Dlaczego warto skorzystać z kursów online w CRP we Wrocławiu?Na naukę i rozwój osobisty nigdy nie jest za późno. W każdej chwili można się dokształcić i poznać coś nowego. W obecnych czasach wiedza powinna iść w parze z umiejętnościami. Wielu pracodawców wymaga od swoich pracowników podwyższenia kwalifikacji. W końcu uczymy się przez całe życie. Kiedyś można było uczyć się wyłącznie stacjonarnie, na szczęście teraz nie ma żadnych ograniczeń i można się uczyć online. Podczas wakacji znalazłam trochę wolnego czasu i postanowiłam poszerzyć swoje wiadomości. Spośród wielu ofert kursów e-learningowych, szczególnie zaciekawiła mnie oferta Centrum RozwojuPersonalnego we Wrocławiu.
Zaletą takich kursów jest przede wszystkim to, że możemy je przeprowadzić w domowym zaciszu, w dogodnym dla nas terminie. Dzięki nim zaoszczędzamy czas, który musielibyśmy przeznaczyć na dojazd. Każdy z nas przyswaja wiedzę w inny sposób, a dzięki takiemu rozwiązaniu możemy poświęcić na naukę i przyswojenie materiału odpowiednią ilość czasu. Materiały są cały czas dostępne, można je wydrukować i po każdym module wypełnić test. Wystarczy zakupić kurs i się zalogować.


Cena takich kursów jest znacznie niższa niż w kursach stacjonarnych. Nie potrzebna jest osoba prowadząca, którą należy wypłacić wynagrodzenie. Do tego dochodzi wynajęcie Sali. Kursy online to koszt około 240 zł.


Po ukończeniu kursu oprócz zdobytych wiadomości otrzymujemy dyplom i zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 r. W sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 186). Otrzymując takie dokumenty, możemy ubiegać się o pracę na danym stanowisku lub dołożyć je do pozostałych papierów podczas rozmowy o pracę. Im więcej kursów, tym lepiej, bo to świadczy o wiedzy i umiejętnościach.
Do wyboru są różne kursy z różnych dziedzin: psychologia i rozwój osobisty, edukacja i kompetencje rodziców, a także zdrowie, dieta i uroda. Każdy może znaleźć coś dla siebie i zaskoczyć nowego pracodawcę. Niektórzy nawet wymagają pójścia na kurs, czy nawet na studia, czasy się zmieniają i pracownik, który ma się czym pochwalić, jest bardziej ceniony.

Należę do osób, które bardzo lubią się uczyć i wciąż poszukują czegoś nowego. Od września będę zaczynała drugi rok szkoły policealnej na kierunku terapeuty zajęciowego, dlatego pomyślałam, że kurs z biblioterapii i bajkoterapii może mi się w przyszłości przydać. W końcu bardzo lubię czytać dzieciom i mogłabym to w przyszłości wykorzystać


Podczas kursu zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu:
Literatury dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym
Wpływu i znaczenia literatury na rozwój dziecka
Doboru odpowiednich tekstów w sytuacjach problemowych (stres, strata, rozstanie rodziców, zazdrość o rodzeństwo)
Biblioterapii - znaczenia, rozwoju, zastosowania, badań
Znaczenia bajkoterapii w pracy z najmłodszym odbiorcą


Widza zawarta w kursach jest nakierowana na tę wybraną kategorię. Centrum Rozwoju Personalnegowe Wrocławiu to doskonałe rozwiązanie dla każdego, bo tak jak mówiłam, uczyć się możemy przez całe życie. Myślę, że takie rozwiązanie jest idealne dla osób starszych, czy mam z dziećmi, które nie mają jak ruszyć się z domu. W łatwy i szybki sposób można się doszkolić i być może znaleźć upragnione stanowisko w pracy. Ja już swój kurs zaczęłam i powiem Wam, że nawet w szkole nie dowiedziałam się tyle ile z tego kursu. Koniecznie zajrzyjcie na stronę, może Was również zainteresuje któreś z zagadnień. Dla mnie jest to doskonały sposób na wykorzystanie wolnego czasu.


Co sądzicie o takiej formie nauki? Skusilibyście się na taki kurs online?

22 komentarze:

 1. przez kilka miesięcy w roku jestem bezrobotna i zawsze wtedy staram się dokształcać, dzięki temu zdobyłam kilkanaście certyfikatów z różnych dziedzin

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie kończę jeden z takich kursów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna forma :) muszę zobaczyć jakie są kursy

  OdpowiedzUsuń
 4. Your blog looks beautiful. Nice post. 🙂
  Following you! Follow back?

  www.minnieart.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Dodatkowa wiedza i umiejętności są zawsze a plus. Jak tylko będę miała więcej czasu będę chętnie się dokształcać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdybym miała więcej czasu skusiła bym się na taki kurs online. Każdy sposób na zdobycie wiedzy i umiejętności jest dobry

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo chwalę takie projekty i gdyby nie praca ponad etat to zrobilabym taki kurs

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja już przeszłam u nich jeden kurs. Opinia na ten temat i moje podsumowanie pojawi się już dzisiaj u mnie na blogu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Uważam, że warto korzystać z takich kursów :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Takie kursy to bardzo fajna sprawa :)

  OdpowiedzUsuń
 11. takie kursy to super pomysł dla osób, które nie mają czasu na normalne kursy :)

  OdpowiedzUsuń
 12. inwestowanie w siebie to naprawde wazna rzecz w dzisiejszych czaasach

  OdpowiedzUsuń
 13. właśnie przeglądam ofertę kursów i pewnie się skuszę na któryś z nich :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja zastanawiam się nad podobnym kursem.

  OdpowiedzUsuń
 15. Na kształcenie nigdy nie jest za późno :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Im wiecej wiedzy, tym lepiej dla nas. Uwazam, ze inwestycja w siebie bardzo sie oplaca.

  OdpowiedzUsuń
 17. Warto skorzystać - robiłam u nich kurs i jestem zadowolona

  OdpowiedzUsuń
 18. Takie kursy to niewątpliwie fajna sprawa. Zawsze warto poszerzać swoją wiedzę.

  OdpowiedzUsuń
 19. CRP ma świetne kursy dla zabieganych ludzi. Ja właśnie kończę kurs wizażu i beauty coacha :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Kursy online to fajna sprawa, warto się kształcić;>

  OdpowiedzUsuń
 21. bardzo fajne sa te kursy mozna zdobyc duzo wiedzy jesli sie tylko chce zainwestowac w siebie

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)