Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Pierwsze urodziny bloga


Dzisiaj minął dokładnie rok, odkąd zdecydowałam się prowadzić bloga na poważnie. Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się, że moje blogowanie pójdzie w tym kierunku. Na początku po prostu chciałam mieć własne miejsce, aby dzielić się okazjami i własnymi przemyśleniami. Później blog zaczął się przekształcać i ostatecznie zaczęłam pisać o urodzie, modzie i innych interesujących mnie tematach. Z założenia miał być to blog o tym, co interesuje kobiety. 
Blog cały czas ewoluuje, zmienia się. Osoby, które znają mnie bliżej wiedzą, że się nie poddają i dążę do ideałów. Na pewno, gdybym wtedy miała obecną wiedzę, na pewno wybrałabym inną nazwę bloga. Niestety, słowo „testuje” skutecznie wszystkich odstrasza. Wiele udało mi się już zrobić, osiągnąć, choć wiem, że przede mną jeszcze bardzo daleka droga. Mimo wzlotów i upadków prowadzenie bloga jest moją ogromną pasja i myślę, że bez względu na wszystko będę pisała. Blog dał mi bardzo wiele. Przede wszystkim nabrałam do siebie dystansu, choć przez pewne przeżycia nie jest on w 100%. Krępuj się zdjęć i tego, jak wyglądam. Nauczyłam się też mniej lub bardziej znosić porażki. To bardzo istotne, porażka nie powinna być powodem do rezygnacji, tylko do jeszcze większej pracy nad samym sobą. Na swojej drodze spotykam różnych ludzi. Tych dobrych i tych z różnymi intencjami. Dla mnie blog nie jest powodem do hejtów, obrażania się i robienia krzywdy w każdym tego słowa znaczeniu. Każdy z nas jest tylko człowiekiem i ma prawo popełniać błędy, ale ma także możliwość ich naprawienia. Piszę, bo po prostu to lubię. Wiadomo, zależy mi na tym, aby grono czytelników było coraz większe. Ale czy jeżeli lubi się to, co się robi, czy ma to jakiekolwiek znaczenie? Dzięki blogowaniu poznałam wielu niesamowitych ludzi, pełnych pasji i zaangażowania, którzy kochają to, co robią. Każde, nawet małe osiągnięcie jest dla mnie powodem do dumy, choć nic nie cieszy nie na tyle, aby przestać się doskonalić. Stawiam sobie wysoką poprzeczkę. Jak niektórzy z Was wiedza, jestem osobą niepełnosprawną w stopniu znacznym. Niestety, takie osoby jak ja, według społeczeństwa takie osoby niewiele mogą. Jak widać, wcale tak nie jest. Oczywiście, wymaga to ciężkiej pracy, samozaparcia i cierpliwości, ale wszystko jest możliwe. Pozytywne nastawienie i wiara we własne możliwości może zdziałać cuda. Bardzo Wam dziękuję, że jesteście ze mną już tyle czasu i mogę się z Wami dzielić moja pasja, moim życiem. Dziękuję, że jesteście <3

11 komentarzy:

 1. Wszystko co najlepsze z okazji święta bloga

  OdpowiedzUsuń
 2. Oby tak dalej by przybywało roczków. Gratulacje za wytrwałość wrobieniu tego co lubisz

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje,życzę wielu lat blogowania i inspirujących pomysłów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Owocnych lat na blogu.Wszystkiego dobrego

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję, dużo osiągnęłaś przez rok :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje i powodzenia w dalszym prowadzeniu bloga!

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje i zapraszam do mnie :) będzie mi bardzo miło. Obserwuje i będę tu wracać

  recenzjebynikaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję! Mnie w zadnym stopniu nie zniechęca słowo testuje. Ale mozesz je przeciez zmienic :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Życzę powodzenia i wytrwałości w dalszym prowadzeniu bloga. Obserwuję i liczę a rewanż. Pozdrawiam jusinx.blogspot.com.

  OdpowiedzUsuń
 10. Również w tym roku obchodzę pierwsze urodziny bloga!
  www.blogwiktoriaslota.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)