Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Dalekie namiętności. Recenzja antologii „Sekrety orientu”

Gdy jedni kochają długie, wielostronicowe i rozbudowane powieści inni chętniej sięgają po coś krótszego i lżejszego. „Sekrety orientu” to antologia składająca się z sześciu opowiadań stworzonych przez różne autorki. I to świetna propozycja, która zainteresuje zarówno wielbicielki grubych tomów, jak i miłośniczki lżejszej prozy. 

 

 

Autor:
- Małgorzata Garkowska,
- K. C. Hiddenstorm ,
- Beata Majewska,
- Alicja Sinicka,
- Emilia Szelest,
- Aniela Wilk
Tytuł: „Sekrety orientu”
Data wydania: 2022-09-15
Wydawnictwo: Wydawnictwo Miraż
Gatunek: literatura obyczajowa, romans
ISBN: 9788396456373
Liczba stron: 448
Ocena: 9/10

Antologia „Sekrety orientu”

„Sekrety orientu” przedstawiają sześć różnych historii, które rozgrywają się na kanwie realiów życia krajów arabskich. Znajdziesz w nich wartości uniwersalne dla tych miejsc, takie jak rodzina, honor czy miłość. W lekki sposób autorki przedstawiają targające bohaterkami namiętności oraz codzienne dylematy. Możesz spodziewać się różnorodnych wrażeń. Choć nie braknie tu wątków romansowych, to znajdziesz także i sensacyjne czy kryminalne. Jest różnorodnie, a dzięki temu bardzo ciekawie.

 

Każde opowiadanie to zupełnie inna historia i nowi bohaterowie. Jednocześnie nie musimy zapamiętywać wielu nowych wątków czy poznawać trudnych do zapamiętania szczegółów. Przez te opowieści się po prostu płynie, a kolejne informacje i bohaterowie przychodzą do nas we właściwym czasie. Z częścią z wykreowanych kobiet możemy się utożsamiać. Mają takie same potrzeby i pragnienia jak my, ale ich życie zaprowadziło je w dalekie zakątki świata. Pytanie, czy będą umiały się w nich odnaleźć oraz odkryją w tym szczęście.

 

Dalekie namiętności

Trzeba przyznać, że nic tak nie wciąga jak historie, które rozpalają wyobraźnię. Dzięki losom wykreowanych bohaterek zapominamy na chwilę o swoim świecie i zagłębiamy się w cudzy. Chcemy poczuć dokładnie to, co one i przynajmniej na chwilę zanurzyć się w namiętności. Antologia „Sekrety Orientu” to także rewelacyjna szansa na zapoznanie się z twórczością kilku polskich autorek. Jeśli jeszcze ich nie znasz, dzięki tej lekturze możesz to nadrobić.

 

 Recenzja antologii „Sekrety orientu”

Propozycja od Wydawnictwa Miraż to zbiór opowiadań Małgorzaty Garkowskiej, K.C. Hiddenstorm, Beaty Majewskiej, Alicji Sinickiej, Emilii Szelest i Anieli Wilk. Zanurz się na chwilę w miłości z Orientu i przekonaj się, że ludzie kochają równie mocno, niezależnie od miejsca, w którym żyją. Pikanterii dodaje egzotyczna dla nas kultura, zwyczaje i bohaterowie, których trudno byłoby spotkać w naszych miasteczkach. Jest wciągająco, klimatycznie i romantycznie. Polecam tę książkę, rewelacyjna na jesienno-zimowe wieczory.

 

Koniecznie daj mi znać, czy lubisz arabskie historia i czy ta książka Cię zainteresowała?

 

 * Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Miraż

4 komentarze:

 1. Lubię arabskie sagi . Mogę ci polecić Tanya Valko

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam jeszcze takich ksiażek. Może kiedyś przyjdzie na nie czas

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że by mi się spodobała.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta antologia to świetna propozycja dla miłośników różnorodności, zarówno wątki romansowe jak i sensacyjne czy kryminalne.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)