Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Przerażające zbrodnie. Recenzja książki „Misjonarz. Triduum Otchłani”


 

Lubisz kryminały? Choć nie zawsze jest ochota na mocne i mroczne powieści, to czasami smakują one naprawdę wybornie. Wartka akcja, tajemnica, wyraziści bohaterowie i dwuznaczne wątki sprawiają, że nie sposób się od nich oderwać. Tak też jest w powieści „Misjonarz. Triduum Otchłani” od Tatiany Jachyry. Książka, która miała premierę w kwietniu to jeden z tych thrillerów, które angażują emocjonalnie.

 

Przerażające zbrodnie. Recenzja książki „Misjonarz. Triduum Otchłani”


Patronacka recenzja książki „Misjonarz. Triduum Otchłani”

Autor: Tatiana Jachyra

Tytuł: „Misjonarz. Triduum otchłani”

Data wydania: 2022-04-10

Wydawnictwo: Wydawnictwo Feniks

Gatunek: kryminał, sensacja, thriller

ISBN: 9788367141659

Liczba stron: 304

Ocena: 7/10
Tatiana Jachyra „Misjonarz. Triduum Otchłani”

Tatiana Jachyra „Misjonarz. Triduum Otchłani”

Książka przenosi nas do Warszawy. W lecie kabackim w Niedzielę Palmową zostają znalezione zwłoki, które od razu przyciągają uwagę. To ciało nagiego, zmarłego mężczyzny, który w dłoniach ma umieszczone kamienie. Późniejsza sekcja zwłok wykazuje, że kamień wciśnięto mu także do żołądka. To morderstwo wstrząsa, ale niestety kolejnego dnia sprawy przybierają bardziej mroczny obrót. Następnego dnia śledczy trafiają na kolejną ofiarę. Tym razem ktoś został żywcem oskórowany we własnym gabinecie. 

 

Recenzja książki „Misjonarz. Triduum Otchłani”

Przerażające zbrodnie

Sprawę seryjnego mordercy próbują rozwiązać śledczy Tomasz Wilczyński oraz jego partner Sławek Witecki. Niestety panowie nie trafiają praktycznie na nic i stoją w miejscu. Przełom nadchodzi, gdy w sprawę angażuje się fotoreporterka jednego z dzienników, Aleksandra Rawen. Kobieta jest przekonana, że nietypowe morderstwa mają związek z chrześcijańskim obrządkiem świąt wielkanocnych i całego poprzedzającego je tygodnia. Przerażeni spodziewają się, że samozwańczy Misjonarz szykuje finał na dzień zmartwychwstania Chrystusa.

 

Recenzja książki Tatiany Jachyry „Misjonarz. Triduum Otchłani”

Recenzja książki „Misjonarz. Triduum Otchłani”

Tatiana Jachyra stworzyła kryminał, którego fabuła bardzo ciekawie łączy się z religią chrześcijańską i najważniejszym dla jej wyznawców świętem. Mord ofiar nawiązuje do cierpienia Chrystusa. Czy osoba, która posunęła się do tak ohydnych czynów chce coś komuś pokazać? Czy bycie samozwańczym Misjonarzem sprawia, że w głowie mordercy pojawia się myśl o próbie oczyszczania Ziemi ze złych ludzi?

 

Fragmemt książki „Misjonarz. Triduum Otchłani”
 

Jeśli lubisz thrillery i chętnie sięgasz po książki z wątkiem kryminalnym w tle, to propozycja od Wydawnictwa Feniks zdecydowanie przypadnie Ci do gustu. To nie jest lekka lektura, więc możesz spodziewać się mroku i intensywnych wrażeń. Niemniej jednak to gratka dla wszystkich, którzy gustują przede wszystkim w tym typie literatury.

 

Recenzja książki Tatiany Jachyry „Misjonarz. Triduum Otchłani”

 

 Bardzo jestem ciekawa, co sądzisz o tej książce? Jakie elementy fabuły Cię zaciekawiły? Koniecznie daj znać. Czekam na Ciebie w komentarzach.

 

* Za możliwość przeczytania książki dziękuję autorce

4 komentarze:

 1. Przyznam, że dawno nie buszowałam po thrillerze z religijnym wątkiem, nabrałam chęci w wejście w ten klimat, może książka wpadnie w moje ręce.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię thrillery, więc nie mówię nie. Wpisuje go na listę do przeczytania

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam sięgać po niesztampowe kryminały i widzę, że ten też niewątpliwie zalicza się do tego grona.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdecydowanie nie jest to poroozycja dla mnie. Nie lubię książek z tematyką religijna i thrilerrów tez nie czytam.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)