie strzeże swoich zasad. Nie znosi niewierności i wyznaje kobiecą solidarność, więc zajętych mężczyzn bardzo szybko odprawia z kwitkiem. Jednocześnie chętnie wybiera się do klubu swingersów, eksperymentuje i daleko jej od pruderii. Najbardziej spokojna jest Majka, która jako jedyna ma stałego partnera. Dziewczyna pracuje właśnie nad pracą doktorską i jako jej temat obiera sobie seksualność kobiet. Dzięki temu wszystkie bohaterki jednoczą się ze sobą i eksplorują damską przyjaźń.
Recenzja książki Sary Blińskiej „Seksowne dziewczyny”


„Seksowne dziewczyny” Sary Blińskiej to książka dla wszystkich, którzy mają ochotę na dobry erotyk. Wykreowane przez autorkę bohaterki są inteligentne, wiedzą czego chcą, nieustannie pną się po szczeblach kariery i pięknie się rozwijają. Większość z nich nie ma stałych partnerów, ale prowadzi udane życie erotyczne. Dzięki temu autorka pokazuje, że niezależnie od wieku, statusu czy sytuacji zawodowej można być szczęśliwą i spełnioną. Rewelacyjna, momentami zabawna, innym razem kipiąca erotyzmem powieść, od której nie sposób się oderwać. Gorąco polecam, szczególnie wszystkim paniom.


Słyszałaś wcześniej o tej powieści?
Co o niej sądzisz?


* Za możliwość przeczytania książki oraz możliwość objęcia jej patronatem medialnym Na Wysokim Obcasie, dziękuję Wydawnictwu WFW
6 komentarzy:

 1. W sumie dawno nie czytałam dobrego erotyku, a o tym piszesz tak ciekawie, że chyba się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałam o tej pozycji, ale podoba mi się, że fabuła rozgrywa się w stolicy

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnio zaczytuje się w erotykach, także z chęcią zapoznam się z tą książką. Gdyż jest akurat dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że będę miała ją na uwadze ze względu na to, że jej akcja ma miejsce w Warszawie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie słyszałam wcześniej o tej powieści, ale po takiej fajnej recenzji to myślę, że chętnie bliżej poznałabym historię bohaterek. Fajnie, że akcja dzieje się w Warszawie!

  OdpowiedzUsuń
 6. nie słyszałam jeszcze o tej propozcyji, ale czuje się nią zaciekawiona, hmmm może uda się przeczytać
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)