Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Świat miłości i motocykli. Recenzja książki „Knox” Anny Wolf

Wakacje trwają w najlepsze, a to oznacza, że nadal mamy więcej czasu na wypoczynek, w tym także czytanie książek. Przyznaję, że mam spore zaległości czytelnicze, a szczególnie jeśli chodzi o serie książek. Dokładnie 15 czerwca swoją premierę miała książka „Knox” Anny Wolf, która jest trzecim tomem serii Storm Riders MC. Każdy tom porusza historię innego bohatera, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby czytać je oddzielnie. 

 


Świat miłości i motocykli. Recenzja książki „Knox” Anny Wolf

Autor: Anny Wolf

Tytuł: „Knox”

Wydawnictwo: Akurat

Cykl: Storm Riders MC (tom 3)

Data wydania: 2022-06-15

Gatunek: literatura obyczajowa, romans

Liczba stron: 320

 

„Knox” Anna Wolf

„Knox” Anna Wolf

Tytułowy bohater - Knox - to wysoki, dobrze zbudowany i przystojny członek klubu motocyklowego. Do jego dominujących cech charakterów śmiało zaliczyć można niebywałą pewność siebie i arogancję, ale trzeba przyznać, że dla chłopaków z grupy to nie kolega, ale prawdziwy członek rodziny - i vice versa! Silny charakter młodego mężczyzny zabrania mu oglądania się w przeszłość, a już szczególnie w kwestiach uczuciowych. Sytuację tę weryfikuje jednak samo życie, gdy jego ex dziewczyna wpada w tarapaty, Knox nie potrafi odwrócić wzroku i ze spokojnym sumieniem stwierdzić, że to już nie jego sprawa. Sama Caroline również zmaga się z bitwą myśli - dawno temu porzuciła Knoxa dla innego, który dziś pokazał swą prawdziwą twarz. To oznacza, że w przeszłości dziewczyna podjęła złą decyzję, a jak wiadomo - taka świadomość zawsze boli. Z niewyjaśnionych pobudek chłopak zabiera Caroline do Jackson w stanie Tennsessee, gdzie mieści się siedziba jego ukochanego klubu. Niestety, niewiele później byli kochankowie przekonują się na własnej skórze, czym jest atak wrogiego gangu motocyklowego. Co ciekawe, jeden z napastników to mężczyzna, którego Caroline bardzo chciałaby wyrzucić ze swojej pamięci. Czy to jednak możliwe?

 

Świat miłości i motocykli

Muszę przyznać, że co prawda motocykle nigdy nie były moją pasją, ale warkot silnika, skórzane kurtki i klimat zjazdów motocyklowych zawsze wywoływał u mnie gęsią skórkę. Storm Riders MC Anny Wolf to fantastyczny świat, niemal pozwalający poczuć zapach motocyklowych spalin. Lektura książki była dla mnie fantastyczną przygodą, w szczególności ze względu na jej bohaterów - Knox to typ, którego naprawdę da się lubić i który nie odpuści, dopóki nie postawi na swoim. Caroline to dość zagubiona dziewczyna, ale mimo to równie charakterna, niedarująca rozmówcom ciętych ripost. Dialogi w książce są więc niezwykle wciągające i dobrze poprowadzone, co sprawia, że czytelnik nie ziewa z nudy.

 

Recenzja książki „Knox” Anny Wolf

 

Książka  „Knox” Anny Wolf obfituje w kilka nagłych zwrotów akcji, dużą dawkę humoru, akcję oraz garść informacji o życiu motocyklistów - co dla mnie było prawdziwą gratką, bo osobiście nie znam osób z takich grup. Opowieść o Knoxie, Caroline i motocyklowym światku czyta się jednym tchem, dlatego, jeżeli szykuje wam się wolny wieczór, dajcie się porwać Annie Wolf, bo naprawdę warto!

 

„Knox” Anna Wolf - playlista

 

Znacie inne książki Anny Wolf? Słyszeliście wcześniej o serii Storm Riders MC? Co ciekawego ostatnio udało Wam się przeczytać?

 

Przeczytaj także:


DuzeKa.pl


* Recenzja powstała w ramach współpracy z portalem DuzeKa.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)