Sylwestrowe stylizacje 2017

Sylwester to moc zabawy i beztroski, aby z hukiem zakończyć stary i rozpocząć Nowy Rok. Każdy z nas spędza go trochę inaczej. Niektórzy spędzą ten czas w restauracjach, w teatrze, oglądając filmy, czy tańcząc do największych hitów. Każdy lubi co innego i jest to, całkiem zrozumiałe. Jednak żadna impreza nie może się obejść bez pięknej kreacji i jeszcze cudowniejszego make up-u.
Ja co roku zastanawiam się, jak się ubrać, jak umalować, tym bardziej że wybór jest tak ogromny. Myślę, że nie tylko ja mam takie dylematy, dlatego mam nadzieje, że kilka propozycji Wam pomoże.

http://www.adatestuje.pl/2017/12/sylwester-to-moc-zabawy-i-beztroski-aby.htmlJak ubrać się na Sylwestra?
Szykując się do zabawy sylwestrowej warto pamiętać o kilku ogólnych zasadach. Po pierwsze wybierz strój, w którym będziesz czuła się dobrze i swobodnie. Jeśli na co dzień unikasz krótkich spódnic i sukienek i wiesz, że taka długość cię krępuje, nie zmuszaj się do zakładania takich modeli. Kluczem do dobrej zabawy i dobrego wyglądu jest poczucie komfortu. Co równie ważne - pamiętaj, że nie wszystkie trendy są dla każdego. Nie podążaj ślepo za modowymi nowinkami, spróbuj znaleźć swój unikalny styl, czerpiąc inspirację z trendów. Nie bój się zaskoczyć innych ani... samej siebie! Jeśli dotychczas bałaś się zaszaleć, sukienka na Sylwestra to idealna okazja, by pokazać swoje skrywane oblicze.
 
1. Błyszczące sukienki na Sylwestra
Jeden z silniejszych trendów sezonu jesienno-zimowego - metaliczny połysk w wersji futurystycznej połączony z klasycznymi fasonami - prezentowali Yves Saint Laurent, Paco Rabanne i Chanel. Świetnie pasuje do sylwestrowego klimatu. W stylizacji na imprezę dodaj sobie błysku zwracającą uwagę torebką lub odważną sukienką.