Na wszelki wypadek


Myślę, że każdy przynajmniej raz miał problem z pozbyciem się klejącej plamy. Miałam nawet także sytuację, że do ulubionych legginsów przykleiła się guma do żucia i nie mogłam jej zdjąć. Na szczęście odkryłam środek Sticky Stuff Remower, który jest doskonały na każdą taką okoliczność. Usuwa zanieczyszczenia pozostawione przez klej, taśmę klejącą, smar, olej, gumę do żucia oraz ze szkła, porcelany, plastiku i tkanin. Wystarczy nałożyć na plamę odrobinę preparatu i pozostawić na 1 minutę, a następnie zetrzeć. Jest to bardzo przydatny środek i myślę, że jest dla mnie największym odkryciem.
Ten produkt znajduje się w małej, 250 ml buteleczce. Umieszczono na niej niezbędne informacje dotyczące produktu. Opakowanie wyposażono w nakrętkę, która uniemożliwia dostanie się do płynu najmłodszym. Jest bardzo ekonomiczny i doskonale radzi sobie z trudnymi zabrudzeniami.Wszystkie preparaty mają konkretne, sprecyzowane działanie. Są dość nietypowe i w stacjonarnych sklepach się ich nie kupi. Każdy z tych płynów jest niezawodnym pomocnikiem każdej gospodyni domowej. Spełniają one swoją funkcję bez zarzutu, znacznie ułatwiając cały proces czyszczenia. Zachwyciło mnie działanie każdego z preparatów i niebawem będę chciała wypróbować jeszcze inne, dostępne w ofercie Betterware – Lubię To.


Myślę, że każdy nieraz borykał się z plamami, a ten preparat pomaga usunąć nawet te bardzo trudne. Zdarzyło Wam się kiedyś, że nie mogliście usunąć jakiejś plamy? Znacie ten preparat?

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)