Mafijny romans. Recenzja książki „My name is Lena”W ostatnich latach na rynku wydawniczym brylują książki poświęcone mafijnym romansom. Wśród najchętniej czytanych pisarek tego nurtu znajduje się Alicja Skirgajłło. Dlatego dzisiaj przychodzę do Was z recenzją już czwartego tomu jej rosyjskiej serii. Tym razem opowiem o książce „My name is Lena”. Po raz kolejny czekają na Ciebie charyzmatyczni bohaterowie, miłość oraz walka o władzę.Alicja Skirgajło „My name is Lena”

Jeśli znasz poprzednie książki z serii od Wydawnictwa Editio Red to czeka Cię przyjemne spotkanie z dawnymi bohaterami. Pojawią się również nowi, którzy namieszają… Dobra wiadomość jest taka, że nawet jeśli nie znasz poprzednich powieści to nic straconego. Doskonale odnajdziesz się w akcji i nie będziesz zastanawiać, kto odgrywa tu jaką rolę.W książce poznajemy Lenę. To nastolatka, ale bardzo ekspresyjna i pewna siebie. Pozornie zwyczajna dziewczyna, która w rzeczywistości jest bardzo świadoma swojej społecznej pozycji. Młoda, piękna, roześmiana, będąca córką mafijnego bossa. To może oznaczać wiele kłopotów, ale i ogrom korzyści. Dziewczyna przyciąga chłopaków jak magnes. Jednak nikt nie chce podpaść szefowi mafii, więc większość z nich się wycofuje.


Mafijny romans

Kłopoty zaczynają się pojawiać, gdy Lena wpada w oko Evanowi. Facet kompletnie nie przejmuje się pochodzeniem dziewczyny i ma w nosie fakt, że ona nie jest nim zainteresowana. Początkowo facet zamierza się z nią tylko przespać. Niestety im bardziej ona odmawia, tym bardziej on się zakochuje i uświadamia sobie, że zależy mu na tej młodej i zadziornej pannie. Jednocześnie romans z nią odradzają mu jego dwaj kumple, którzy doskonale znają ojca Leny i nieraz robili z nim interesy. Wiedzą, że ten w gniewie potrafi być szczególnie okrutny…Jeśli lubisz historie, w których na tle mafijnych rozgrywek tworzą się płomienne romanse i ludzie wybierają miłość, to ta książka również Ci się spodoba. Kolejna część serii Alicji Skirgajłło miała swoją premierę w sierpniu tego roku i w ciągu kilku miesięcy zebrała mnóstwo pozytywnych recenzji. I ja dołączam się do nich. To świetna, wciągająca powieść, która rozpala wyobraźnię, przyjemnie rozgrzewa i organizuje czas, szczególnie w tak chłodne dni.Gorąco polecam!
Znasz tę serię oraz inne powieści autorki? Jakie książki Alicji Skirgajło udało Ci się do tej pory przeczytać?
*Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Editio


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)