BLOGMAS - Kalendarze Adwentowe Online 2017

Z początkiem Grudnia rozpoczyna się magiczny czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Świąteczna atmosfera pomału wkracza do naszych serc. Przez cały grudzień szykujemy się na ten jeden magiczny dzień w roku. Dzieci szczególnie czekają na Święta i nie mogą się już ich doczekać, dlatego wiele stron postanowiło im ten czas umilić, tworząc kalendarze adwentowe. Oczywiście nic nie przebije tego tradycyjnego, z czekoladkami, ale ciekawe zabawy mogą wciągnąć i zająć na dłuższy czas. Ruszyła też szeroka gama kalendarzy adwentowych, w których to my, rodzice, możemy zdobyć prezenty dla siebie i naszych najbliższych. Od początku Adwentu, aż do dnia Bożego Narodzenia, pod każdym dniem kryje się jakaś niespodzianka, a przecież wszyscy je uwielbiamy. Jeżeli chcecie się w coś takiego zabawić i przez chwilę znowu poczuć się dzieckiem, podam Wam kilka propozycji, które, mam nadzieję, zainteresują Was. Poczujmy magię Świąt…
KalendarzAdwentowy BABYONLINE
KalendarzAdwentowy BOBINI Polska
KalendarzAdwentowy SANDBERG
KalendarzAdwentowy ORSAY
KalendarzAdwentowy DADA
KalendarzAdwentowy SPADREAMS
KalendarzAdwentowy WINIARY
KalendarzAdwentowy BENCHMARK
KalendarzAdwentowy FAIRTRADE
KalendarzAdwentowy BABYBOOM
KalendarzAdwentowy LINDT
KalendarzAdwentowy BENEFIT
KalendarzAdwentowy PAKAMERA
Kalendarz Adwentowy EVERYDAYME
Kalendarz Adwentowy ZOOPLUS
Kalendarz Adwentowy OFEMINI
Kalendarz Adwentowy IPERFUMY
Kalendarz Adwentowy SANTALINE
Kalendarz Adwentowy HIPP
Kalendarz Adwentowy MODECOM
Kalendarz Adwentowy CENEO


Polecam także, kalendarze adwentowe w formie kolorowanek, również dla dorosłych :) Podczas kolorowania relaksujemy się i odliczamy jednocześnie dni do Wigilii. Jest to także doskonała forma wspólnego spędzania czasu :)


Testerka Adrianna

2 komentarze:

  1. Uwielbiam takie kalendarze, ale jak na razie w żaden się nie zaopatrzyłam :(

    https://luxwell99.blogspot.com/2017/12/hello-sunday.html

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)