Jak stworzyć idealną garderobę?Nie od dziś wiadomo, że kobieca garderoba zajmuje dużo miejsca. Dzięki temu każdego dnia możemy wyglądać inaczej i stroić się w zależności od miejsca, czy okazji. Żeby pomieścić wszystkie ubrania wraz z dodatkami i wieloma parami butów, potrzebna jest garderoba z dużą szafą. Warto się zastanowić, jak wyposażyć wnętrze, aby wszystko się pomieściło, ale jednocześnie, aby było praktyczne i dobrze urządzone.


Decydując się na stworzenie takiego miejsca, należy pamiętać, aby wybrać szafę, która będzie pojemna, ale jednocześnie nie zajmie większej części pomieszczenia. Idealnie nadaje się do tego szafa przesuwna z lustrem. Powinna być wyposażona w dużą ilość wieszaków, na których zawisną wszystkie kreacje. Mogą się tam znaleźć również pojemniki na paski, rajstopy i inne dodatki. Biżuteria powinna być odpowiednio wyeksponowana. Wtedy łatwej będzie zdecydować, która pasuje do danego ubioru. Można postawić ją na bocznej ścianie. Wtedy swobodnie zmieszczą się tam także inne elementy. W takim miejscu nie może zabraknąć toaletki i szafki z kosmetykami. Niezbędne jest również dobre oświetlenie, aby dobierając stylizacje i wykonując make-up, zrobić to, jak należy.
Marzę o takim miejscu, gdzie będę mogła się stroić i szykować, a to do pracy, a to na wyjście do teatru. Nie będę musiała ograniczać się przestrzenią na ubrania. W zaciszu będę przymierzać kreacje i zastanawiać się, którą z nich najlepiej wybrać. Taka przesuwna szafa z lustrem, to najlepsze rozwiązanie do takiego pomieszczenia. Zmieści się w niej wiele, a mimo to dzięki niej łatwiej będzie zachować porządek. Jestem przekonana, że wiele kobiet marzy o takim miejscu. Może kiedyś dorobię się takiej garderoby. Na razie musi mi wystarczyć mój mały kącik ;)Posiadacie taką piękną, wyśnioną garderobę? Czy może nie macie tyle ciuchów, co niektóre z nas?

10 komentarzy:

 1. Oj jak ja marzę o takiej garderobie co będzie tylko dla mnie.. Narazie nie mm miejsca w domu ale gdy tylko się znajdzie muszę sobie zrobić choć taka mała garderobe. ❤️

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja cały czas myślę, by ogarnać garderobę ale nie mam praktycznie jak i gdzie :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam niestety niezbyt dużą garderobę z przesuwnymi drzwiami, ale dzielę ją z mężem więc powoli robi się ciasno. Marzy mi się duża, otwarta garderoba, znalazłam już wymarzoną w Ikea, kiedyś sobie na pewno taką sprawię

  OdpowiedzUsuń
 4. Taka szafa to moje marzenie juz widzę jak ja bym ją pięknie zagospodarowała.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałabym taką dużą garderobę. Niestety w danej chwili jestem zmuszona na szafę w pokoju, a co mnie najbardziej denerwuje, to brak miejsca na torebki, szczególnie te typu shopping bag :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi się marzy garderoba, ale taka jako osobny pokój i wiem, że w przyszłości, jak już wybudujemy dom, jedno pomieszczenie będzie właśnie garderobą :D Szafa przesuwna to must have , bo naprawdę jest niezwykle pojemna. Najlepiej jeszcze taka, która jest mocowana bezpośrednio do ściany - zajmuje mniej miejsca. Miłego wieczorku :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Chciałabym garderobę na jeden pokój haha. Z pełnią ilością wieszaków info tego na środku wielkie lustro i gdzieś toaletka. Pokój księżniczki małej w dużym rozmiarze

  OdpowiedzUsuń
 9. Zawsze marzyłam o pięknej i dużej garderobie. Niestety mam za małe mieszkanie żeby sobie na taką pozwolić.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)