Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Na wszelki wypadek

Myślę, że każdy przynajmniej raz miał problem z pozbyciem się klejącej plamy. Miałam nawet także sytuację, że do ulubionych legginsów przykleiła się guma do żucia i nie mogłam jej zdjąć. Na szczęście odkryłam środek Sticky Stuff Remower, który jest doskonały na każdą taką okoliczność. Usuwa zanieczyszczenia pozostawione przez klej, taśmę klejącą, smar, olej, gumę do żucia oraz ze szkła, porcelany, plastiku i tkanin. Wystarczy nałożyć na plamę odrobinę preparatu i pozostawić na 1 minutę, a następnie zetrzeć. Jest to bardzo przydatny środek i myślę, że jest dla mnie największym odkryciem. 
Ten produkt znajduje się w małej, 250 ml buteleczce. Umieszczono na niej niezbędne  informacje dotyczące produktu. Opakowanie wyposażono w nakrętkę, która uniemożliwia dostanie się do płynu  najmłodszym. Jest bardzo ekonomiczny i doskonale radzi sobie z trudnymi zabrudzeniami.

Wszystkie preparaty mają konkretne, sprecyzowane działanie. Są dość nietypowe i w stacjonarnych sklepach się ich nie kupi. Każdy z tych płynów jest niezawodnym pomocnikiem każdej gospodyni domowej. Spełniają one swoją funkcję bez zarzutu, znacznie ułatwiając cały proces czyszczenia. Zachwyciło mnie działanie każdego z preparatów i niebawem będę chciała wypróbować jeszcze inne, dostępne w ofercie Betterware – Lubię To.Myślę, że każdy nieraz borykał się z plamami, a ten preparat pomaga usunąć nawet te bardzo trudne. Zdarzyło Wam się kiedyś, że nie mogliście usunąć jakiejś plamy? Znacie ten preparat?

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)