Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Może być wyjątkowo. Recenzja książki „Uważaj, o co prosisz Mikołaja”

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który wielu osobom kojarzy się przede wszystkim z wyciszeniem oraz dniami spędzonymi z najbliższymi. Gdy jedni nie znoszą grudnia, inni czekają na ten miesiąc przez cały rok. Idealnym przykładem są bohaterowie książki Nany Bekher „Uważaj, o co prosisz Mikołaja”. Ta historia to taki plaster, którym warto otulić się w zimowe miesiące. Co jest w niej tak wyjątkowego?

 

Może być wyjątkowo. Recenzja książki „Uważaj, o co prosisz Mikołaja”

 

Autor: Nana Bekher

Tytuł: „Uważaj, o co prosisz Mikołaja”

Data wydania: 2022-10-26

Wydawnictwo: Wydawnictwo Pascal

Gatunek: literatura obyczajowa, romans

Liczba stron: 368

Ocena: 9/10

 

Nana Bekher „Uważaj, o co prosisz Mikołaja”

Nana Bekher „Uważaj, o co prosisz Mikołaja”

Carla kocha święta i już tygodnie wcześniej stara się celebrować ten magiczny czas. W grudniu planuje wcześniej wyjechać w rodzinne strony i spędzić ostatnie dni roku z rodzicami, dziadkami i ciocią. Niestety jej nowy szef William na zupełnie inne plany. To samotnik i pracoholik, który nie rozumie entuzjazmu dziewczyny i nie chce jej pozwolić na tak długi urlop. Pomiędzy tą dwójką dochodzi do nieprzyjemnej wymiary zdań.

 

Recenzja książki Nany Bekher „Uważaj, o co prosisz Mikołaja”
 

William oczekuje, że Carla dokończy ważny według niego projekt. Ostatecznie dziewczyna decyduje się na kompromis. Obiecuje, że wykona swoją pracę pod warunkiem, że jej szef pojedzie razem z nią na święta. Pomysł można by rzec absurdalny, a jednak dochodzi do skutku. Zimny, wycofany i profesjonalny William nagle znajduje się w otoczeniu życzliwych sobie i ciepłych osób. To dla niego coś nowego i niezręcznego, ale skoro obiecał…

 

Fragment książki Nany Bekher „Uważaj, o co prosisz Mikołaja”
Może być wyjątkowo

William zaczyna uczestniczyć w rodzinnych przygotowaniach do świąt. W tak nieformalnych sytuacjach powoli zaczyna ściągać swoją maskę i odkrywać swoje inne oblicze. Pomiędzy nim a Carlą zaczyna iskrzyć, a chwile spędzane sam na sam sprzyjają zacieśnianiu się ich relacji. Tylko problem w tym, że szef nie toleruje żadnych romansów w pracy. Czy własne doświadczenia zmienią jego nastawienie i pokażą, że to jednak miłość jest najważniejsza?

 

Recenzja książki „Uważaj, o co prosisz Mikołaja” Nany Bekher

Recenzja książki Nany Bekher „Uważaj, o co prosisz Mikołaja”

Książka Nany Bekher „Uważaj, o co prosisz Mikołaja” to świetna propozycja na świąteczny czas, która pokazuje, że grudzień naprawdę może być magiczny. Wiele osób deklarujących niechęć wobec świąt to samotnicy, którzy nie mają ich z kim spędzać. Dopiero miłość oraz obecność życzliwych ludzi wydobywa z nich coś wyjątkowego i zachęca do zwolnienia tempa oraz skupienia się na byciu. Dlatego to wspaniała książka, po którą warto sięgnąć przede wszystkim w zimowych miesiącach. Gorąco polecam!

 

 Znasz książki Nany Bekher? Jeśli tak, koniecznie napisz, które dotychczas udało Ci się przeczytać. Co sądzisz o tej pozycji?

 

 

 * Za możliwość przeczytania książki dziękuję autorce

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)