Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Jak pozostać sobą?


Każdy z nas na co dzień nosi wiele masek. Inną do szkoły, czy pracy, inną przy sąsiadach, inną przy rodzinie, a jeszcze inną przed samym sobą. Staramy się robić dobre wrażenie, być mili i uprzejmi dla każdego. Dopasowujemy się do danej sytuacji, danego miejsca. W obecnych czasach to  niestety norma. Warto się jednak zastanowić, gdzie jest wtedy miejsce dla nasze prawdziwe ja? Oczywiście w pewnych miejscach należy dostosować się do panujących zasad, jednak zawsze należy kierować się w takim kierunku, jaki według nas jest odpowiedni. Być prawdziwym i pokazać swoje myśli, uczucia.  Zawsze należy decydować o własnym losie, o tym, co będzie najlepsze dla nas, a nie iść z prądem za innymi. Zawsze należy mieć własne zdanie i być sobą. W ten sposób na pewno będziecie szczęśliwsi. Często ukrywamy się za maską, bo boimy się odrzucenia i braku akceptacji. Zależy nam na akceptacji. Zdarza się, że pewne rzeczy robione dla poklasku i aprobaty są sprzeczne z nami i naszymi przekonaniami. Czy to jest warte wewnętrznych rozsterek i wyrzutów sumienia? Bez względu na to, co dzieje się w Waszym życiu, z jakimi ludźmi macie do czynienia, zawsze bądźcie sobą!

2 komentarze:

  1. Ja często od "małego" musiałam uważać na to co mówię i robię i bardzo żałuję, że poddawałam się temu co inni mi mówili co i jak mam robić. Teraz staram się częściej pokazywać to co czuję i co myślę, bo kiedyś nawet bałam się powiedzieć co myślę. Walczę ze swoją starą ja i staram się w końcu wyrażać siebie. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. fajny wpis, myślę, że z wiekiem olewamy więcej, mniej się przejmujemy i żyjemy po swojemu, sporo też zależy od charakteru. ja jestem bardzo szczęśliwa sama ze sobą i nie robię tego co ktoś mi narzuca aby się przypodobać.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)