Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Dlaczego warto jeździć na rowerze?


Na dworze pogoda sprzyja aktywności fizycznej. Wiele osób najczęściej decyduje się na            regularną jazdę na rowerze. Dlaczego warto to robić? Co nam to daje?

1. Sport to zdrowie!   
W ciągu tygodnia powinniśmy znaleźć choć trochę czasu na uprawianie sportu. Jazda na rowerze jest najlepszą formą. W ten sposób pracuje się głównie nad dolną partią ciała, ale dzięki rowerom ma się lepszą kondycję. Poprawia się samopoczucie.            2. Wspólne spędzanie czasu 
Na rowery można wybrać się całą rodziną i spędzić niesamowity czas pośród natury. W kilka osób łatwiej się zmotywować. Osoby niewidome wraz z widzącymi, jeżdżąc na tandemie, również się do siebie zbliżają. Nie brakuje rozmów i zabawy. Rower to niezwykła frajda.        


3. Alternatywny środek transportu   
Kiedy
jest ciepło, możemy poruszać się po mieście rowerem. Jesteśmy niezależni. Nie musimy brać pod uwagę korków, czy robót drogowych. Dużo szybciej można dotrzeć w konkretne miejsce. W ten sposób nie tracimy na dojazd tyle czasu, a do tego zaoszczędzamy pieniądze, które musielibyśmy wydać na paliwo, czy bilet autobusowy.           


4.
Ekologia     
Jeżdżąc
na rowerze do szkoły, czy pracy dbamy o środowisko. Nie zatruwamy powietrza spalinami. Maleje zapotrzebowanie na benzynę. Jest dużo mniejsze ryzyko wystąpienia smogu. Przyroda z pewnością będzie nam wdzięczna. 
Warto jeździć na rowerze. Wynikają z tego same pozytywne aspekty. W ten sposób dbamy nie tylko o zdrowie, ale i o środowisko. Muszę zacząć częściej jeździć tandemem.Zapraszam Was na stronę

www.rowertak.pl, tam znajdziecie niezbędne akcesoria, które ułatwią Wam regularną jazdę na rowerze,

Lubicie jeździć na rowerze? Jak często uprawiacie ten sport?

26 komentarzy:

 1. kiedyś uwielbiałam rower. teraz zamierzam kupić sobie nowy, z wiklinowym koszykiem i na nowo pokocham tą aktywność

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam przejażdżki rowerowe!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zamierzam sobie kupić rower, chociaż na razie są wieksze wydatki.

  OdpowiedzUsuń
 4. rzadko jeżdże na rowerze, ale w sumie mega lubię ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się ze wszystkimi wymienionymi argumentami, aczkolwiek nie przepadam za tym sportem. Głównie ze względu na mój niesprawny rower.

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam rower czekam aż przyjdzie foteli do córki i będziemy śmigać na długie dystaned

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja bardzo dużo jeżdżę rowerem - uwielbiam to i nie wyobrażam sobie tygodnia bez jazdy na nim,

  OdpowiedzUsuń
 8. Do tej pory nie jeździłam bo nie miałam roweru. teraz to zmieniam -kupuję rower i planuję spędzać na takich wyjazdach aktywnie czas z mężem :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zgadzam się ze wszystkimi punktami, ja uwielbiam jeździć rowerem :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Kooooocham rower!!!! Od zawsze. Nawet na studiach jezdzilam rowerem juz wiosna na uczelnie :) w weekendy zawsze musi byc wypad rowerowy. W tej chwili uczymy mlodszego synka "pedalowac", tylko straszny opor stawia i mysle nad rowerkiem biegowym dla niego. Jestem wsciekla, poniewaz ludzie kradna rowery na potege! 3 lata temu wlamali sie do piwnicy rodzicow. Tam mialam swoj rower z krzeselkiem dla dziecka. Jak tak mozna!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Rower jest super. Ja nie mam go obecnie gdzie przechować.

  OdpowiedzUsuń
 12. Jeździłabym, ale nie mam rowera :(

  OdpowiedzUsuń
 13. Uwielbiamy wycieczki rowerowe ja maz i coreczka

  OdpowiedzUsuń
 14. mój rower niestety cały czas ma awarie :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Kiedyś codziennie jeździłam na rowerze - to zdrowa i bardzo przyjemna forma rozrywki.

  OdpowiedzUsuń
 16. Kilka lat temu rower był przez mnie codziennie używany, jednak gdy jadąc na nim potrącił mnie pijany kierowca przestałam jeździć

  OdpowiedzUsuń
 17. jazda rowerem to moj ulubiony sport :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Bardzo lubię jazdę na rowerze :) Szczególnie wieczorem po całym dniu, jako relaks jest bardzo fajny :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Ja uwielbiam jeździć na rowerze. Jest to aktywność, która mi daje największą frajdę:)

  OdpowiedzUsuń
 20. Uwielbiam rower ! Jezdzimy z nasza corka na dlugie wycieczki :)

  OdpowiedzUsuń
 21. W mojej rodzinie często urządzamy sobie rowerowe wycieczki, lubimy tak spędzać czas.

  OdpowiedzUsuń
 22. Uwielbiam jazde na rowerze :D

  OdpowiedzUsuń
 23. Bardzo często jeżdżę na rowerze razem z moimi dziećmi.

  OdpowiedzUsuń
 24. Ja już długo nie jeździłam na rowerze. Muszę do tego powrócić.

  OdpowiedzUsuń
 25. nie jestem fanką jazdy na rowerze, ale moje dzieci tak, więc nie mam wyboru, muszę to lubić ;-)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)