Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

List od Świętego Mikołaja. Pomysł na prezent dla bliskich

Nie masz pomysłu na prezent dla swoich bliskich? Szukasz czegoś, co totalnie ich zaskoczy? A może Twoje dziecko z utęsknieniem wyczekuje Mikołaja i nie może się doczekać, aż starszy pan zostawi paczki pod choinką? Jest na to sposób!

 

Niespodzianka od Świętego Mikołaja

Dzieci uwielbiają bajki i magiczne opowieści. Jedną z ich ulubionych postaci jest Święty Mikołaj. Prawie cały rok czekają na to, aż siwy pan dostarczy ich upragnione prezenty. Jednak dobrze wiemy, że organizacja takiego wydarzenia bywa w wielu domach problematyczna. Dlatego też jest na to sposób! Możemy zamówić spersonalizowany film, w którym Twoje dziecko usłyszy kilka ciepłych słów od samego Mikołaja! Wypowie on jego imię, powie, ile ma lat czy nawiąże do ulubionej bajki malucha, przez co dziecko poczuje, że on naprawdę się nim zainteresował!

 

To świetna opcja, gdy w domu są dzieci lub dziecko, które faktycznie wierzą jeszcze w Mikołaja i chcą, by on pojawił się w ich domu. Nie wiesz, w jaki sposób to zorganizować? Chcesz, by maluch mógł w nieskończoność odtwarzać wideo i po raz kolejny przeżywać tak ważne dla niego chwile? Korzystając ze strony www.elfi.pl jesteś w stanie zamówić spersonalizowany film od Świętego Mikołaja.

 

List od Świętego Mikołaja

Prezent od Mikołaja to nie tylko pomysł dla maluchów, ale i dorosłych. Możesz zamówić film też dla rodziców, partnera czy przyjaciół. Jeśli podejdziesz do tego żartobliwie, ciekawy efekt murowany. Masz również opcję zamówienia prezentu w formie listu. Zostanie on wysłany tradycyjną pocztą i wsadzony do skrzynki. Jeśli Twoja pociecha powoli przestaje wierzyć w istnienie Mikołaja, taka niespodzianka wywoła piorunujące wrażenie.

 

To taka moja podpowiedź dla wszystkich, którzy zastanawiają się jeszcze, jak zaskoczyć swoich najbliższych. Możemy skorzystać z technologii i sprawić, że przez takie drobiazgi święta będą wyjątkowe 💗

 

Za możliwość podarowania tego cudownego prezentu dziękuję Elfi.pl  

7 komentarzy:

 1. w dzieciństwie pisałam listy do Mikołaja, moja mama zawsze się starała i mieliśmy magiczne święta

  OdpowiedzUsuń
 2. List od Mikołaja to naprawdę świetna propozycja na prezent nie tylko dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mamy dwa filmiki od Elfi i bardzo mi się podobają. Mojemu synkowi również.

  OdpowiedzUsuń
 4. Taki list to naprawdę prawdziwa niespodzianka, szczególnie dla najmłodszych dzieci!

  OdpowiedzUsuń
 5. Niby już dawno nie jestem dzieckiem, a sama chętnie bym chciała dostać taki list. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. To już kolejny rok, jak moje dzieci otrzymały taki film. Są nim zawsze zachwycone.

  OdpowiedzUsuń
 7. Moje dzieci co roku dostają film i list od Mikołaja. To super pamiątka, tak naprawdę na całe życie.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)