Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Jak zadbac o zdrowie całego organizmu?

Zima to bardzo trudny okres dla naszego organizmu. Właśnie dlatego bardzo ważne jest, aby dostarczać mu niezbędne składniki odżywcze. Niestety, dostęp do warzyw i owoców o tej porze roku jest dosyć ograniczony Dlatego warto wyposażyć się w niezbędne witaminy i minerały, których niedobory mogą mieć poważne skutki dla prawidłowej pracy naszego organizmu. Duże znaczenie ma jakość suplementów, ale również ich przyswajalność. Zawsze zwracam na to uwagę. Od dawna mam swoich zasobach suplementy diety od AvetPharma.  Mają wysokiej jakości suplementy i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam. Jeżeli jesteście ciekawi, po jakie suplementy sięgam, to zapraszam do dalszej części wpisu!

 

 


Mega tran

Wzbogacenie diety o tran jest bardzo ważne. Mega tran jest bogaty w kwasy omega-3, dzięki czemu skutecznie wzmacnia odporność i organizm. W ten sposób i są dużo bardziej odporne na wszelkiego rodzaju wirusy i bakterie. Jego regularne przyjmowanie gwarantuje mniejszą zachorowalność cięższe przechodzenie przeziębienia. Hania przyjmuje już od dłuższego czasu nie widać znaczącą poprawę kropka ostatnia kiedy po zabawie w śniegu wróciła cała mokra zażywa tran nie miała nawet kataru kropka Dla mnie to suplement którego po prostu nie może zabraknąć w okresie podwyższonej zachorowalności.

 

Młody jęczmień 

Młody jęczmień wspomaga pracę naszego układu pokarmowego, a tym samym wspomaga trawienie oraz osuwanie z organizmu toksyn. W okresie, kiedy dostęp do warzyw i owoców jest tak ograniczony jest on niezbędny każdemu osób, które mają problemy z perystaltyka jelit. Oczywiście dużo lepsze jest Jadwigi w formie proszku, jednak dla osób które nie przepadają za tym trawiastym smakiem to te tabletki są dobrą alternatywą

 

Ostropest

Jeżeli chodzi o ostropest, to wpływa on pozytywnie na pracę wątroby. W moim przypadku Jest on wręcz niezbędny i staram się go przyjmować regularnie. Niestety w formie sproszkowanej jest dosyć niesmaczne i dużo łatwiej jest sięgnąć po suplementy diety łatwe do połknięcia formie. Usprawnia pracę wątroby oraz wzmacnianie właściwości regeneracyjne.

 

 Cynk organiczny

Na pewno każda z was nieraz zauważyła, że wraz z nadejściem okresu jesienno-zimowego pogorszył się stan waszych włosów skóry i paznokci. To wszystko przez pracę cynku. Właśnie dlatego cynk znalazł się w tym zestawieniu. Jego suplementacja w sprawie i, że nie zauważycie nieprzyjemnych skutków przesilenia jesienno-zimowego kropka co za tym idzie będziecie cieszyć się zdrową skórą, mocnymi paznokciami i puszystymi włosami. U mnie suplementacja cynku naprawdę wiele zmieniła

 

 

Myślę, że warto wspomagać organizm za pomocą suplementów, jednak oczywiście trzeba to robić z głową. Warto słuchać organizmu i w razie dolegliwości na nie reagować. U mnie w apteczce zawsze jest spory zapas leków i suplementów, dzięki czemu mogę zareagować i szybciej zwalczyć przeziębienie, ból brzucha, czy skurcze. W ofercie AvetPharma znajdziemy wiele suplementów o różnym działaniu, dzięki czemu można zaopatrzyć się w niezbędne suplementy w jednym miejscu. Zdrowie jest najważniejsze, dlatego czasami trzeba pomóc organizmowi w powrocie do zdrowia. Wymienione przeze mnie suplementy są tego idealnym przykładem.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)