Czyste ubrania z Dizolve

Myślę, że każdy z nas musi robić pranie, a rodzice maja go jeszcze więcej. Na rynku dostępnych jest wiele detergentów, a ich producenci prześcigają się dążąc do spełniania coraz wyższych oczekiwań klientów. Produkt Dizolve Polska z Drogerii Ekologicznej zaciekawił mnie dlatego, że nigdy wcześniej nie spotkałam się z listkami do prania. Zazwyczaj używałam kapsułek, ale do listków nigdy nie byłam przekonana.


O Dizolve:
całkowicie się rozpuszcza
łatwe dozowanie
kompaktowy rozmiar
produkt hipoalergiczny
produkt ekologiczny i ekonomiczny
odpowiedni do prania ręcznego


W odpowiedzi na poszukiwania produktów wysokojakościowych, spełniających najwyższe standardy, proponujemy Państwu listki do prania DIZOLVE. Jest to innowacyjny środek piorący, przeznaczony do prania ubrań białych jak i kolorowych.


DIZOLVE sprawi, że twoje pranie będzie łatwiejsze, bardziej ekonomiczne oraz w pełni przyjazne dla środowiska naturalnego . Dizolve to bowiem sama esencja środka piorącego, nie zawierająca sztucznych spulchniaczy oraz rozpuszczalników. Małe, lekkie opakowanie, z powodzeniem zmieści się w torebce, czy małej reklamówce na zakupy. W łazience zmieścimy go z łatwością na każdej półce.


Innowacja w postaci listków do prania przywędrowała do Polski z Kanady. Listki Dizolve, produkowane na ten wymagający rynek, od lat cieszą się bardzo dużą popularnością i stały się standardowym wyposażeniem każdej łazienki.


Współczesny świat rządzi się prawem zysku. Globalne korporacje skupiły się na produkowaniu towarów o niskiej jakości, pełnych wypełniaczy i chemikaliów, których rolą jest obniżenie kosztów produkcji. Skutki dodawania sztucznych substancji są jednak zauważalne dopiero w dłuższej perspektywie i okazuje się, że są szkodliwe dla zdrowia, powodując różne reakcje alergiczne i tworząc zagrożenie dla życia.
Warto zatem poszukać alternatywnych, innowacyjnych produktów, oferowanych przez firmy, dla których najważniejszym celem jest podniesienie komfortu naszego życia i zdrowia.
Wiele standardowych proszków do prania zawiera sztuczne barwniki, czynniki drażniące, które szybko mogą podrażnić wrażliwą skórę naszej pociechy. Listki do prania DIZOLVE zostały stworzone z myślą o tych najmłodszych, aby dbać o ich bezpieczeństwo. Listki nie zawierają sztucznych wypełniaczy i spulchniaczy, dostępna jest także wersja bezzapachowa produktu dla osób szczególnie wrażliwych.
Innowacyjna formuła listków DIZOLVE jest oparta głównie na składnikach naturalnych (pochodzenia roślinnego). Wraz z hipoalergicznością, w parze idzie niezwykła skuteczność tego produktu. Po upraniu z listkiem Dizolve pranie jest czyste oraz naturalnie miękkie.
Dizolve nie podrażnia skóry dziecka, tym samym nie narażając go na ryzyko alergii w późniejszych latach życia. Dużą jego zaletą jest także fakt, że jest przyjazny dla środowiska i nie stwarza zagrożenia dla naszego otoczenia.


W opakowaniu znajduje się 12 cienkich listków. Są miękkie, o delikatnym, świeżym zapachu. To kanadyjski, innowacyjny, przyjazny dla człowieka i środowiska produkt eko, nie zawierający rozpuszczalników, parabenów ani fosforanów. 1 listek to 1 pranie. Robiąc pranie wystarczy na dno bębna położyć listek i na to ubrania lub podzielić na małe kawałeczki i włożyć do szufladki na płyn do prania. Postanowiłam wypróbować je także podczas prania ubranek ręcznie. Wrzuciłam niewielki kawałek do gorącej wody - rozpuścił się całkowicie. Nie podrażnia dłoni. Na początku nie byłam do nich przekonana. Myślałam, że ta małe listki nie będą w stanie wyprać takiej ilości prania .Ogromnym ich atutem jest wielkość. Znajdzie się dla nich miejsce nawet w małej łazience. Jeden listek ma wymiary 15X13cm.Myślę, ze jest to ważne, zwłaszcza dla osób posiadających niewielkie mieszkanie. Można też mieć ze sobą podczas podróży. Ich używanie znacznie ułatwia codzienne pranie. Są uniwersalne, nadają się do każdego rodzaju prania: do ubrań białych, kolorowych i dziecięcych. Są rekomendowane dla alergików oraz osób uczulonych na składniki zawarte w większości ogólnie dostępnych środków piorących. Po wypraniu ubrań z listkami Dizolve rzeczy są świeże i pięknie pachą. Listki utrzymują kolor i miękkość tkanin. Przy uporczywych plamach zaleca się użycie 2 listków.


Produkt pozytywnie mnie zaskoczył. Jestem zadowolona z działania:
· należę do osób, które uwielbiają rzeczy wydajne i zajmujące mało miejsca w domu;

jestem alergikiem (od lat trójetanoloamina to mój wróg), a listki DIZOLVE są hipoalergiczne i nie zawierają wypełniaczy, rozpuszczalników czy parabenów. Ich formuła jest głównie oparta na naturalnych składnikach;
jeden listek = jedno pranie 5 kg (no chyba, że się w błotku wytarzamy, to będziemy potrzebowali dwa);
nie musimy kupować dodatkowo płynu do płukania;
można używać go do prania ręcznego;
100% bezpieczny dla dzieci i niemowląt;
dostępny w wersji zapachowej i bezzapachowej (testowałam wersję zapachową i pranie świeżo pachniało);
przydatny w podróży, ponieważ zajmuje bardzo mało miejsca;
cena również jest bardzo przystępna;
pozbawiony rozpuszczalników, parabenów i substancji zapachowych
hipoalergiczny
w 100% rozpuszczalny w wodzie (nie niszczy pralki)
1 listek o wadze 3 g skutecznością odpowiada 40 g skoncentrowanego proszku do prania
produkowany w Kanadzie
całkowicie się rozpuszcza, brak zacieków na ubraniach itd.
nie uczulił nikogo z mojej rodziny, w tym i dzieci
pranie zostało dobrze wyprane, w tym plamy z soku, sosu, błota oraz plamy z soku owocowego nawet, która została po wcześniejszym praniu w zwykłym proszku
rzeczy białe są naprawdę śnieżnobiałe


Listki do prania Dizlove są dostępne w sklepach stacjonarnych tu KLIK. Można je znaleźć także w niektórych sklepach Internetowych Dizolve za około 30zł. Zapraszam Was także na Fanpage na Facebooku KLIK, gdzie możecie śledzić aktualności i bliżej zapoznać się z produktem.


Dizolve to sama esencja środka piorącego – nie zawierająca sztucznych spulchniaczy oraz rozpuszczalników. Jest hypoalergiczny i całkowicie ekologiczny. Od teraz pranie jest dużo szybsze i prostsze. Jestem nimi zachwycona i myślę, że zacznę je stosować podczas każdego prania .A Wy mieliście kiedyś do czynienia z takimi listkami do prania?

Jeżeli zaciekawiły Was listki do prania, na stronie Drogerii Ekologicznej możecie znaleźć też inne, naturalne środki do prania.Znajdziecie tam także wile, w pełni naturalnych produktów, dzięki którym zadbacie o siebie i swoją rodzinę.1 komentarz:

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)