BLOGMAS - Kalendarze Adwentowe Online 2017

http://www.adatestuje.pl/2017/12/blogmas-kalendarze-adwentowe-online-2017_95.html


Z początkiem Grudnia rozpoczyna się magiczny czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Świąteczna atmosfera pomału wkracza do naszych serc. Przez cały grudzień szykujemy się na ten jeden magiczny dzień w roku. Dzieci szczególnie czekają na Święta i nie mogą się już ich doczekać, dlatego wiele stron postanowiło im ten czas umilić, tworząc kalendarze adwentowe. Oczywiście nic nie przebije tego tradycyjnego, z czekoladkami, ale ciekawe zabawy mogą wciągnąć i zająć na dłuższy czas. Ruszyła też szeroka gama kalendarzy adwentowych, w których to my, rodzice, możemy zdobyć prezenty dla siebie i naszych najbliższych. Od początku Adwentu, aż do dnia Bożego Narodzenia, pod każdym dniem kryje się jakaś niespodzianka, a przecież wszyscy je uwielbiamy. Jeżeli chcecie się w coś takiego zabawić i przez chwilę znowu poczuć się dzieckiem, podam Wam kilka propozycji, które, mam nadzieję, zainteresują Was. Poczujmy magię Świąt…
 
Polecam także, kalendarze adwentowe w formie kolorowanek, również dla dorosłych :) Podczas kolorowania relaksujemy się i odliczamy jednocześnie dni do Wigilii. Jest to także doskonała forma wspólnego spędzania czasu :)

Testerka Adrianna

2 komentarze:

  1. Uwielbiam takie kalendarze, ale jak na razie w żaden się nie zaopatrzyłam :(

    https://luxwell99.blogspot.com/2017/12/hello-sunday.html

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)