Zainwestuj w siebie na własnych zasadach. Szkolenie z przedłużania rzęs.Lubimy być piękne. Chętnie dbamy o siebie i szukamy najlepszych kosmetyków. Jednak często zapominamy, że równie łatwo możemy skorzystać z licznych kursów, dzięki którym możemy się rozwijać. Niejedna z nas swoją pasję do kosmetyków zamieniła na zawód. Otwieramy własne salony, w których inne dziewczyny mogą sobie zrobić paznokcie, profesjonalny makijaż czy rzęsy. I to właśnie o nich dzisiaj chciałabym Ci powiedzieć.


Profesjonalna stylizacja rzęs


Myślę, że nie ja jedna obserwuję, jak na przestrzeni ostatnich kilku lat modne stało się wykonywanie rzęs. Nie szukamy maskary, a dobrego salonu, w którym uda się nam zagęścić swoje rzęsy i stworzyć zalotne spojrzenie. A myślałaś kiedyś o tym, by zacząć samodzielnie to robić? Zrobić kursy, dzięki którym nie tylko poznasz różne metody, ale i od podstaw dowiesz się, z jakich środków korzystamy i dlaczego wybieramy właśnie takie?Ja ostatnio zaczęłam coraz częściej się nad tym zastanawiać. Dzięki samodzielnie wybranym kursom mogę zainwestować w siebie na własnych zasadach. Zdobędę odpowiednią wiedzę i praktykę, a tym samym dowiem się, jak robić to właściwie. Zwróciłam więc uwagę na szkolenia od Rzęsoteki: https://szkolenia.rzesoteka.pl/szkolenia-z-przedluzania-rzes-krakow/?fbclid=IwAR0hg-ojAQJGhDZPf-fbupCsYVsPdLZZb_mKFvjVCY5cFS6w7nMvJoA3Ojg Mam tutaj różne opcje, które mogę dostosować do posiadanej już wiedzy oraz swoich oczekiwań. Każde szkolenie dzieli się na część teoretyczną oraz warsztaty praktyczne. Są tu warsztaty kilkugodzinne, jak i kilkudniowe.

Czemu o tym myślę?

Uważam, że warto dbać o siebie i podążać za trendami. Obecnie kosmetyczki rywalizują między sobą pomiędzy jakością usług oraz ich ceną. Choć nie myślę o własnym salonie, to wiem, że dzięki kursowi będę o wiele bardziej świadomie korzystać z usług innych osób. A może potraktuję to jako ciekawe doświadczenie? Jednak to świetna opcja też dla dziewczyn, które chcą się szkolić, myślą o swoim salonie i marzą o tym, że stworzą świetne, klimatyczne miejsce. Profesjonalne szkolenia pozwalają zbudować markę i wzbudzają zaufanie potencjalnych klientów. Czemu więc się na nie nie pokusić?


Bardzo jestem ciekawa, czy słyszałyście już o Rzęsotece? A może brałyście udział w takim szkoleniu? Pamiętacie o własnym rozwoju?

Post sponsorowany


8 komentarzy:

 1. Pracuje przy szkoleniach i jednak przedłużanie rzęs to nie byłaby moja bajka. Wielogodzinne nachylanie się nad klientka to nie na mój kręgosłup :( ale praca fajna

  OdpowiedzUsuń
 2. nie wiem, czy to byłoby coś dla mnie... Chyba nie mialabym jednak do tego cierpliwości!

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście, że pamiętam o własnym rozwoju. Dla każdego będzie to coś innego.

  OdpowiedzUsuń
 4. Teraz z powodu pandemii większość rzeczy przeszła w tryb online, więc tym cenniejsze są takie kursy "na żywo".

  OdpowiedzUsuń
 5. Znam sporo kobiet, które się tym zajmują. Ja jestem osobą, która nie lubi dotykać innych i być tak blisko, więc to nie zajęcie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kobiety zawsze będą szukały sposobów, aby uczynić swe ciało zdrowym i pięknym, bez względu na czasy, w jakich przyjdzie im żyć. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nigdy o tym wcześniej nie słyszałam. Ja na moje rzęsy nakładam tylko odzywkę i szczerze powiedziawszy na ten moment mi to wystarcza.

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajnie, że jest coraz więcej możliwości takich szkoleń. Chociaż ja bym nie dała sobie grzebać przy oku. :D

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)