Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

4 wyjątkowe kobiety! Recenzja książki „Seksowne dziewczyny”

Płomiennie powieści rozbudzają wyobraźnię i sprawiają, że nie sposób się od nich oderwać. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Sara Blińska, która zadebiutowała książką „Seksowne dziewczyny”. Wykreowała w niej cztery bohaterki. To kobiety, które chcą czerpać z życia garściami. Nie boją się wyzwań, kochają seks i nie wstydzą się o tym mówić. Jednocześnie różnią się od siebie i są niczym cztery żywioły, więc razem tworzą nietuzinkową ekipę. 

 

4 wyjątkowe kobiety! Recenzja książki „Seksowne dziewczyny”

 

Autor: Sara Blińska

Tytuł: „Seksowne dziewczyny”

Data wydania: 2022-09-17

Wydawnictwo: Wydawnictwo WFW

Gatunek: literatura obyczajowa, romans

ISBN: 9788380110762

Liczba stron: 336

Ocena: 9/10

 

Sara Blińska „Seksowne dziewczyny”

Sara Blińska „Seksowne dziewczyny”

W książce przenosimy się do Warszawy. Nasze bohaterki eksplorują w niej życie, korzystają z młodości i podkreślają, jak ważna i wyjątkowa może być kobieca przyjaźń. Jednak każda z nich jest inna. Dlatego też rozdziały zostały w taki sposób podzielone, abyśmy mogli poznać w nich dziewczyny z osobna. Dzięki temu nie gubimy się w fabule i dopiero ostatni rozdział ukazuje wszystkie bohaterki razem. Kogo poznasz w tej książce?

 

4 wyjątkowe kobiety

4 wyjątkowe kobiety

Ola to pani prezes, której znakiem rozpoznawczym są seksowne szpilki. Uwielbia cielesną rozkosz i nie boi się o tym mówić. Kobieta wie, czego chce. Twardo stąpa po ziemi, kocha siebie i swoje życie, a dominację nad partnerami często przenosi także do sypialni. Jest namiętna i diabelnie inteligentna. Jej przeciwieństwem jest Basia, która ma duszę romantyczki. Po przeprowadzce do Warszawy zaczyna pracę jako asystentka dyrektora. W trakcie jednej ze służbowych podróży pogłębia swój romans z szefem i odkrywa, co lubi.

 

Sara Blińska „Seksowne dziewczyny” - Ola

 

Sara Blińska „Seksowne dziewczyny” - Basia

 

Równie ciekawa jest Justyna nazywana Jess. Uwielbia wolną seksualność, ale pilnie strzeże swoich zasad. Nie znosi niewierności i wyznaje kobiecą solidarność, więc zajętych mężczyzn bardzo szybko odprawia z kwitkiem. Jednocześnie chętnie wybiera się do klubu swingersów, eksperymentuje i daleko jej od pruderii. Najbardziej spokojna jest Majka, która jako jedyna ma stałego partnera. Dziewczyna pracuje właśnie nad pracą doktorską i jako jej temat obiera sobie seksualność kobiet. Dzięki temu wszystkie bohaterki jednoczą się ze sobą i eksplorują damską przyjaźń.

 

Sara Blińska „Seksowne dziewczyny” - Jess
 
Sara Blińska „Seksowne dziewczyny” - Maja

 Recenzja książki Sary Blińskiej  „Seksowne dziewczyny”

„Seksowne dziewczyny” Sary Blińskiej to książka dla wszystkich, którzy mają ochotę na dobry erotyk. Wykreowane przez autorkę bohaterki są inteligentne, wiedzą czego chcą, nieustannie pną się po szczeblach kariery i pięknie się rozwijają. Większość z nich nie ma stałych partnerów, ale prowadzi udane życie erotyczne. Dzięki temu autorka pokazuje, że niezależnie od wieku, statusu czy sytuacji zawodowej można być szczęśliwą i spełnioną. Rewelacyjna, momentami zabawna, innym razem kipiąca erotyzmem powieść, od której nie sposób się oderwać. Gorąco polecam, szczególnie wszystkim paniom.

 

Recenzja książki „Seksowne dziewczyny” Sary Blińskiej 

 

Recenzja książki Sary Blińskiej  „Seksowne dziewczyny” 
 
Słyszałaś wcześniej o tej powieści?
Co o niej sądzisz?
 
„Seksowne dziewczyny” - Patronat medialny Na Wysokim Obcasie

 
* Za możliwość przeczytania książki oraz możliwość objęcia jej patronatem medialnym Na Wysokim Obcasie, dziękuję Wydawnictwu WFW

 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)