Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Banggood recenzja #1

http://www.adatestuje.pl/2017/10/banggood-recenzja-1.html


Dla mnie dobry wygląd jest ważny także zimą. Nie jest mi łatwo trzymać dietę i ćwiczyć. Jednak trzeba się zmobilizować. Podczas zakupów natrafiłam na nieznaną mi dotąd stronę Banggood. Ponieważ zima za pasem, postanowiłam kupić coś, co sprawi, że będzie mi cieplej, a niedoskonałości figury nie będą tak widoczne. Dlatego w moim koszyku znalazły się kamizelka i pas, które mi w tym pomogą.


Jestem pod wrażeniem, jeżeli chodzi o jakości wykonania. Wszystko starannie wykończone. Kamizelka i pas zapinane są na haftki. Występują w trzech szerokościach, dlatego każdy może znaleźć idealny rozmiar. Materiał, z którego zostały wykonane, jest bardzo mocny, a zarazem bardzo elastyczny. Kamizelka jest dodatkowo ocieplana, dlatego może służyć jako bielizna funkcyjna. Oba produkty doskonale spełniają swoją rolę. Po założeniu każdego z nich efekt „WOW” jest gwarantowany. Ulubiona sukienka już zawsze będzie idealnie na nas wyglądać. Najlepsze są takie zakupy, które są praktyczne.

https://goo.gl/tUPCXE
Testerka Adrianna

2 komentarze:

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)