Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Czysty dom – czyste otoczenieZawsze przed wyjazdem, sprzątając cały dom, miałam problem, jak zabrać się do wyczyszczenia sprzętu RTV i AGD. Teraz mam doskonałego pomocnika Home Electronic & Plastic CLEANER. Jet to preparat premium z nanotechnologią do RTV, AGD i plastiku. Zawiera aktywne cząsteczki srebra. Doskonale usuwa kurz, brud, przebarwienia i tłuste ślady. Dzięki właściwościom antystatycznym opóźnia proces osadzania kurzu. Pielęgnuje i chroni czyszczone powierzchnie. Pozostawia długotrwały, przyjemny zapach. Znajduje się w dużej, litrowej butelce ze spryskiwaczem. W prosty sposób można rozpylić niezbędną ilość płynu na czyszczoną powierzchnię. Jest bardzo wydajny i na pewno pomoże mi w jeszcze niejednym sprzątaniu.

 Z takim płynem codzienne porządki stają się prostsze. Jest uniwersalny i bezpieczny dla wszelkich sprzętów. A Wy macie jakiś patent na czyszczenie takich powierzchni?


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)