Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Kilka słów o Tobie. Recenzja książki „Było mi(nę)ło”

Każdy człowiek nosi w sobie swoją prawdę. Gdy jedni nigdy nie ujawniają jej światu lub zapisują ją w prywatnych pamiętnikach inni decydują się wypowiedzieć ją głośno. Ostatnio na Instagramie ogromnym zainteresowaniem zaczęła się cieszyć książka „Było mi(nę)ło”. Niektórzy twierdzą, że jest ona niczym plaster na rany duszy, a już po kilku stronach ma się wrażenie, jakby napisane w niej słowa były kierowane wprost do nas. Dlaczego?

 

 

Autor: Olkowicz Czarna Owca Pisze

Tytuł: „Było mi(nę)ło”

Data wydania: 2022-10-10

Wydawnictwo: Czarna Owca Pisze, Druk książek

Gatunek: poezja

Liczba stron: 118

Ocena: 9/10

 

„Było mi(nę)ło” Olkowicz Czarna Owca Pisze

Czasami chciałoby się zawinąć w koc i zniknąć. Są takie dni, kiedy wszystko nas boli, jesteśmy wysoce wrażliwi i mamy wrażenie, że cały świat jest przeciwko nam. I właśnie na takie dni świetnie sprawdzi się książka „Było mi(nę)ło”. Co w niej znajdziesz? To zbiór luźno połączonych ze sobą wierszy, myśli i rozdziałów, które opowiadają o miłości, depresji i rozczarowaniu. Dzięki swobodnej kompozycji wchodzimy w świat, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Może to będzie wiersz, a może jedna myśl, która sprawi, że poczujesz, że została stworzona specjalnie dla Ciebie.

 

Autorka książki używa bardzo emocjonalnego, specyficznego dla niej języka. Tym samym każdy rozdział staje się jeszcze bardziej autentyczny. W ten sposób pokazuje, że miłość nie zawsze uskrzydla. Czasami bywa niszczycielska, rani i sprawia, że wszystko przestaje cieszyć. Czasami osoby, dla których całkowicie tracimy głowę nie są tego warte. Co jednak wtedy zrobić? Jak poradzić sobie z rozczarowaniem i poczuciem osamotnienia?

 

Kilka słów o Tobie

Trudno jednoznacznie zaklasyfikować tę książkę do jednego typu literatury. Jednak jedno jest pewne – słowa autorki trafiają w samo sedno i rewelacyjnie oddają ból, rozpacz, rozterki i zawód po rozstaniu. Jednocześnie ukazują, jak bardzo potrafimy przeciwstawiać się sobie i swoim potrzebom, gdy zaczynamy walczyć o tych, na których nam zależy. Nierzadko kosztem siebie i szacunku do własnej osoby stajemy się żałosne. W tej książce znajdziesz opowiadania ukazujące przede wszystkim miłość jednokierunkową, niestabilną i nieempatyczną.

 

  Recenzja książki „Było mi(nę)ło”

Książka „Było mi(nę)ło” to propozycja głównie dla wysokowrażliwych, którzy lubią, gdy literatura uderza w najczulsze struny ich duszy. Specyficzny język i oryginalna narracja są w tej sytuacji dodatkowym plusem. Warto więc zwrócić uwagę na tę lekturę, szczególnie w te dni, gdy mamy ochotę na coś intensywnego emocjonalnie.

 

Sięgasz po poezję, szczególnie tak emocjonalna? Co sądzisz o tej książce?

 

 * Za możliwość przeczytania książki z całego serca dziękuję autorce Olkowicz - Czarna Owca Pisze

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)