List od Świętego Mikołaja. Pomysł na prezent dla bliskichNie masz pomysłu na prezent dla swoich bliskich? Szukasz czegoś, co totalnie ich zaskoczy? A może Twoje dziecko z utęsknieniem wyczekuje Mikołaja i nie może się doczekać, aż starszy pan zostawi paczki pod choinką? Jest na to sposób!

Niespodzianka od Świętego Mikołaja

Dzieci uwielbiają bajki i magiczne opowieści. Jedną z ich ulubionych postaci jest Święty Mikołaj. Prawie cały rok czekają na to, aż siwy pan dostarczy ich upragnione prezenty. Jednak dobrze wiemy, że organizacja takiego wydarzenia bywa w wielu domach problematyczna. Dlatego też jest na to sposób! Możemy zamówić spersonalizowany film, w którym Twoje dziecko usłyszy kilka ciepłych słów od samego Mikołaja! Wypowie on jego imię, powie, ile ma lat czy nawiąże do ulubionej bajki malucha, przez co dziecko poczuje, że on naprawdę się nim zainteresował!To świetna opcja, gdy w domu są dzieci lub dziecko, które faktycznie wierzą jeszcze w Mikołaja i chcą, by on pojawił się w ich domu. Nie wiesz, w jaki sposób to zorganizować? Chcesz, by maluch mógł w nieskończoność odtwarzać wideo i po raz kolejny przeżywać tak ważne dla niego chwile? Korzystając ze strony www.elfi.pl jesteś w stanie zamówić spersonalizowany film od Świętego Mikołaja.

List od Świętego Mikołaja

Prezent od Mikołaja to nie tylko pomysł dla maluchów, ale i dorosłych. Możesz zamówić film też dla rodziców, partnera czy przyjaciół. Jeśli podejdziesz do tego żartobliwie, ciekawy efekt murowany. Masz również opcję zamówienia prezentu w formie listu. Zostanie on wysłany tradycyjną pocztą i wsadzony do skrzynki. Jeśli Twoja pociecha powoli przestaje wierzyć w istnienie Mikołaja, taka niespodzianka wywoła piorunujące wrażenie.To taka moja podpowiedź dla wszystkich, którzy zastanawiają się jeszcze, jak zaskoczyć swoich najbliższych. Możemy skorzystać z technologii i sprawić, że przez takie drobiazgi święta będą wyjątkowe 💗
Za możliwość podarowania tego cudownego prezentu dziękuję Elfi.pl

7 komentarzy:

 1. w dzieciństwie pisałam listy do Mikołaja, moja mama zawsze się starała i mieliśmy magiczne święta

  OdpowiedzUsuń
 2. List od Mikołaja to naprawdę świetna propozycja na prezent nie tylko dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mamy dwa filmiki od Elfi i bardzo mi się podobają. Mojemu synkowi również.

  OdpowiedzUsuń
 4. Taki list to naprawdę prawdziwa niespodzianka, szczególnie dla najmłodszych dzieci!

  OdpowiedzUsuń
 5. Niby już dawno nie jestem dzieckiem, a sama chętnie bym chciała dostać taki list. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. To już kolejny rok, jak moje dzieci otrzymały taki film. Są nim zawsze zachwycone.

  OdpowiedzUsuń
 7. Moje dzieci co roku dostają film i list od Mikołaja. To super pamiątka, tak naprawdę na całe życie.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)