Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Zdrowy lizak Mniam Mniam - Słodycze dla dzieci bez cukru

No dobrze, niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nie lubi słodyczy. Jak można nie kochać owocowego posmaku lub nie rozkoszować się aromatyczną czekoladą? Wiemy jednak, że wiele z nich zawiera w swoim składzie substancje niezdrowe i niepożądane dla naszego organizmu. Jednak jest na to sposób! To opcja przede wszystkim dla dzieci, ale i dorośli mogą czasem skubnąć co nieco… 
 

Lizaki Mniamki

Już jakiś czas temu moją uwagę zwróciły lizaki Mniamki. To propozycje o różnym smaku, które dostarczają witamin czy ułatwiają podróż samochodem maluchom z chorobą lokomocyjną. Wszystko pięknie ładnie, ale dlaczego uznajemy je za zdrową opcję? Już tłumaczę! Największą katastrofą większości słodyczy są ogromne ilości cukru. I tutaj pierwszy bonus – w lizakach go nie znajdziemy. Zawierają w sobie naturalną substancję słodząca pozyskiwaną z brzozy, czyli ksylitol. Nie mamy w nich również konserwantów, syropu glukozowo-fruktozowego, laktozy czy glutenu.

W takim razie co w nich znajdziemy? Pojawiają się zioła, suszone owoce, witaminy i minerały. Są słodziutkie i delikatne, czyli takie, jak maluchy lubią najbardziej. Możemy je też łatwo znaleźć, choćby w takich sklepach jak Rossmann.

Rodzaje lizaków

Jedyna uwaga jest taka, że lizaki są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia i maluchy nie powinny jeść więcej, niż 2 sztuki dziennie. Jednak mamy ogromny wybór smaków, dzięki czemu możemy zadbać o różnorodność.

Wśród lizaków znajdziemy malinowe na gardło, czekoladowe na zęby i kości, zawierające witaminy D3 i K2 czy różne smaki, które dbają o odporność dzieci i zawierają witaminy C i D.

Dlaczego te lizaki są dobre?

Oczywiście szukając słodyczy zawsze zwracamy uwagę na ich smak. Nie ma się co oszukiwać, ale to on jest dla nas najważniejszy… 😉 Na szczęście Mniamki są równie pyszne, jak te tradycyjne, niezdrowe wersje. Jednak tutaj zalety nie kończą się na smaku! Lizaki zapobiegają spadkowi pH śliny i w ten sposób zapobiegają szkodliwym działaniom kwasów na zęby. Ponadto obniżają poziom glukozy w ślinie, a ksylitol sprzyja zachowaniu mineralizacji zębów. Łączymy więc przyjemne z pożytecznym!

Czy warto?

Przy wielu pozornie zdrowych produktach warto zadać sobie pytanie, czy naprawdę warto po nie sięgać. Jednak prawda jest taka, że większość z nas lubi słodycze i chętnie szuka przekąsek. Lizaki od Mniamki są zdrową opcją, które nie tylko przynosi satysfakcję, ale i sprzyjają zdrowiu. To, co słodkie może być pożyteczne, tak! Jeśli więc chcesz zadbać o rozwój swojej pociechy albo Ty sam lubisz słodkości, to sięgnij po taką opcję. 😉 Ja ją uwielbiam.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)