Sundose – Suplementy dostosowane do Twoich potrzebJeśli masz już dość zwykłych suplementów, które mają stały skład i nie przynoszą widocznej poprawy, czas na zmianę. Ja sama byłam zaskoczona, gdy dowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak Sundose. Jestem pod wrażeniem ich otwartości i kompleksowości! Dzisiaj opowiem Ci trochę o tym preparacie oraz wyjaśnię, dlaczego warto z niego korzystać.Co to jest Sundose?

Sundose to zamknięty w saszetkach preparat, dostosowany do Twoich potrzeb. Suplement jest personalizowany zgodnie z potrzebami każdego klienta. Na podstawie wywiadu zdrowotnego, wyników badań krwi oraz istotnych informacji na temat naszych preferencji otrzymujemy suplementy, które są dostosowane pod nas! Już samo to brzmi dla mnie wspaniale. Wreszcie nie sięgam po narzuconą z góry recepturę, lecz otrzymuję suplementy, które faktycznie wpływają na moje samopoczucie i redukują niedobory w organizmie.


Sundose to zamknięty w saszetkach suplement, który składa się z witamin, minerałów, kwasów omega-3, probiotyków i adaptogenów. Wpływa na nasze samopoczucie, redukuje niedobory i świetnie wpływa na odporność. Możemy również dostosować jego smak, zwracając uwagę na kwaśność i słodycz.


Co znajduje się w pudełku?

Każde pudełko składa się z 30 saszetek, po jednej na każdy dzień miesiąca. Sundose rekomenduje ich skład, ale to my ostatecznie mamy kontrolę nad tym, co się w nim znajduje. Możemy zdecydować się na jednorazowy zakup suplementu lub jego subskrypcję. Przy wyborze stałego zakupu możemy liczyć nawet na 25% oszczędności!

To formuła opracowywana przez dietetyków, którzy uwzględniają zapotrzebowanie naszego organizmu. Czyż to nie brzmi wspaniale?Dlaczego warto sięgnąć po Sundose?

Suplementy są bardzo ważne. Bardzo często jemy byle co i byle jak. Nie zwracamy uwagi na to, by nasze posiłki były zbilansowane. Nieczęsto lubimy talerze pełne warzyw, w których kryją się najważniejsze składniki odżywcze. Gdy przychodzi jesień, nasze niedobory wychodzą na wierzch. Stajemy się senni i bardziej podatni na infekcje. Częściej mamy katar, a gdy nadchodzi wieczór, my nie mamy już na nic siły.


Jeśli nie mamy zbilansowanej i różnorodnej diety, nasz organizm często nie otrzymuje wszystkich niezbędnych składników. Biorąc pod uwagę nasze wyniki z badań krwi dietetycy są w stanie opracować dla nas kompleksowy preparat. Już nie musimy wybierać pierwszych lepszych suplementów. Tym razem mamy możliwość kupienia czegoś, co będzie służyć konkretnie nam. Odpowiednia suplementacja jest bardzo ważna! Jeśli dotychczas nie zwracałeś na nią uwagi, polecam Ci Sundose. Szybko zobaczysz rezultaty.

11 komentarzy:

 1. Nie jestem zwolenniczką suplementów, ale na pewno znajdzie swoich zwolenników.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie słyszałam o tej marce i z rezerwą podchodzę do takich suplementów. Ale wydaje się to być ciekawe i interesujące. Muszę więcej poczytać o ich suplementach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam już o tej marce, wydaje mi się, że na czyimś Instagramie. Osobiście nie miałam okazji poznać ich suplementów, ale może z czasem się to zmieni.

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam okazję poznać suplementy Sundose i muszę przyznać, że były to najlepsze suplementy jakie dotychczas przyjmowałam.

  OdpowiedzUsuń
 5. przy diecie się przekonałam jak ważna jest suplementacja, także teraz mam swój stały codzienny rytuał w braniu tabletek ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przyznaję, że nie stosuję suplementów, wolę, póki jeszcze mogę, postawić na właściwą dla mnie dietę, sporą aktywność fizyczną i przyjazną przestrzeń wokół siebie. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Powiem Ci że raczej nie jadam suplementów. Ale ten jest dość ciekawy. Może skusze się na niego .

  OdpowiedzUsuń
 8. Obecnie biorę suple dla kobiet karmiących, ale jak już skończę karmić to na pewno pomyślę o czymś innym.

  OdpowiedzUsuń
 9. Przyznam że chętnie bym je u siebie widziala to musi być super opcja

  OdpowiedzUsuń
 10. u mnie teraz króluje głównie witamina D i C

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie biorę żadnych sublementów. Nie lubię brać dodatkowych tabletek, które nie są koniecznością.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)